Raadsvergadering Wissenkerke Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 16 mei 1964 no. 3194 Jaarvergadering VVV Joord-Beveland" EISEN Predikbeurten woningen, grond, boerderijen. Linda- Lu bad pakken W. Verbnrg huisorgel Een volltallige raad kwam j.l. maandag middag onder leiding van burgemeester P. Wisse in openbare vergadering bijeen. Na een welkomstwoord en voorlezing van het gebed werden de notulen van de vo rige vergadering onveranderd vastgesteld, waarna een flink aantal ingekomen stukken voor kennisgeving werden aangenomen. Het voorstel van b. en w. tot verlenging van de lopende kasgeldlening ad. 200.000.- werd z.h.s. aangenomen. In de begroting voor 1963 werd een wij ziging goedgekeurd. De voorzitter noemde deze begroting een gunstige met een post onvoorziene van 12.000. Sanering Noordeindstraat. B. en w. zouden gaarne een gedeelte van de minder fraaie Noordeindstraat willen sa neren. waarvoor van het Rijk een bijdrage kan worden verkregen van S0 De be doeling is die straat te laten verbreden en het gedeelte tegen de Dorpsdijk te laten be planten. Voor en aleer het zo ver is, dient eerst een besluit genomen te worden waarbij een gedeelte van elk der te saneren wonin gen bestemd wordt om in de naaste toe komst voor de aanleg c.q. verbreding van een straat te dienen, waarna een bouwver- bod kan worden uitgevaardigd. De onbe woonbaar verklaring kan dan op de gebrui kelijke wijze aanhangig worden gemaakt. Door het treffen van deze maatregelen kan voorkomen worden dat die oude woningen worden opgetrokken en voor de recreatie be stemd. Deze sanering betreft de woningen van Versluis tot en niet die van Feijtel. Het lid Bakker vroeg naar de in goede staat zijnde woning van Versluis, het lid Stokman vroeg naar het lot van verscheidene oude mensen die die woningen bewonen. Volgens de voorzitter zullen de eigenaars schadeloos worden gesteld en niemand komt op straat te staan. Het lid Bustraan infor meerde of door die krotopruiming directe toewijzing voor nieuwe woningen wordt ver kregen. Volgens de voorzitter is daar veel kans op. Het lid De Lange juichte hierop het voorstel toe, waarop het z.h.s. werd aan genomen. „Rcnata" te Kamperland t.z.t. slopen. Het bestuur van „Renata" ziet geen kans meer om dat verenigingsgebouw verder, te exploiteren en wil dit gebouw aan de ge meente verkopen voor 9500.B. en w. stellen de raad voor om dit gebouw voor dat bedrag te kopen omdat zij van mening zijn dat een verenigingsgebouw voor Kamper land onmisbaar is. Hun bedoeling is om voor 2500.dit gebouw van binnen en bui ten wat te laten opknappen waardoor het nog 2 a 3 jaar dienst kan doen, juist de tijd die nodig is om een nieuw verenigingsge bouw te laten bouwen. De voorzitter deelde mede dat na een bespreking in Middelburg gebleken is dat de gemeentefinanciën een dergelijke bouw toelaten. Het lid Stokman attendeerde op een ver- enigingsgebouw te Wissenkerke. De voor zitter zeide hierop dat de nood te Kamper land zeker iets hoger te schatten is dan die te Wissenkerke, hij wil hierdoor de moeilijk heden te Wissenkerke niet onderschatten en beloofde dat Wissenkerke niet zou worden vergeten. Het lid Bustraan memoreerde de voorge schiedenis van „Renata" en noemde het een onverkwikkelijke zaak dat daarin van alles kan plaats vinden. Nu er geen rendement te zien is wil men het op de gemeente schui ven. Spreker wees er bovendien nog op, dat dit gebouw, na een flinke opknapbeurt zeker nog meer dan 3 jaar rneekan. Ook het da lend inwonertal moest volgens hem in ogen schouw worden genomen. De voorzitter was de mening toegedaan dat men als gemeente tegenwoordig wel zeker bij de tijd-moest zijn, daar anders het inwo nertal zeker achteruit zal blijven gaan. Wat „Renata" betreft, is dit een van de oudste gebouwen van Kamperland. Het lid Filius, bestuurslid van „Renata" zeide dat er niets goeds meer te vinden was in „Renata" en adviseerde het met de grond gelijk te maken. Het lid De Moor zeide, dat het gebouw te klein is, grote vergaderingen kunnen er niet in worden gehouden en is daar ook te Kamperland niets voor te vin den. Een nieuw verenigingsgebouw te Kamper land is volgens het lid Sandee hard nodig. Bij een besluit voor zo een gebouw in Wis senkerke zal mén niet de minste tegenstand van de Kamperlandse raadsleden ondervin den. Wat de opmerking van het lid Bus traan betreft, die moet men enkel aan zijn levensbeschouwing toeschrijven. Het lid De Lange vroeg en verkreeg een nadere finan ciële toelichting, waarna hij zich voorstan der verklaarde van zo vlug mogelijke op ruiming van het oude „Renata". Het lid Zuijdweg wees op het dreigende brandge vaar bij uitvoeringen e.d. Weth. Scheele vroeg naar de mogelijkheid van gedeeltelijke financiering door de bevolking van Kamper land, wat volgens de voorzitter zeer moeilijk te realiseren zal zijn. Een en ander zal goed onderzocht dienen te worden, temeer daar er ook plannen schijnen te zijn om van Ger. zijde een eigen gebouw te stichten Oude Openbare school te Wissenkerke vlug slopen. De oude Openbare school te Wissenkerke verkeert in een zeer slechte toestand en daarom willen b. en w. dit gebouw zo spoe dig mogelijk laten afbreken. Het gymnas tieklokaal van dat gebouw wordt nog steeds door diverse verenigingen gebruikt. Om te voorkomen dat daartoe geen gelegenheid meer zou zijn hebben b. en w. de heer Slote- ma bereid gevonden een gedeelte van de oude Chr. School daarvoor te verhuren voor 10.per week. Het lid Stokman zag als enig gevaar dat men dan in handen van één persoon is overgeleverd, die de huur- som naar willekeur zou kunnen verhogen. De voorzitter antwoordde hierop dat men dit alles als een noodoplossing moet zien. Wat de huursom betreft, deze wordt in een over eenkomst vastgesteld. Z.h.s. werd hierop het voorstel aangeno men. Eenden in de dorpsvijver. Bij de rondvraag vroeg het lid De Smit een omheining voor de tweede dorpsvijver, het laten branden van een straatverlichting tegenover de Schoolstraat, het laten schil deren van het hek van de begraafplaats en het zo spoedig mogelijk slopen van het on bewoonde huisje aan de Weststraat. Ook vroeg hij naar de mogelijkheid om het hele jaar door, evenals dc afgelopen winter, een den in de vijver achter de kerk te houden, de omwonenden zouden dit zeer op prijs stellen. De voorzitter beloofde een en ander nader te zullen bekijken. Bloemen voor mevr. Wisse. Het lid Bustraan informeerde belangstel lend naar de gezondheidstoestand van de in een ziekenhuis opgenomen mevr. Wisse en stelde voor haar een telegram met goede wensen te zenden. Het lid De Lange vulde dit verzoek aan met het voorstel haar ook bloemen te zenden. Met aller instemming, ook van de pers, werd dit goedgevonden. De voorzitter dankte voor dit onverwachte blijk van medeleven. Het lid Bakker vroeg bij toewijzing van een woning aandacht voor een inwonend jong echtpaar in het gezin Van Hakkert. Op de vraag van het lid Filius antwoordde de voorzitter dat de 4 nieuwe woningen te Kamperland niet alle door de firma Kok worden afgenomen. Het lid Stokman wees op de 2 minuten stilte die de avond van de 4e mei, dodenher denking, in acht moeten worden genomen. Volgens hem wordt die stilte misschien wel in acht genomen binnen, buitenshuis is er z.i. niets van te merken. De voorzitter noem de het een goede opmerking, mogelijk is er volgend jaar gelegenheid het publiek hier omtrent aanwijzingen te verstrekken. Ook de jaardag van H.M. de Koningin had Stokmans aandacht. Op de meeste plaatsen is die ge vierd, zeker door een kinderfeestje. Te Wis senkerke was nergens aandacht aan besleed. De voorzitter zeide dat dit niet de taak van het gemeentebetsuur is, de bestaande oranje vereniging heeft dit zeker tot taak. Op ver zoek van die vereniging te Kamperland is 1.per kind voor die dag toegestaan, van de vereniging te Wissenkerke is zelfs geen verzoek ontvangen. Na voorlezing van het dankgebed sloot de voorzitter de vergadering. Hierna bleef de raad bijeen om aandach tig te luisteren naar een uiteenzetting door ing. Poley, stedebouwkundige te Goes, op het uitbreidingsplan in onderdelen voor het Veerse Meer. Aan de hand van een zeer uit voerige en begrijpelijke kaart lichtte spreker de plannen betreffende het recreatiegebied vanaf de Veerse dam tot aan de dijk bij bakkerij Buijze toe. Dit gebied, ongeveer 300 ha groot, zal in de naaste toekomst ge bruikt worden om er diverse woonkernen te creëren, waarop een marktplein met kerk, motel en winkels is gepland. Te planten bos en spontaan-bos, speel- en recreatieterreinen vinden daarin hun plaats. Wanneer dit reus achtige terreinplan eenmaal werkelijkheid is geworden zal daar een ongekend mooi va kantie- en woongelegenheid zijn gewrocht. Het wachten is nu nog op de nodige ver gunningen. Maandag 11 mei j.l. hield VW „Noord- Beveland" haar jaarlijkse algemene verga dering in hotel „De Patrijs" te Colijnsplaat. In zijn hartelijk welkomstwoord sprak voorzitter Slotema er o.rn. zijn spijt over uit dat er van de Colijnsplaatse Middenstand, die in haar geheel was uitgenodigd, zo wei nig aanwezig waren. Spreker wees op de ge stadige groei van het vreemdelingen bezoek en de kansen die er voor het oostelijk deel van Noord-Beveland naar voren komen, vooral door de bouw van de Oosterschelde- brug. De notulen van de vorige vergadering werden onveranderd vastgesteld. Medege deeld werd dat in de toekomst de vermel dingen van verhuur- en pensionadressen e.d. niet meer gratis kan geschieden. Uit het jaaroverzicht 1963 bleek o.m. dat er in de gemeente Wissenkerke dat jaar 116.75S overnachtingen waren geweest, van de gemeente Kortgene zijn geen cijfers be kend. De exploitatierekening 1963 sloot in ont vang en uitgaaf met een bedrag van 39S1.94 en een batig saldo van 1407.10. De be groting 1964 geeft een ontvang en uitgaaf aan van 4730.met een geraamd tekort van 1400. In de vacature voor de kascommissie werd voorzien door de benoeming van de heren Heijboer en Tange, terwijl de contributie voor het jaar 1964 werd vastgesteld op de zelfde basis als die voor 1963. De aftredende bestuursleden Slotema en De Regt werden bij acclamatie herkozen. Hierna werd een causerie over de bouw van de Oosterscheldbrug, met dia's toege licht, verzorgd door enige heren van de Prov. Waterstaat. Uit hetgeen de aanwezi gen te horen en te zien kregen bleek over duidelijk welk een gigantisch werk daar tus sen Noord-Beveland en Schouwen-Duive- land wordt verricht en kwamen allen onder de indruk van de onvoorstelbare maten en gewichten, die voor zo een brug gebruikt worden. Jammer dat deze causserie wat al te technisch werd voorgedragen, het publiek duizelde van het steeds maar herhalen van het tonnengewicht van de diverse brugstuk- ken, hijskranen e.d. en de diameters van de spandraden. Een met al was het toch een interessante en leerzame voordracht. Vanwege de lange duur werd in de pauze van die voorlichting de rondvraag gehou den. Het lid Koole had bij geruchte verno men dat 4-wielers (caravans) van het eiland verbannen zouden worden en vroeg daar over het standpunt van het VVV bestuur. Bij monde van de heer Leendertse, wethouder, werd hem geantwoord, dat om uitwassen te voorkomen, door de Ned. Kampeerraad be sloten is, dat caravans- verplaatsbaar achter een auto, op minstens 2 wielen en voldoen de beremd, niet langer dan 3 weken op de zelfde plaats mogen vertoeven. Speciale ver gunningen, uitzonderingen op dit besluit, kunnen door b. en w. worden verleend. Het VVV bestuur was van dit besluit, volgens de voorzitter niet op de hoogte en had dus ook nog geen standpunt kunnen bepalen. Het lid Koole zou gaarne zien dat het ge meentebestuur actiever was om te komen tot de bouw van goedkope zomerwoningen die vooral van betekenis kunnen zijn voor vakantiegangers die een jaarinkomen hebben van minder dan 10.000.Weder om was het de heer Leendertse die ant woordde. B. en w. van Wissenkerke hebben met hand en tand het verzoek van de heer Mol tot de bouw van bedoeld woningprijs verdedigd, het heeft niet mogen baten. Van anderen dan Mol zijn er nimmer aanvragen binnengekomen en men kan van het gemeen tebestuur toch niet vergen dat zij die bouw zelf ter hand neemt. Voor de heer L. van Halst was dit een vraag, de Banjaard is toch ook uit de gemente voortgekomen zo inter pelleerde hij. De heer Leendertse vervolg de, met er o.m. op te wijzen dat practisch de gehele noordkust van Noord-Beveland geblokkeerd is in verband met de nu nog onzekere plaatsing van de toekomstige dam naar Schouwen. Vanaf de Vlietepolder tot bij „Duinlust" van F. Leendertse geldt een bouwverbod. Na nog enige discussie zegde de voorzitter toe dat, voor wat het caravan-verbod betreft het VVV bestuur verzachting daarvan bij het gemeentebestuur kan bepleiten. Burgerlijke Stand KORTGENE Geboren: 1 april, Wilhelmina Johanna, d.v. Adriaan P. de Haze en Corrie Groenleer; 9 april, Jacobus Edwin, z.v. Aart Verhorst en Anna Hollestelle; 14 april, Pieter Comelis, z.v. Abraham J. van Dijke en Cornelia L. Geluk; IS april, Jannetje Wilhelmina, d.v. Jan van Belzen en Jacomijntje Grootjans. Ondertrouwd. Adriaan J. A. Quinten, 24 jaar te Goes en Jannetje C. de Fouw, 19 jaar; 10 april, Johannes Weezepoel, 22 jaar te Goes en Janna B. Korteknie, 19 jaar; 28 april Jacobus I. Augustijn, 21 jaar en Elisa beth P. de Visser, 21 jaar. Gehuwd: 8 april, Leendert E. van der Moere, 22 jaar te Wissenkerke en Janny C. de Waal, 22 jaar: 8 april, Ilermanus Boot, 21 jaar en Neeltje H. van de Plasse, 21 jaar; 22 april Adriaan J. A. Quinten, 24 jaar te Goes en Jannetje C. de Fouw, 19 jaar. Overleden: 19 april, Jan M. Dodmond, S4 jaar, weduwnaar van Leintje Verburg; 20 a- pril, Jan M. van de Plasse, 59 jaar, echtge noot van Maria C. Abrahamse: 3 paril, Metje M. Bakker, 26 jaar, echtgenote van Jacob van Iwaarden. WISSENKERKE Geboren: 4 april, Jacomina, d.v. Nicolaas J. Karstanje en van Wilhelmina P. de Kam: 15 april, Pietemella Jacoba, d.v. Dingenus J. Kouwer en van Jacoba Alburg; 24 april, Leendert Arnoldus, z.v. Arie Hakkert en van Martina G. de Neef; 28 april, Adriana An toinette, d.v. Gons van der Veer en van Su- zanna M. van der Heijde. Ondertrouwd: 24 april, Jacobus Cornelis van Maldegem, oud 23 jaar, en Adriana An- thonetta de Vos, oud 22 jaar. Getrouwd: 10 april, Philip Victorio Leen dertse, oud 25 jaar en Francina Kant, oud 19 jaar. Overleden: Comelis Ketelaar, oud 82 jaar, echtgenoot van Maria Pietemella Snoodijk. De politie-autoriteiten van Houston (Texas) hebben tien geboden opgesteld voor ouders die van hun kinderen zo spoedig mogelijk jeugdige delinquenten willen ma ken. Door middel van strooibiljetten zijn deze regels in de stad verspreid. Ze luiden aldus: 1. Begin zo gauw mogelijk er mee het kind alles te geven waar het om zeurt. Op deze manier zal het opgroeien in de mening dat de wereld verplicht is hem een renteniers- baantje te bezorgen. 2. Wanneer het kind met lelijke woorden thuis komt, lacht het dan bemoedigend toe. Dit verstevigt zijn zelfbewust zijn. 3. Geef hem geen godsdienstige opvoeding. Wacht tot hij 21 is en laat hem dan zelf „beslissen". 4. Vermijd het woord „verkeerd". Het zou uw kind een schuldcomplex kunnen bezor gen. 5. Ruim alles op wat hij laat rondslingeren, zoals lioeken, schoenen, kleren. Doe voor hem alles wat hij zelf nalaat, dan krijgt hij er de nodige handigheid in de verantwoorde lijkheid op anderen te schuiven. 6. Gun hem alles te lezen wat hij in zijn vingers krijgt. Zorg ervoor dat het tafelzil ver en de drinkglazen gesteriliseerd zijn, maar laat zijn geest gerust vervuilen. 7. Twist geregeld in tegenwoordigheid van uw kinderen. Op die manier zullen ze niet te zeer gechoqueerd zijn, wanneer het gezin later uiteengaat. 8. Geef het kind al het zakgeld waarom het vraagt. Laat het nooit iets zelf verdienen. Waarom zou hij het even moeilijk hebben als u het heeft gehad? 9. Willig elk verzoek betreffende eten, drinken of comfort in. Zie erop toe dat elke zinnelijke behoefte wordt bevredigd. Wei gering zou tot schadelijke teleurstelling kun nen leiden. 10. Neem het voor hem op tegen de buren, zijn onderwijzers en de politie. Zij allen zijn vooringenomen tegen uw kind. Schuifdeuren voor tweedeurs-auto's Schuifdeuren voor auto's zijn niet nieuw; voor personenwagens zijn ze echter nooit populair geworden. Het voordeel van de schuifdeur is duidelijk: de gebruikelijke, naar buiten openslaande deur veroorzaakt nogal eens ongelukken, wanneer men zon der goed uit te kijken het portier opent. In de kleine garages, die men bij stadswonin gen aantreft heeft het openslaande portier het nadeel, dat het meestal de muur raakt als men het opent, met als resultaat bescha digingen. Het nadeel van de schuifdeur is eveneens duidelijk: het gevaar bestaat dat deze bij aanrijding klemmen en men haar niet of slechts met speciale hulpmiddelen kan openen. Bovendien kunnen bij toepas sing van schuifdeuren in een vierdeurs-wa- gen het achter- en voorportier nooit gelijk tijdig worden geopend. Bij een tweedeurs-auto overtreffen de voordelen de nadelen. In de eerste plaats zijn die deuren meest al breder dan de portieren van vierdeurs- wagens, zodat het risico bij het openen van de deur groter is: deze zwaait verder naar buiten en het gevaar voor andere wegge bruikers is navenant. Ook is in een nauwe garage zo'n deur vaak onhandig. Men kan thans in Engeland op bepaalde modellen tweedeurs-wagens van bekende merken schuifdeuren krijgen, als men dat wenst. Het openen daarvan geschiedt elek trisch en wanneer de deur geopend is, be staat niet de kans dat ze door een onver wachte beweging kan toevallen. Het is ook mogelijk een normaal model auto van schuif deuren te laten voorzien tegen een bedrag van ongeveer 500.(DIA). Zondagdienst artsen Dit weekend doen dienst dok ter 'tHart, tel. (01107) 3 3S en dokter Klein Wassink, tel. (01199) 304, b.g.g. 008 bood schappendienst. WATERSTANDEN geldig voor de noordkust van locrd-Beveland Hoog Laag 16 Zaterdag 6.26 12.02 18.48 17 Zondag 7.21 0.35 19.42 13.08 18 Maandag 8.17 1.40 20.40 14.23 19 Dinsdag 9.27 2.53 21.52 15.35 20 Woensdag 10.43 4.04 23.05 16.49 21 Donderdag 11.56 5.14 17.55 22 Vrijdag 0.15 6.17 12.57 18.44 23 Zaterdag 1.11 7.08 13.47 19.29 24 Zondag 2.02 7.55 14.32 20.11 25 Maandag 2.42 8.33 15.10 20.43 26 Dinsdag 3.19 9.06 15.46 21.18 27 Woensdag 3.56 9.37 16.23 21.53 28 Donderdag 4.31 10.10 16.54 22.29 29 Vrijdag 5.03 10.43 17.23 23.05 30 Zaterdag 5.35 11.17 17.55 23.42 voor zondag 17 mei 1964 Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 uur ds. De Jonge en 2.30 uur ds. Willekes. Ned. Hen'. Kerk Kamperland 9.30 uur ds. Alb. van den Ban en 2.30 uur ds. Van Woerden. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Kats 10 en 2 uur ds. Visbeek. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Willekes en 2.30 uur ds. De Jonge. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 uur de heer Malipaard en 2.30 uur ds. Dijkmeijer. Gercf. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur ds. Van der Heiden. Geref. Kerk Geersdijk 10 en 2,30 uur ds. Van Aller Gercf. Kerk Colijnsplaat 10 en 5.30 uur ds. Van Rhee- nen. Geref. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. A. J. Rad der. Geref. Gem. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Maandag 2e Pinksterdag, 7 uur dhr. Westslrate van Borssele. Oud Geref. Kerk Kamperland Dinsdagavond 19 mei 1964, 7 uur ds. W. Kamp van Utrecht. R.K. Kerk Banjaard LI. Missen (Pinksteren) 8 uur en 10 uur in boerderij bij Cam ping „De Molenhoek". Piet van Gilst en Willy de Kam hopen vrijdag 29 mei a.s. om 15.00 uur te Wissen kerke in het huwelijk te treden. Huwelijksinzegening om 15.45 uur in de Geref. Kerk te Kamperland. Colijnsplaat, Zuid Kerkstraat 50. Kamperland, Veerweg 61. Gelegenheid tot feliciteren van 17.3018.30 uur in „Renata" te Kamperland. Voorlopig adres: Veerweg 57, Kamperland. Voor de vele bewijzen van deelneming, ons be toond bij het overlijden van onze geliefde man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Cornelis Ketelaar, betuigen wij onze harte lijke dank. Uit aller naam, M. Ketelaar- Snoodijk. Wissenkerke, mei 1964. Getroffen door de zeer vele blijken van medele ven en deelneming, in woord en daad, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zeer geliefde en zorgzame vrouw en moe der Hendrika Neeltje Visser (echtgenote van Jacob Willem Noordhoek), betuigen wij langs deze weg onze welgemeende dank. Namens de familie, J. W. Noordhoek. Hoofdstraat 122, Kortgene. Dankbetuiging Langs deze weg zeggen wij familie, vrienden en bekenden hartelijk dank voor hun blijken van be langstelling, in allerlei vorm, ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijks feest. Fam. C. Welleman. Kortgene, mei 1964. Torendijk 67. Steeds verse SNIJBLOEMEN EN POTPLANTEN Bloemenhuis 'yeuÉiei v.h. A. F. Baljeu Langeviele 61, Tel. (01180) 29 53 Middelburg, Te koop gevraagd: C. JONKER, Zonnebloem straat 17, Goes, telefoon (01100) 77 21. Uit voorraad Sport - Camping - Textiel Kortgene, tel. (01108) 418 ófiokK#' L.NDORDSTR.6 761.2443 MIDDELBURG Te koop: een i.g.s.z. merk „Leonhardt" 14 reg., 3 spel 8 v., w.o. doorl. harp. Te bevragen Dorpsdijk 56, Wissenkerke. UIT VOORRAAD LEVERBAAR: REGENMANTELS SPORTJACKS TERLENKA BROEKEN BLOUSES TRUITJES VESTJES enz. W. Verburg Sport - Camping - Textiel Kortgene, tel. (01108) 418 Rolfilms en kleinbeeldfilms in zwart-wit, kleur en kleurendia FOTO MARKUSSE WISSENKERKE

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1964 | | pagina 3