*TO. (§eukeó afwezig Edy-Rotomatic Edy-centrifuge? Firma L. TANGE boeken- bon 't Jantje van Alles huishoudster met stenen schuur en tuin Nieuwe Zilduro Cassette a. een adminis tratieve kracht b. een typiste Dokter 'tHart Woninginrichting MEULENBERG Kamperland M. J. Bustraan - Lederwaren 6 uur geopend zijn, dinsdags tot 1 uur en vrijdags tot 8 uur Voor leuke baby- en kleuterkleding dinsdag, donderdag en zaterdag brood gebakken en bezorgd wordt Schoenhandel M. J. Bustraan Kamperland een net meisje gevraagd Boekhandel Markusse Wissenkerke DEN BOER Zondagdienst artsen Dit weekend doen dienst dok ter Janssen, tel. (01108) 319 en dokter Van Arkel, telefoon (01107 318. Na veel lijden over leed in het Zieken huis Oostwal te Goes onze geliefde broe der, zwager en oom, de heer Pieter Gommert de Vos, op de leeftijd van 67 jaar. Namens de familie, C. A. de Vos. Kortgene, 24 maart 1964. Hoofdstraat 89. De begrafenis heeft plaats gehad op vrij dagmiddag 27 maart j.l., 's namiddags 2 uur te Kortgene. Enige en algemene kennisgeving Na een langdurig ge duldig gedragen lij den is van ons heen gegaan, onze innig geliefde en zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder Tona van der Heijde (weduwe van P. Zwemer), in de ouderdom van 76 jaar en 9 maanden A. Zwemer. T. Zwemer- Clement en kleinkinderen. Kamperland, 23 maart 1964. De begrafenis heeft plaats gehad op don derdag 26 maart j.l., 's namiddags om 2 uur te Kamperland. Heden nam de Here tot Zich, onze gelief de zuster, schoonzus ter en tante Cornelia Gillesse (geboren Begthel), op de leeftijd van 70 jaar, te Jenison, Mich. U.S.A. De diepbedroefde Familie Begthel. Familie Gillesse. Kamperland/ Wissenkerke, 21 maart 1964. Ondergetekenden zeggen, ook namens wederzijdse families, allen hartelijk dank voor de betoonde be langstelling en medeleven voor en bij hun huwelijk ondervonden. Inzonderheid de families mej. Onderdijk en de Ge broeders G. en L. van der Weele voor het beschik baar stellen van hun auto's C. A. Hollestelle. N. L. Hollestelle- Tazelaar. Colijnsplaat, maart 1964. V/oor een Boekhandel Markusse Lage prijzen en zilverzegels Modern tafelzeil van af f 1.98 per m, prima naadloze zemen vanaf f 1.98, grote motten- zakken 3 stuks f 0.76, plastic messenbakken f 0.98, gfashelder plastic vanaf f 0.85 per meter Korte Noordstraat 1115 Middelburg, telefoon 3733 Maak een afspraak met ons voor het verpotten van uw kamerplanten Bloemenhuis v.h. A. F. Baljeu Langeviele 61, Tel. (01180) 29 53 Middelburg, Man 26 jaar, gehuwd ge weest, zoekt zelfde leeftijd, kind geen bezwaar, om later even tueel huwelijk aan te gaan. Brieven met foto en ver langd salaris onder nr. 91 bureau van dit blad. Geheimhouding verze kerd, foto op erewoord retour. Te koop: z.g.a.n. brommer Van Citterstraat 15, Kortgene Notaris J. J. W. Klop te Kortgene zal op vrijdag 10 april 1961 om 7 uur n.m. in café „Ha venzicht" te Kamperland, ten verzoeke van de erven van de heer P. G. Leen- dertse, publick verkopen de op goede stand ge legen en goed onderhou den (±325 m3) 80 m3) aan de Molenweg 2 te Kamperland (nabij Veerse Meer), groot 13,86 are. Ontruimd te aanvaarden bij de betaling op 15 mei a.s. Bezichtiging dinsdag 31 maart en zaterdag 4 april a.s. telkens van. 25 uur. Te koop: Wegens overcompleet meubilair, zoals tafels, stoelen, buffet, kasten, schrijfbureau, kachels enz. enz. Dagelijks te bezichtigen. M. J. Leendertse, Molenweg 2, Kamperland. Te koop: geheel compleet, 175. Brieven onder no. 1845 bureau van dit blad. Ten kantore van notaris J. J. W. Klop te Kortgene, wordt gevraagd: (ulo-diploma vereist) dinsdag 31 maart Dokter van Arkel neemt waar P. DE KAM Lange Noordstraat 6 tegenover stadhuis MIDDELBURG Telefoon 2443 EIRliill DEKORATIEVE GORDIJNSTOF de sfeervolle achtergrond voor uw meubelen Telefoon 4 55 Met mei of eerder interne hulp in de huishouding bij mevrouw J. C. Luijk- Heijboer, Kamperland Heren-, dames- en kinderportemonnees, in bruin, zwart, marmer, rood, wit. Herenportefeuilles in diverse uitvoeringen. Actetassen, geldtassen, Skai damestassen, enz. enz. Kamperland De gezamenlijke bakkers-kruideniers en slager van Wissenkerke, maken bekend, dat hun winkels voortaan tot (tot 4 jaar) hespakjes jurkjes schortjes truitjes schoentjes NAAR truitjes tuinbroeken korte broekjes vesten jongenspakjes Langeviele 3, Middelburg Een schoon huis voor f 4.65!! 1 emmertje muurverf a 4 kg voor f 4.65, voldoende voor 30 m2 Kwasten en snelwitters Heeft u houtworm? Wij hebben het middel om er vanaf te komen Geen verfhanden meer, met Histor Bruscleaner In één keer gronden en plamuren met Histor kwastplamuur Ruime keus behangpapier U BELT, WIJ BEZORGEN Voor Wissenkerke, Kamperland en Geersdijk Schilders- en Behangersbedrijf Hl. DINGEMANSE Voorstraat 33, Wissenkerke, telefoon 263 De bakkers van Colijnsplaat, maken bekend, dat er Praat u ook mee over het weer? 'l Is koud of nat, winderig of mistig. Maar wat voor weer het ook is, 't is altijd weer voor een boek. U kunt overal een boek lezen, 's Avonds in een stoel bij de kachel, op bed of in de duinen. Er is overal plaats voor een boek. Waar of u ook komt, bij familie, kennissen, in de bioscoop of in de kerk. Overal wordt er ge praat over een boek. Wilt u iets weten of u zo maar eens ontspan nen Hebt u gegevens nodig voor uw studie of beroep Het staat in een boek. Vanaf de prille jeugd tot in hoge ouderdom wordt het leven van de mens vergezeld door het boek. Maak het boek tot uw vriend. Het zal u deze vriendschap honderdvoudig ver goeden. Boekhandel Markusse Wissenkerke heeft hönderden boeken, die stuk voor stuk waard zijn uw vrienden genoemd te worden. Hebt u de nieuwe wasautomaat nog niet zien werken? Vraagt dan bij ons geheel vrijblijvend een demonstratie. U zult met ons enthousiast zijn over de resultaten Kent u de Een kwaliteitsprodukt Wij etaleren diverse prijsklassen in onze uitgebreide toonkamer U ziet daar ook koelkasten, wasmachi nes, stofzuigers, elektrische bakovens, radio's, televisies en verder vele elek trische huishoudelijke artikelen en ook in lampen zijn wij ruim gesorteerd Koopt bij de erkende handelaar, want ook in service staat hij voor u klaar. Kortgene, telefoon (01108) 223 Wissenkerke, telefoon (01107) 279 Suède damesmolliertjes en flatjes in beige en roestkleurslechts f 6.95 Witte damespumps vanaf f 16.75 Dames nylonpantoffels in de kleuren zwart, rood, groen f 6.25 Dit is slechts een greep uit onze collectie Voor direct of later voor hulp in de winkel en huishouding Goed loon. MEESTERWERKEN VAN Z TOT A HORLOGERIE, GOUD EN ZILVER WISSENKERKE 31 maart (3e Paasdag) Trekking verloting Biljart vereniging T.O.G. Kortgene in de „Graaf van Buren" Trekking 10.00 uur n.m. KOMT U OOK!! Het bestuur.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1964 | | pagina 5