Voor moderne Sint Nicolaas-geschenken openingsreclame's Bouwense Hcirckj as Middenstandsvereniging Wissenkerke en Geersdijk Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 29 november 1969 no. 3379 o.a. polo's, truien, vesten, suède-kleding, handschoenen, manchetknopen Keurslagerij W. J. Dingemanse ,DE EENDRACHT' hotel cafe JULIANA' café. Zaterdag 13 december om 8 uur trekking van de grote verloting inDe Kroon' te Wissenkerke Mededeling Fa J. van Halst en Zonen De mode aan uw voeten London Roma Amsterdam odehuis klokstraat 2 -goes f 69.90 Woensdag 3 dec. a.s. kunt u reeds profiteren van onze speciale dan kost 500 gram KEURGEHAKT 1.98 Donderdag, vrijdag en zaterdag verkopen wij aan speciale OPENINGSPRIJZEN. Woensdagavond 3 december a.s. stellen wij u in de gelegenheid onze gemoderniseerde winkel te bezichtigen. Donderdag 4 dec. starten wij met de verkoop vanuit onze nieuwe winkel. Aanbevelend, Kortgene. De ar^nd SCHOENENMAGAZIJN Fa. L B. VAN HOUTE Zn. MIDDELBURG Voor aanleg en verkoop van GASKACHELS, FORNUIZEN, GEYSERS, CENTRALE VERWARMING, enz. naar Ooststraat 38, Kortgene ERKEND GASFITTER Deelnemer winkelweek. restaurant restaurant h. Meeusen Markt 63 65, Middelburg, tel. (01180) 2532 Zalen voor Specialiteit: vergaderingen en tong en paling Zaterdagmiddag om 2 uur komt St. Nicolaas in het Drenthehuis, waar hij de kinderen zal trakteren. Om 3 uur komt hij in Wissenkerke aan, waar hij zal worden ingehaald door Apollo om vervolgens om 3.15 uur door de burgemeester op het gemeentehuis te worden ontvangen. Dan maakt Sint Nicolaas om 3.30 uur een rondrit door het dorp, met begeleiding van Apollo. Om 4.15 uur komt hij dan met zijn knecht Piet bij het nieuwe dorpshuis aan, waar dan voor de jeugd een filmvertoning zal plaats hebben. Deze filmvertoning duurt tot plm. 6 uur, waarna de Sint aan de jeugd een tractatie zal uitreiken. Doet u nog snel uw Sinterklaasinkopen in de goed gesorteerde middenstandszaken van Geersdijk en Wissenkerke, en ding zodoende mee naar één der vele "waardevolle winkel actieprijzen N.V. Waterleidingmaatschappij Zeeland i.o. Hierbij mogen wij het volgende onder uw aandacht brengen. 1. In verband met de integratie van de be drijfsvoering van de streek waterleidingbe drijven in Zeeland en het westelijk deel van Noord-Brabant hebben de raden van kom- missarissen van de N.V. Waterleidingmaat schappij „Midden-Zeeland", de N.V. Water leidingmaatschappij „Zeeuwsch-Vlaanderen" en de N.V. Industriewatervoorziening „Zeeuwsch-Vlaanderen", besloten per 1 jan. 1970 de „Voorwaarden voor aansluiting en waterlevering" zoveel mogelijk te uniforme ren, waardoor de momenteel bestaande voor waarden op diverse punten moesten worden aangepast. 2. Passend in de gelijkschakeling van de voorwaarden zal in Zeeuwsch-Vlaanderen per 1 januari 1970 de vaste bijdrage voor de on- bemeterde woningaansluitingen niet meer bij de eigenaar, doch bij de geabonneerde, in het algemeen de verbruiker, in rekening worden gebracht. 3. Op 22 oktober 1969 besloten de raden van kommissarissen van bovengenoemde maat schappijen de tarieven voor waterlevering per 1 januari 1970 te wijzigen. Van deze wij ziging is de afdeling Prijzen van het Minis terie van Economische Zaken in kennis ge steld. Nadere bijzonderheden zullen zo spoe dig mogelijk bekend worden gemaakt. 4. De vanaf 1 januari 1970 geldende leve ringsvoorwaarden en de voorgenomen tariefs wijzigingen liggen voor belanghebbenden ter inzage op de volgende adressen: Goes, Frans den Hollanderlaan 10, Terneuzen, Axelsestraat 79. De direkteur van N.V. Waterleiding maatschappij „Midden-Zeeland", N.V. Waterleidingmaatschappij „Zeeuwsch- Vlaanderen" en N.V. Industriewater voorziening „Zeeuwsch-Vlaanderen". Goes, 25 november 1969. Het Timmerhuis te Goes, de zaak met de allergrootste sortering. Ook tijdens de St. Nicolaas gaan wij door met onze zeer speciale aanbieding Nu zeer voordelig. Originele Black en Dekker. Nu een complete booruitrusting van 149. NU SLECHTS 99.—. Bent u ook al in het bezit van zo'n geweldige alles- kunner. U kunt er mee boren in hout, staal en steen. Zagen in board en hout; verf afschuren, auto poetsen; roest weg halen; polijsten; repareren; knutselen en bouwen. Knutselkast met negen laden. Zeer handig voor het opbergen van duizend-en-één dingen van 14.50. NU ƒ8.95. HET TIMMERHUIS Ook voor kwaliteitsgereedschappen. Besteed liever iets meer, geef dingen waaraan men plezier beleeft. Onze sortering is thans ongekend groot, duizenden en nog eens duizenden geschenken kunt u bij ons vinden. In Stanley, Nooit Gedacht, vervaardigd van Zweeds staal (wereld vermaard). Inwoners van Noord-Beveland van harte welkom in Het Timmerhuis, Zusterstraat 2, Goes, Tel. 01100-8362. Wollen en Draion dekens Steeds gaarne tot uw dienst. Wissenkerke, Telefoon (01107) 262 - 526. Mode aars met leuke band-stiksel garnering uitgevoerd cuir-sale. Bijzonder mooi.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1969 | | pagina 3