„De Kleine Bazar91 Evenals vorige Jaren staat one Sint Nicolaas-sortering weer tijdig uitgestald ER IS WEER VEEL KEUS IN Buijze's zelfbedieningsbedrijf - bakkerij Wanneer u dus uw St. Nicoiaas inkopen gaat doen ('t hindert niet voor welke leeftijd) kijkt vooral even in het geschenken- paradijsje Kerkstraat 12, Wissenkerke en Ooststraat 38, Kortgene Beleefd aanbevelend, L. TAN GE De allerbeste speelgoed fabrikanten zijn bij ons vertegenwoordigd, zoals: Homas spelen, Egel spelen, Jumbo spelen, Nooitgedagt, Sio en Ohwa houten speelgoed, Dinky Toys en Markim treinen, Gorgi Toys. Lederwaren afdeling damestassen, boodschaptassen, portemonee's, portefeuille's. Ook kindertasjes met toiletartikelen. Glas- en aardewerk, opbouw- en glasserviezen, mooie kop en schotels, opbouwserviezen. Teak houten geschenken zijn ook altijd in trek, evenals koperen en craquelé. Bijouterieën: mooie snoeren kralen en smeedijzeren hangers enz. enz. Gasaanstekers, Poppell en Polly, beide goede merken. Ook gewone benzine aanstekers. Postpapier, puzzle's, kinderboeken, mooie sortering En dan de afdeling elektrische huishoudelijke artikelen. Alleen bekende en goede merken worden gevoerd. Stofzuigers, strijkijzers, straalkachels, wasmachines, centrifuges, koffiemolens, scheerapparaten, messenslijp- machines, verwarmingsdekens, koffiezet-apparaten. Babyartikelen, ledikantjes, kinderstoelen, boxen, wandelwagentjes en wandelwagendekjes, plaids en dekentjes. Goede wollen dekens, gestikte dekens, kleinmeubelen, zoals haardbankjes, borstelhangers, bijzet tafeltjes enz. Voor alles is weer gezorgd Een uitgebreid aantal chocoladefiguren en andere lekkernijen nodi gen u weer tot kopen. Zoek dus maar uit, maar wacht niet te lang, want dan hebt u kans dat het mooiste goed eruit is. Grote speculaaspoppen per stuk 59 cent. Grote zak peperbollen 78 cent 5 zegels. Groot pak kleuter taai 150 gram chocolade beesten 75 cent 10 zegels. 2 chocolade letters Bensdorp voor 98 cent Grote en kleine chocolade letters van Droste en Van Houten. 5 eiercakes voor 59 cent. Roomboter speculaas 98 cent. Zeeuws speculaas 79 cent. IFA speculaas 105 cent 30 zegels. Banketstaven uit eigen bakkerij 1.00 per stuk. Banket letters 4.75 per stuk Boterletter 5.95 per stuk. Appelcarree's, appelbollen, Allerlei marsepein figuren in verschillende vormen en grootte. Wij doen ons best u zo goed en voordelig mogelijk te bedienen mei lste kwaliteits artikelen. Beleefd verzoeken wij u uw eventuele bestelling van banket of boter letter, speculaaspoppen of ander gebak voor donderdag 3 december a.s. aan ons op te geven. Voor de goede gang van zaken drukken wij hierbij een bestellijstje af. Vult u dit in en voorziet het van uw naam en adres. Beleefd aanbevelend, BAKKER WILT U MIJ BEZORGEN OP DECEMBER stuks banketletters stuks boterletters stuks speculaaspoppen stuks appelbollen stuks appelcarrees stuks gebakjes stuks banketstaven stuks spritsletters stuks gangmakers stuks cano's stuks cocosmacronen stuks oublies UW NAAM EN ADRES

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1964 | | pagina 14