Markusse - Wissenkerke FOTOHANDEL - SOUVENIERS - HENGELSPORT U weet wel, dat kleine winkeltje in de Voorstraat te Wissenkerke, waar u zo gezellig koopt tegen de allerwege bekende lage prijzen Op het gebied van de hengelsport vindt u daar: In de afdeling fotografie vindt u: In souveniers brengen wij: ZEE- EN NACHTKIJKERS Grote sortering ansichtkaarten werphengels, boot hengels, junior-hengels, molens, buklo's met lood verzwaard, werpdobbers, pennen, vismandjcs en -stoelen, leefnetten, bladlood, ankerlood, schuiflood, rollood, botlood, schublood, haken voor geep, zeebaars, bot, forel en paling, topogen en ogensets, diverse soorten wartels, nylon in een groot aantal diktes, op klossen van 25. 100, 200, 300, 400, 500 en 600 meter, 30 verschillende soorten spin ners, kunstaas, lepels, lichte en zware zee-reels en nog veel meer. Bovendien krijgt u deskundig advies en voorlichting. rolfilms voor zwart-wit en kleur, kleinbeeldfilms voor zwart-wit, kleur negatief en kleurendia's, (Agfa, Kodak en llford), smalfilms (Agfa, Kodak, Fuji) in dubbel 8, super 8 en single 8, Kodak cassettes, Rapid systeem, flitslampjes, wit, blauw en blokjes, fototoestellen. schelpenartikelen, glaswerk (gedecoreerd met zuiver goud en sier- steentjes), koperwerk en tin, verlichte molens en schepen met muziek, wapenlepeltjes in grote verscheidenheid, zilveren zeebedels, zilveren arbanden en kettingen, Zeeuws zilver (knopen en oorbellen), kleder drachtpoppen in zuiver handwerk. Zonnebrandolie, zonnehoeden, zonnebrillen, zwembanden, opblaas- dieren, schopjes en schepjes, strandemmertjes, wimpels, opgetuigde zeilboten, bootjes, elektrische boten, strandballen, badminton, jeu de boulle, shuttles.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1968 | | pagina 4