r X hun X Met Pinksteren in 'tnieuw! STEUTEL EN ZOON PREDIKBEURTEN voor zondag 10 mei a.s. Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 uur de heer Kraak en 2.30 uur ds. Van Cruijningen. Ned. Herv. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Alb. van den Ban. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 uur ds. Metselaar en 2.30 uur de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Kats 10 uur de heer C. J. Louwerse en 2 uur ds. Visbeek. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 uur ds. Theunissen en 2.30 uur ds. Dijkmeijer, H. Doop. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Willekes en 2.30 uur ds. Baars. Geref. Kerk Wissenkerke 10 uur en 2.30 uur ds. Van der Heiden. Geref. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Van Aller. Geref. Kerk Colijnsplaat 10 en 5.30 uur ds. Van Rhee- nen. Geref. Kerk Kamperland 9.30 uur dr. D. K. Wielinga te Wassenaar en 2.30 uur ds. E. Jansen te Goes. Geref. Gem. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gem. Colijnsplaat 10, 2 en 6 uur de heer Van der Poel. R.K. Kerk Banjaard 9.30 uur in bungalow Verloofd: Willie van Maldegem en Arnold van der Meulen „Stadswijnkelder", Kortgene, „Westhof", Nieuwdorp, 7 mei 1964. Op zaterdag 9 mei X a.s. hopen onze ge- X liefde ouders en grootouders J. Riemens X en J. M. Riemens- Minderhoud X hun 30-jarig j X huwlijksfeest te herdenken. Dat zij nog lang ge- X spaard mogen blijven j» is de wens van hun dankbare Kinderen en kleinkinderen. X X X Kamperland, X mpi 1Q64 Donderdag 14 mei I»! X a.s. hopen onze ge- X X liefde ouders, be- .j. huwd-, groot- en o- vergrootouders X X P. Versluis X X i- .j. en C. Versluis- X Westerweele 40-jarige 'i echtvereniging te herdenken. X X X Dat zij nog lang ge- j- X spaard mogen blijven X is de wens van hun dankbare X Kinderen, Ij! X behuwd- en klein- X X kinderen en ach- X X terkleinkind. X Kamperland, X X Veerweg 135. jjj Zondagdicnst artsen Dit weekend doen dienst dok ter Janssen, tel. (0110S) 319 en dokter Van Arkel, telefoon (01107) 318. |t' Herplaatsing wegens misstelling X Zondag 10 mei a.s. X hopen onze geliefde .j. X ouders X C. Welleman X en X W. P. Welleman- X de Moor X X hun X25-jarige X echtvereniging X te herdenken. Dat zij nog lang ge- spaard mogen blijven X is de wens van hun X X dankbare kinderen. X Leny en Jaap. Corry. Ko. Marianne. X Kortgene, mei 1964. X Gelegenheid tot feli- X citeren, maandag 11 X X mei, des avonds van 7.30 tot 8.30 uur in X „De Korenbeurs". Heden nam de Here plotseling van ons weg, onze geliefde zuster, moeder, groot- en overgrootmoeder en tante, mevr. M. de Pree-Geelhoed (weduwe van J. A. de Pree, eerder wed. van J. van de Band), in de gezegende ou derdom van 85 jaar. Kamperland: L. Geelhoed. A. Geelhoed- Zwemer en verdere familie. Colijnsplaat: A. C. de Pree. L. M. de Pree- Begthel. Utrecht: A. E. Scherp- de Pree. J. Scherp. Kruiningen: E. C. Koster- de Pree. O. Koster. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Kamperland, 7 mei 1964. De begrafenis zal plaats hebben op maandag 11 mei a.s., des nam. 2 uur. Voor fouten in adverten ties, per telefoon opgege ven, kunnen wij geen en kele verantwoordelijkheid aanvaarden. De uitgever. Voor de vele bewijzen van deelneming, ons be toond, bij het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan Marinus Dodmond, betuigen wij onze harte lijke dank. Jn het bijzonder aan dok ter Janssen en zuster Lu- teijn. Uit aller naam, L. Swenne- Dodmond. Kortgene, mei 1964. Mede namens onze we derzijdse ouders, zeggen wij allen hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ondervonden. In het bijzonder de heren autobezitters. P. V. Leendertse. F. Leendertse-Kant. Kamperland, mei 1964. Jacobapolder 15. Tenten, slaapzakken, luchtbedden, enz. vindt u vandaag op onze grote show in hotel „De Korenbeurs" van 310 uur. W. Verhurg Kortgene Te koop: i.g.s.z. Koelstra kinderwagen met uitneembare bak. Oostkruisstr. 1, Geersdijk Onze costuums munten uit in pas vorm en afwerking, ze zitten als gegoten In defvoordelige klasse zijn de prijzen van 89.tot 120. In het betere genre 135.— tot 190.— In sportcolberts met bijpassende pantalon grote sortering Voor de jonge heren sportieve modellen prijzen vanaf 65. Regenjassen 39.75 49.75 59.75 KLEDINGMAGAZIJN Klokstraat, Goes Sportjacks, regenjassen enz. vindt u vandaag op onze show in hotel „De Koren beurs". Toegang gratis. Geopend van 3—10 uur. W. Verburg, Kortgene WIE SPAART DOET DE GROOTSTE VANGST Gewoon maar beginnen te sparen, Groot succes. Want uw spaargeld is goed voor alles. Ga naar de spaar bank waar men u óók gaarne van dienst is met andere bankzaken, zoals rekening-courant, deviezen voor uw reizen, kredieten, hypotheken en bemiddeling in effec tenzaken. Meer dan 1000 banken en bijkantoren. r De spaarbanken met volledige .bankservlce. AANGESLOTEN BIJ DE COÖPERATIEVE CENTRALE RAIFFEISEN-BANK TE UTRECHT.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1964 | | pagina 4