ewerk BOOT' S ZELFBEDIENING Jeygcf puistjes Verloting PREDIKBEURTEN voor zondag 19 januari 1964 Ned. Hen-. Kerk Wissen kerke 10 uur ds. Hamminga (H. A- vondmaal) en 2.30 uur ds. Rothfusz (II. Avondmaal en dankzegging). Ned. Herv. Kerk Kamperland 10 uur ds. Alb. van den Ban en 2.30 uur ds. J. Visbeek. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 uur de heer Kraak en 2.30 uur ds. Dijkmeijer. Ned. Herv. Kerk Kats 10 uur ds. Visbeek en 2 uur de heer Kraak. Ned. Ilcrv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Willekes (bevesti ging ambtsdragers) en 2.30 uur ds. Van den Ban. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 uur ds. Dijkmeijer en 2.30 uur ds. Willekes (voorberei ding H. Avondmaal). Geref. Kerk Wisscnkerke 10 en 2.30 uur ds. Van der Heiden. Geref. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Hoekstra van Lewedorp. Geref. Kerk Kamperland 10 en 2.30 uur ds. H. Volten van Rhenen. Geref. Kerk Colijnsplaat 10 en 2.30 uur ds. Van Rhee- nen. Geref. Gem. Kamperland 10, 2.30 en 6 uur leesdienst en vrijdag 24 jan. 7.15 uur ds. Suijker van Krabbendijke. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. R.K. Kerk Banjaard H. Mssen (op zondag) S uur in Duinlust en 9.30 uur in De Banjaard, Fazantenlaan 11. Zondagdienst artsen Dit weekend doen dienst dok ter Van Arkel, tel. (01107) 3 18 en dokter Klein Wassink, tel. (01199) 3 0-1. De Heere verblijdde ons zeer met de geboorte van een dochtertje en zusje Tannetje (Tanneke) Iz. Boot Jr. T. J. Boot-Poortvliet. Izaak. Kortgene, 11 januari 1964. Hoofdstraat 50. 28 januari a.s. hoopt C. Kruysse in het huwelijk te treden met J. Nieuwenhuyzen te Krabbendijke. Kerkelijke huwelijksbeves tiging in de kerk der Ge ref. Gem. te Krabbendijke. Ds. W. Suijker zal de hu- welijksdienst leiden. Toekomstig adres: Hoofdstraat 10, Geersdijk. Voor de zeer vele bewij zen van deelneming, on dervonden na het overlij den van onze geliefde man en vader, behuwd- en grootvader, de heer Hendrik van Gilst, betuigen wij onze oprech te dank. Uit aller naam, Wed. J. van Gilst- Dingemanse. Burg. van Citterstraat 10. Kortgene. J. L. J. Bruynzeel, arts, geeft hiermee kennis, dat hij zijn praktijk per 15 ja nuari 1964 heeft overge daan aan J. A. van Arkel, arts, Voorstraat 13, Wis- senkerke, telefoon 3 18. Het adres van J. L. J. Bruynzeel wordt: Beatrix- ïaan 7, Goes. Wissenkerke. 15-l-'64. Bij mijn vertrek van Noord-Beveland groet ik vrienden en bekenden. Tevens worden hierbij alle abonnementen, lidmaat schappen, donaties, be gunstigingen en contribu ties opgezegd. J. van der Hoofd Kloetinge, Prinses Irenestraat 2b. In de verpleeginrichting „Der Boede" te Koude- kerke kunnen geplaatst worden: assistenten in de huishouding Leeftijd vanaf 15 jaar. Sa larisregeling f 137.per maand bruto vrije kost en inwoning, oplopend tot maximum f 249.p. mnd. bruto kost en inwoning. 45 urige werkweek, 4 °/o vakantietoeslag per jaar. Aanbiedingen bij de direc trice of Stichting „Ver pleeg- en Rusthuizen Mid den-Zeeland", Dam 73 te Middelburg. Ondergetekende deelt het geachte publiek van Geersdijk en omgeving mede, dat zij met ingang van 1 januari j.l. haar zuivelzaak heeft overgedaan aan de heer C. Kruysse. U dankend voor het zo vele jaren genoten vertrou wen, beveelt zij haar op volger in ieders gunst aan. Wed. M. de Lange- Clement. Mij aansluitend aan bo venstaande, deel ik het publiek van Geersdijk en omgeving mede, dat ik de zuivelzaak van mevr. Wed. M. de Lange-Clement heb overgenomen Door een nette en vlugge bediening hoop ik uw aller vertrouwen te win nen. Hoogachtend, C. Kruysse. Geersdijk, januari 1964. Gevraagd: tractor-chauffeur j. A. Remijnse, Soeleker- kepolder 11, Kamperland. Voor een BOEKENBON naar Boekhandel Markusse Wissenkerke Misschien een harde uitspraak. Niet netjes in elk geval. Toch wordt deze uitspraak in welke vorm ook door velen gebezigd. Waarom zullen we niet eerlijk zijn? Veel optelwerk is een saaie bezigheid. Staten, tabellen, rekeningen. Vaak kloppen de uit komsten niet, wanneer men van onder naar boven en van boven naar onder opgeteld heeft. Weer op nieuw beginnen. Verloren uren. Moeizame uren. Als u een zaak hebt, als u penningmeester van een vereniging bent, als u kortom, als u telwerk hebt waar een „grote" telmachine te duur voor is, komt dan eens kijken naar de Additnat telmachine Een kleine, doch uitermate handige telmachine, die volwaardig werk doet. En dat slechts voor de prijs van 35 gulden U hebt er totaal geen machinekennis voor nodig. Binnen één minuut kunt u er mee overweg. Zelfs voor een schooljongen of -meisje heeft dit machientje geen geheimen. Licht in gewicht, dus zeer gemakkelijk verplaatsbaar en daardoor overal te gebruiken. Een plastic hoesje wordt bijgeleverd. Komt u dit machientje maar eens rustig in onze zaak proberen. U bent er direct weg van. Boekhandel Sfflarkusse zal u graag deze telmachine tonen en demonstreren. U bent hartelijk welkom en het verplicht u tot niets. Wij laten u alleen de mogelijkheid zien om op een voudige en goedkope wijze van het „pokkewerk" af te komen. Wij zijn begonnen en gooien er uit wat er uit moet in de BALANS- Gaat u er op uit om koopjes te halen in Goes of Middelburg? Bekijk dan onze etalages en loop eens rustig een van onze zaken binnen, want er zijn altijd bijzondere koopjes te vinden in de speciaalzaak DE GOEDKOPE SIMON - Goes - Middelburg Komt u zelf overtuigen van de enorms koopjes die wij u in onze zaak hebben aan te bieden Flanellen lakens, per stuk f 9.50. Twee voor f 15. Manchesterbroeken voor halve prijs. Keukendoeken 98 cent. Neveda wol voor de ongelooflijke prijs van 98 cent per knot. Dekens, 2-persoons voor f 19.75. Nylons, per paar 98 cent. Schortjes f 2.50. Tima kleuterbroekjes met kant van f 2.20 voor 98 cent. Op alle seizoen-artikelen, o.a. maillots, Helanca broeken 10 PCT. KORTiNG Dit alles en nog veel meer vindt u in midden in de Hoofdstraat te Kortgene P.S. Denkt u er aan dat wij donderdagsmiddags na 1 uur gesloten zijn. Koop de nieuwe Siwa om de hele gezinswassnel en op de eenvoudigste manier schoon te krijgen. Zonder ge sleep, zonder natte boel... en zuinig! Siwa wast, spoelt, pompt en droogt! Met verwarming 648. Vraagt gratis demonstratie en inlichtingen bij M. A. WISSE, Kortgene, tel. (0110S) 221 I. M. DE MOOR, Wissenkerke, tel. (01107) 210 P. J. DE WILD, Kats, tel. (01109) 261 E. VAN DER HEIJDE, Geersdijk, lel. (01108) 210 de auto voor Uw voeten De schoen die maling heeft *_n slecht weerl in Suède of juchtenleer, Voor dames 39.75 Voor lieren 49.75 Nu de opruimingstijd er is, bieden wij u aan: Nog enkele zeer goede koopjes! van enkele paren schoenen, zowel in dames-, heren-, jongens meisjes- en kinderschoenen tegen zeer lage prijzen Komt u zien en passen bij Schoenmagazijn J. M. VAN DEK WOUW Lange Vorststraat 71, Goes, tel. 50 67 Technisch bureau VERBURG Colijnsplaat, telefoon (01199)294-343-395 drogen in met Purolpoeder f i.60enfi- Bezoekt hedenavond de postduiven tentoonstelling te Colijnsplaat in café-pension „De Schelde" Verloting met rad van avontuur Geopend vanaf 4 uur. 'plaatsgebrek noopt ons een aantal wat oudere doch alleszins goede boeken, tegen een zeer schappelijk prijsje van de hand te doen. Wij willen bij blijven met de verkoop van nieuw verschenen uitgaven. Daarom laten wij u nu profiteren van deze aanbieding. Komt u eens kijken? Misschien kunnen wij u blij ma ken met zulk een goedkope uitgave. BOEKHANDEL MARKUSSE, WISSENKERKE Steeds meer dan duizend titels in voorraad. En er komen er nog steeds meer bij 'Zaterdag 25 januari V. V. Bevelanders in „Renata" te Kamperland. Aanvang 7.30 uur. Met rad van avontuur NOG MEER KOOPJES Meisjespyjama's vanaf f 3.95 Nylononderjurken vanaf f 4.95 Jupons vanaf f 2.95 MODEHUIS SLABBEKOORN Kortgene

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1964 | | pagina 5