De Sint heeft 't bekeken Boek en fotohandeS Markusse Wissenkerke en gaat fijn zijn inkopen doen bij Boek- en Fotohandel Markusse te Wissenkerke. Hij weet uit ondervinding, dat hij daar beslist slaagt, want er zijn honderden en nog eens honderden artikelen waar hij keus uit kan maken. Wat bovendien voor hem van zoveel belang is: het artikel is de prijs dubbel en dwars waard. Vakman schap bij het inkopen en vakmanschap bij het verkopen garanderen de Sint, dat hij waar voor zijn geld krijgt. Het allerbeste wat er voor die prijs te koop is! Ja, de Sint is beslist geen domme jongen! Wij zijn tot en met 5 december iedere avond tot 9 uur geopend. Ook dinsdagsmiddags kunt u bij ons terecht. Ook in de gebonden boeken hebben wij een enorme sortering. Komt u maar eens rustig keus maken. Hier noemen wij u: Frank van We zels roemruchte daden (A.. M de Jong), Mila 18 (Leon Uris), Fataal alarm E. Burdiek), Roman in drie delen over het leven en werken van Michelangelo (Irving Stone), Zo leefden de Egyptenaren (Pierre Montet), Zo leefden de Vikingen (Johannes Bröndsted), Deze serie „Zo leefden" bestaat uit een groot aantal delen, die wij vrijwel com pleet in voorraad hebben. We vervolgen met: De blijmoedige bede laar (Louis de Wohl), Prijs de zee, maar blijf aan wal (William Brinckley), Wankele roem (Konsalik), Een roos van vlees (Jan Wol kers), De callgirl (dr. Harold Greenwald), Dans op de regenboog (Utta Danella), Man en vrouw vóór en in het huwelijk (prof dr. A. C. Drogendijk). Wij stoppen nu maar met deze opsomming. Er zijn er nog véél en véél meer! Voor de jeugd, vanaf de heel kleinen tot aan de rijpere jeugd toe, hebben wij voor elk wat wils, in prijzen vanaf 35 cent, 40 cent, 45 cent, 50 cent, 60 cent enz. tot 4.95. U vindt er de vrijwel complete voorraad van Uitgeverij Kluitman, voor de jongens alle delen van Arendsoog, commissaris Achterberg, de Kameleon enz. Ook de voor Nederland nieuwe boeken in de populair-wetenschappelijke natuur-uitgaven, zoals over vogels, mieren, de zee, voor-historische dieren en mensen. Vele kleurenafdrukken en een begrijpelijke tekst. Wij zullen u graag verwachten. Onze afdeling fotografische artikelen mag er zijn. Dit is niet zomaar een uitspraak van ons, maar wij nemen deze over van het publiek. U mag het gerust van ons weten, dat wij er trots op zijn dat steeds meer en meer foto-amateurs van geheel Noord-Beveland naar onze zaak komen om er hun inkopen te doen. Ook hieruit kunnen wij slechts een beperkte greep doen. Als we nog even verder mogen gaan, dan kunt u van onderstaande artikelen misschien ook nog een nuttig gebruik maken: Sinterklaas prentbriefkaarten, Sinterklaas-inpakpapier op rollen, Sinterklaas la bels en plakkertjes, luxe vellen inpakpapier, Sinterklaas boekjes en boeken (óók met grammofoonplaat), fraai sierband, witte en ge kleurde servetten, Sylvia druppelvangers, guirlandes, serpentines, lampions, ballons en feesthoedjes, speelkaarten, ook dubbele spelen in plastic etui, zak schaakspelen, alluminium folie voor diepvries- kisten, figuurzaagvoorbeelden, dam- en schaakborden, zakencyclo- pedieën o.a. voor puzzelaars, sportvissers e.d., woordenboeken, sprookjesboeken enz. Wellicht hebt u ze reeds al in de etalage gezien, maar toch willen wij u nog even wijzen op onze mooie collectie boekjes over en van Zeeland, Juliana Regina 1964, zak-, tafel- en kinderbijbels, Bij belse dagboeken, voorleesboeken, zoals van Van der Hulst het Gou den Voorleesboek en het Nieuwe Voorleesboek. Wij laten hier een klein ge deelte volgen, van wat wij in voorraad hebben. Ziet u het artikel niet vermeld staan wat u zoekt? Dan betekent dat beslist nog niet dat wij het niet hebben. Kom er dan toch rustig naar vragen. Want wij durven u te vertel len, dat wij véél meer heb ben dan u denkt! ning, respectievelijk in prijzen Voor de dia-enthousiasten bren gen wij opbergdozen, magazijnen, raampjes, viewers (vanaf 2.50), zowel de heel eenvoudige als die op batterijen en het lichtnet wer ken. In dia-projectoren hebben wij de Agfa CP 150 voor hand bediening en de Kinderman Ju nior met half-automatische bedie- n 95.— en 165.—. Verder noemen wij nog de gehele Agfa-collectie in rolfilms, klein- beeld-cassettes voor zwart-wit, kleur negatief en kleurendia's en de Agfa smalfilms in zwar-wit en kleur op dubbel-acht spoelen. Van Kodak brengen wij de Kodachrome II kleurendia's en smalfilms. Als accessoires: belichtingsmeters, zelfontspanners, controlelampjes, projectiespoelen, stofblaaskwastjes, statief-glasparelschermen enz. In gezelschapsspelen en kinderspelen voor de leeftijd van 8 tot 88 jaar hebben wij een mooie sortering. Ziet u maar: Halma 1.45, 3.50, Mosaic 1.95 enz., borduurdo- zen, Quick 2.Pim-Pam-Pet 2.3.plastic plakspel, vouwdozen, vouwblaadjes, vouwkarton, Hamertje Tik 2.75, Mens erger je niet 1.75, Zwarte Piet, Ganzeborden f 1.45, 1.95 enz., Alfabet 2.50, vlechtmatjes in doos, renwagenspel Ben Hur 5.90, Fröbeldoos 4.25, Derby Race 3.75, Collecto 8.50, Radar 6.95, damstenen 1.70, Piroulette 2.25, vele soorten puzzles in diverse grootten en prijzen, o.a. 315 stukjes 2.90, 525 stukjes 3.90, in landschap- en kindervoorstellingen. Voor de allerkleinsten hebben wij ook zeer eenvoudige houten puzzles voorhanden. Plastic sabels 1.10, poesieplaatjes met of zonder glitter, plastic kisten en tonnen in zak 1.15, plastic letterblokken, plastic bambie 0.75, plastic zwanen 0.65, plastic kindergieters met sproeiertje 0.85 enz., piepbeesten, o.a. Donald Duck 1.50, vilten beestjes, pluche beest jes, timmerkaarten, zeer leuk voor jongens, 1.35, 1.80, 1.95 enz., leuke Simplex naaidoosjes met inhoud 2.75, plakboeken met witte of gekleurde gesorteerde inhoud. Een reuze-voorraad in kleurboe ken, van héél dun tot héél dik en van héél eenvoudig tot héél moeilijk, borduurboeken 0.95, linnen boekjes voor kleuters, knip- boeken 0.95, kartonboeken van 0.50. U vindt bovendien een schat van prentenboekjes en boeken. En mocht u het soms niet weten: wij hebben ook bouwplaten, reeds vanaf 35 cent. Ook de zeer fraaie Veritas bouwplaten met o.a. de Willem Ruys, Staten dam, Starfighters enz. Hoewel wij nog lang niet aan het einde zijn met onze opsom ming, gaan wij er toch mee stop pen. Wij geloven wel, u hierme de een indruk te hebben gege ven van hetgeen wij zoal kun nen bieden. En, zoals wij in het begin reeds zeiden: mocht u on verhoopt datgene niet gelezen hebben wat u wilt hebben, kom dan toch gerust eens bij ons bin nen. Wij hebben nog héél veel meer!! Wij starten met de boeken. Daarin vindt u honderden titels in de pockets: Zwarte Beertjes, Prisma, Aula, Pictura, Marka, Witte Ra ven, Elsevier, Meulenhoff, Amstel, Salamanders. Prijzen van 1.25, 1.50, 1.75, 2.50, 2.95, 3.50, 4.90, 6.90, 8.90. Poc kets op het gebied van kunst, geschiedenis, kerkgeschiedenis, we tenschap. Fotopockets enz. Hebt u zware lichamelijke of geestelijke arbeid? Wilt u zich eens helemaal ontspannen? Neem dan een detective of een Wild-West. U zult zien, dat het u goed doet. Het wordt eentonig: maar uit onze afdeling schrijfwaren en schrijf behoeften kunnen wij u ook weer slechts een enkele opsomming geven. Om u echter toch een indruk te geven, van wat wij hierin voeren, het volgende: luxe post in fraaie dozen en mappen, dozen herenpost, schrijfmappen in plastic, kunstleer en echt leer, kinder- post in dozen en mappen, in prijzen vanaf 75 cent. Een prachtige en ruime sortering vulpennen hebben wij voor u in voorraad en daaruit kunt u reeds een keus maken vanaf 4.20. Meisjesvulpen nen, fijn modelletje, 7.50. Gimborn en Parker ballpennen en pa tronen vulpennen, 2-, 3- en 4-kleurenballpennen in prijzen van 1.10, 3.95, 6.9.75, 25.D.O.T. driekant ballpennen, Waterman safier ballpennen 4.95. Parker Jotter ballpennen. Mocht uw man of verloofde veel schrijfwerk hebben óf zelf een bureau bezitten, dan kunnen wij ------ een keus uit de volgende artike- r~~ len aanbevelen: Sous-mains (on- j:'jt derleggers) in rubber, plastic 1 -\\ en kunstleer, brievenwegers en C zakbrievenwegers in lederen etui v' brievenstandaards, postzegeldoos- V"R jes, postzegelbevochtigers, memo- \l doosjes, eeuwigdurende kalen- ders, pennebakjes, inktlinten (ook in zwart-rood), Kores type-reini- L""--'n ger, vloeirollers, telefoonklappers en automatische telefoonklappers, vulpenstandaards, bureausets, han- I - j dige papiersnijders, datumstem- v pels, stempelkussens, hechtmachi- J nes in een verscheidenheid van uitvoering, briefordners (ook voor de giro), sorteerrekken (metaal), Furtuna geldkisten met ronde hoeken in vijf verschillende maten, zeer soliede, Succes-agenda's en portefeuilles daarvoor in plastic, kunstleer en echt leer, zakagenda's, kantooragenda's, Enkhuizer al manakken, watersport- en Projuventute-kalenders. Fototoestellen: Click I 16. Click II 23.(deze beide ook in originele geschenkverpakking). Isola I 34.Van de Agfa-Ra- pid-serie (u weet wel, van dat nieuwe systeem) de Iso-Rapid I 32.—, Iso-Rapid IF 53.—, Si- lette-Rapid I 72.Van Kodak de Instamatic 50 31.Insta- matic 100 51.50, Verder o.a. nog de Ilford Sporti 28.50, Gevabox f 24.Uit Japan het kleinbeeld toestel Pax M 4 110.en de Ricoh Caddy (half kleinbeeld 18 x 24 mm) 99.50. Voorts nog o.a. de Vitoret van Voigtlander 79.50, de Werra I van 99.~ en nog meerdere andere. Al deze toestellen kunt u verkrijgen met bijpassende paraattassen. Voor bovengenoemde apparaten hebben wij natuurlijk ook flits- apparaten, in een verscheidenheid van meer dan tien modellen en prijzen vanaf 10.50 tot 29.Vanzelfsprekend daarvoor ook de batterijtjes, lampjes (wit en blauw) en de tasjes. Zoals u ziet: er is keuze tc over. Maar we gaan nog even door met wat andere artikelen. Foto-albums, in vele maten en prijzen, re ceptie-albums, briefkaart albums, poesie-albums, baby-albums, boekomsla gen, radio- en televisie mappen, foto-albumpjes voor in - een damestasje, losbladige en gewone post zegelalbums, stockboekjes daarvoor, Multo ringban den en vullingen in twaalf verschillende dessins, vilt- pennen, Lloyd Marking Ink, Criterium stifthouders (technische te kenpotloden), schooletuis met of zonder ritssluiting, met Caran d'Ache-vulling, diverse soorten puntenslijpers en inktlappen, verf dozen, kleurpotloden, o.a. van Gold-Faber, Caran d'Ache en Bruyn- zeel, ecoline, plakkaatverf, Panda kleurkrijt, tekenhaken, tekendo zen, passers en passerdozen, schoolpakketten.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1964 | | pagina 10