Een Zeenws grafisch bedrijf Predikbeurten i ONTWIKKELEN EN AFDRUKKEN van zwart-wit en kleuren rolfilms FOTO MARKUSSE WISSENKERKE Foundations voor de moderne vrouwelijke iijn En u verbaast zich over de prijs Het Timmerhuis - Hobbyshop DIENSTEN ARTSEN Dit weekend doen dienst dokter Janssen, Tel. (01108) 3 19 en dokter Van Arkel, Tel. 01107) 3 18. WATERSTANDEN geldig voor de noordkust van Noord-Beveland Februari hoogwater 21 zaterdag 2.41 15.03 22 zondag 3.14 15.36 23 maandag 3.46 17.07 24 dinsdag 4.14 16.35 25 woensdag 4.43 17.04 26 donderdag 5.11 17.33 27 vrijdag 5.44 18.06 voor zondag 22 februari '70 Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 uur ds. R. P. Ytsma en 2.30 uur ds. A. van den Ban (in beide diensten extra collecte voor de kerkvoog- dij). Ned. Herv. Kerk Kamperland 10.30 uur (half elf) ds. Alb. van den Ban en 2.30 uur ds. R. P. Ytsma. Ned. Herv. Kerk Kats 10.30 uur ds. Geursen uit Goes. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Willekes. Ned.Herv. Kerk Wissenkerke 9 uur ds. Van den Ban (bev. ambtsdragers) en 2.30 uur ds. Blokland (gecomb.). Ned. Herv. Kerk Geersdjjk 10 uur de heer De Ruiter uit Rotterdam en 2.30 uur de heer Kraak. Geref. Kerk Kamperland 10.30 en 2.30 uur ds. Poel man. Geref. Kerk Colijnsplaat 10 en 4.30 uur ds. Schippers uit Amsterdam. Geref. Kerk Geersdijk 9 uur ds. Poelman en 2.30 uur ds. Schippers. Geref. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur ds. Blokland. Geref. Gem. Kamperland 10 en 6 uur student M. J. van Gelder uit Zwijndrecht. Geref. Gem. Colijnsplaat 10 uur leesdienst en 3 uur student Van Gelder. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Mede namens hun ouders geven Ko Filius Hendriek Buyze met genoegen kennis van hun voornemen in het huwelijk te treden D.V. op dinsdag 3 maart a.s. om 15.00 uur ten ge meentehuize te Wissen kerke. De kerkelijke bevestiging zal plaats vinden om 16.00 uur door de Weleerw. heer ds. H. Scholing in de Geref. Kerk te Kam perland. Kamperland, februari 1970. Molenweg 47. Westhavendijk 5. Receptie van 18.30 - 20.00 .uur in hotel „Kamper duin" (De Banjaard). Toekomstig adres: Veer- weg 122 te Kamperland. Voor de vele bewijzen van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man Christiaan Valkier, betuig ik mijn oprechte dank. Inzonderheid aan de Commando mr. and mrs. White voor de laatste eer aan hem bewezen. F. Valkier - Verwey. Kortgene, februari 1970. Torendijk 48. i Eben - Haëzer. Op maandag 2 maart a.s. hopen D.V. onze Y geliefde ouders, Y groot- en overgroot- i ouders Y J Marinus de Lange X en X Adriana Noordhoek X hun 60-jarige echt- lij* vereniging te geden- ken. We zullen hen, die op deze dag hen wil- len feliciteren, gaar- ne ontvangen in het ver. gebouw „Het Trefpunt", Hoofd straat te Kortgene van 15.00 - 16.30 uur en van 19-30 - 20.30 uur. Hun dankbare kinderen, klein- en achterklein kinderen. Kortgene, Ooststraat 26. Heden werd zeer on verwacht van ons weggenomen, op 14 februari, onze lieve en zorgzame vrouw, moeder en oma Suzanna Verburg (echtgenote van Joh. J. Lamse), op de leeftijd van ruim 50 jaar. Colijnsplaat: Joh. J. Lamse. J. G. Éoen - Lamse. J. Boen. Swifterbant: A. J. Lamse. J. B. Lamse - Scheele. Colijnsplaat: J. Lamse. I. Lamse - Marijs. Truda Lamse. En kleinkinderen. De begrafenis heeft plaatst gehad op woensdag 18 febru ari j.l. Heden werd onver wacht van ons weg genomen, onze ge- lieïde en zorgzame schoondochter en schoonzuster Suzanna Verburg (echtgenote van Joh. J. Lamse), op de leeftijd van ruim 50 jaar. Colijnsplaat: Jac. Lamse. J. J. Lamse. Colijnsplaat, 14 februari 1970. Hiermede geven wij u kennis van de voorspoe dige geboorte van een zoon Adriaan Maris. F. v. d. Maas. A. v. d. Maas-Kooiman. En kinderen. Kortgene, 14 februari 1970. Hoofdstraat 100. Hiermede betuigen wij onze oprechte dank voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van on ze geliefde moeder, be huwd-, groot- en over- grootmoer Picternella van der Heyde (geb. Wilderom), Inzonderheid dank aan dokter Janssen en zuster Spangier voor de liefde volle hulp aan haar be wezen. Uit aller naam: Familie van der Heyde. Kamperland, februari 1970. Westhavendijk 32. C. Mouthaan - van der Moere, groeten alle vrienden en bekenden en zeggen te vens alle lidmaatschap pen op. Middelburg, Seisweg 82. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het onverwacht overlijden, in het ziekenhuis „Bergzicht" te Goes, van onze lieve man en zorgzame vader, behuwd- en grootvader, de heer Jan Hubertus Zuijdweg (echtgenoot van Neeltje Geertruida Luijk), op de leeftijd van 62 jaar. Wissenkerke: N. G. Zuijdweg - Luijk. Klundert: E. M. H. de Bruijne - Zuijdweg. J. de Bruijne. Wissenkerke: M. F. Zuijdweg. P. L. G. Zuijdweg - Meulenberg. J. C. Zuijdweg en M. E. Geschiere. En kleinkinderen. Wissenkerke, 16 februari 1970. „Steenhove". De begrafenis heeft plaats gevonden op don derdag 19 februari j.l., des namiddags om 2 uur te kamperland, vanaf het Jhr. Mr. De Casmbroothuis. Heden overleed plotseling in het ziekenhuis „Bergzicht" te Goes, onze beste broeder, zwa ger en oom, de heer J. H. Zuijdweg, in de ouderdom van 62 jaar. Oostburg: N. Zuijdweg - van Eenennaam. Wissenkerke: M. C. Zuijdweg. P. L. Zuijdweg - van der Maas. Neven en nichten. Wissenkerke, 16 februari 1970. Met leedwezen geven wij kennis van het on verwacht ovelijden van onze geliefde schoon zoon, zwager en oom Jan Hubertus Zuijdweg. Familie Luyk. Noord-Beveland, 16 februari 1970. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van het geacht lid van de Raad dezer gemeente, de heer J. H. Zuijdweg. Het Gemeentebestuur van Wissenkerke: P. Wisse, Voorzitter; G. van Hekken, Secretaris. Wissenkerke, 16 februari 1970. Onverwacht is uit ons midden weggenomen, ons geacht bestuurslid, de heer J. H. Zuijdweg, Bestuur Stichting Protestantse Bejaardenzorg, Kamperland. Kamperland, 16 februari 1970. Bestuur, Raad van Toezicht en Directie van de Coöp. Raiffeisenbank „Wissenkerke", ge ven met diep leedwezen kennis van het over lijden van de heer J. H. Zuijdweg. Als lid van de Raad van Toezicht neeft hij gedurende een aantal jaren de belangen der bank gediend. Zijn nagedachtenis zal in dapkbare herinne ring blijven. Kamperland, 16 februari 1970. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van het geachte lid van de Raad van Commissarissen onzer vereniging, de heer J. H. Zuijdweg. Raad van Commissarissen, Bestuur en Directie van de Coöp. Land- en Tuin- bouwvereniging „Noord-Beveland" g.a. Kortgene, 16 februari 1970. Panty's, step-ins, gaines, corselets, beha's, merken zoals: Triumph, Susa, Lastina, Forma, Pastu- nette en Lovable. En speciale merken voor het extra zwa re figuur. NIEUWS IN SOFT-LINE en TRANSPA RANT LOOK. Vele modellen in diverse huidkleur nu ances. Ganzepoortstraat, Goes Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze geachte afgevaardigde in het gemeentebestuur van Wissenkerke, de heer J. H. Zuijdweg. Namens de kiesvereniging Vrije Gemeente Belangen, Jac. van den Berge. A. Filius. Wissenkerke, 16 februari 1970. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze geachte voorzitter, de heer J. H. Zuijdweg. Coöp. Overslagvereniging „Geersdijk" in liq. Geersdijk 16 februari 1970. Werkelijk uniek zijn onze keukenmeubelen en de prijs is laag. Keukenwandkasten, reeds vanaf 32.50, geheel compleet. Pracht aanrechten, alles in formica uitgevoerd, en voorzien van nikkel blad. Keuken- en servieskasten, slaapkamer- en tienagerkasten aan la ge prijzen. Onze keukenbuffetten wat zijn die mooi. Vensterbankkasten, schrijfbureaus, ladekasten, verder kasten voor ieder doel. Een fabelachtig assortiment schoorsteenplaten, keuze uit meer dan 40 modellen. Ook voor hard-, zacht- en tegelboard, meubel- en spaanplaat, triplex, hechthout, latwerk. Ook originele hernia bedplaten. Gereedschappen voor ieder doel. Hang- en sluit werk. We hebben in voorraad meer dan 600 verschil lende soorten meubelknoppen en kapstokhaken. En niet te vergeten onze goedkope houten wanden, voor uw woonkamer, hal, winkel of kantoor. Dit alles vindt u in de meest gesorteerde zaak van geheel Zeeland. Wijngaardstraat - Zusterstraat, telefoon 01100 - 83 62 Van harte welkom. Alles franco huis. Eigen bestel dienst. DRUKKERIJ MARKUSSE WISSENKERKE POSTBUS 1 TELEFOON (01107) 3 08. met een volledig nieuw machinepark met modern lettermateriaal met vakkundig personeel met eigen ontwerper Een drukkerij dus, waar ook uw drukwerk tot in de puntjes verzorgd wordt.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1970 | | pagina 2