iaspp onze kollektie mantelkostuums internationaal Sr: 555 Huishouding en Gezin Mostalling Elektro-monteurs KEiTU» Fabery de Jonge Doe uw keus uit onze fantastische kollektie modieuze mantelkostuums. Ook voor üw smaak is er een passend model. Van klassiek tot progressief. Van kamgaren tol tweed,: Van uni tot Chanel. Van 98." tot 298." Alles zuiver scheerwol. Per 1 april alleen telef. bereikbaar onder no. 3 lijnen. Camping „De Roompot" WISSENKERKE Het nummer 498 vervalt. THOMSENS HAVENBEDRIJF Rotterdam vraagt havenarbeiders Inlichtingen bij: A. KRAMER, Nieuwstraat 15, Kortgene. Voorlichtingscentrum Spreekuur: iedere dinsdag van 1012 uur en van 24 uur in het Landbouwcentrum, kamer 221, Westsingel 58, Goes, Tel. 01100 - 6440. Voorlichtster: Mej. C. G. flezelman, landbouwhuishoudlerares Stichting Huishou delijke Voorlichting ten Plattelande. Middelburg: mevr. C. de Dreu - Koster, Tel. 01130 - 5594. Gratis voorlichting op huishoudelijk gebied voor iedere huisvrouw. TE HUUR. Te bevragen bij: Scliiidersbedrij f I. BOOT ZN. N.V., Hoofdstr. 25, Kortgene, Tel. 01108 - 290 of 403. 0 Prima kwaliteit Gummiwaren, enz. Prijscourant en gratis proefmonster Worden op aanvraag franko toegezon den! Verk. kantoor FATA Postbus 93, Middelburg GEVRAAGD. Liefst in bezit van rijbewijs. Vast werk. L. TANGE Kerkstraat 12 Wissenkerke. Bloemvaasje P212 Denkt u zich eens eventjes in: dit ranke vaasje van ju welierspleet met wat don kerrode rozen. Heel sfeervol. Komt u gauw een kijkje nemen? Juweliers - Goes Langeviele 3, Middelburg. Baby- en kleuterkleding tot 6 jaar. /.ij is een van die ruim 850.000 eenzame Duitse vrouwen. Vragend kijkt zij u aan. Wie wil haar en haar lotgenoten gelukkig maken. Geld maakt niet gelukkig, dus vermogend behoeft u niet te zijn, wel een vlijtige, levenslustige en toch huise lijke man. Wie heeft mij nodig? Wie reag ik mijn liefde schenken. Wiens kinderen mag ik ver zorgen en vertroetelen? Wanneer u met mij of mijn lotgenoten kennis wilt ma ken, schrijft u dan eens en u ontvangt direkt de afbeel dingen van 18 van ons waar uit u een eerste keus kunt maken. Alle verdere inlichtingen o- ver ons kunt u verkrijgen bij het Duits - Nederlandse bemiddelingsbureau P. van Nieuwenhoven, Postfach 1466, 424-Emme- rich, W.-Duitsland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1969 | | pagina 2