Programma van de Winkelactie Wissenkerke en Geersdijk „De Kleine Bazar" Dit compleet feestpakket W. lleaseveldt E. C. de Regt E. W. VAN DER HEIJDE Heden 30 november: Een mooie trui of vest breit u van Van Wijk Spoeltjes wol. Airvel Wed. J. de Schipper Textielhandel Wissenkerke verhoogt de gezelligheid op Sinterklaasavond, maar ook nog daarna Jus d' Orange 1.98 Algiera 3.45 Advocaat C.P4.35 Samen 9.78 NU tijdelijk8.95 Deelnemer winkelactie Dames- en heren handschoenen Mohair sjaals Fantasie schortjes Ontbijtlakens Badhanddoeken Enz. - Enz. Aanbevelend, Deelnemer Winkelactie Voor een goede BROMMER of RIJWIEL slaagt u zeker bij ons in de merkent Sparta Magneet Batavus Berini Honda Gazelle Batavus Magneet Empo funo Geersdijk Tel. 210 Colijnsplaat Tel. 271 Ooe het nu En bekijk onze klokken, ^fieuwe modellen met £?im-bam-slag, Of ook in Elektrisch. #?eeds in voordelige prijzen. Horlogerie en Optiek Wissenkerke, telefoon 227 Wij tonen u gaarne onze ruime collectie textielgoederen zoals werkmanskleding, stukgoederen, herenmode-artikelen enz. enz. Wed. J. de Schipper Textielhandel en deelnemer winkelactie L. Tange Wissenkerke Kortgene In kunt u tot de laatste dag terecht voor uw Sint Nicolaas-inkopen We ontvingen nog een prachtige sortering „Wildebras" poppen en verschillende maten sj oei bakken 2 uur Ontvangst van St. Nicolaas in het „Drenthehuis" te Geersdijk met kindertractatie. 3.00 uur Aankomst van St. Nicolaas aan de Dorpsweg met muziek. 3.15 uur Ontvangst van de Sint op het gemeentehuis door de burgemeester. 3.30 uur Rondgang van de Sint met Apollo" en „Nicoleen" door Wissenkerke. 4.15 uur Bezoek van de Sint aan „Vredest'ein" met tractatie. Pauze 6.30 uur Prijsverloting van de uitgedeelde kinderlotjes met uitdeling der prijzen. Bekendmaking der letterpuzzle en prijsuitreiking. De oplossingen van de letterpuzzle voor de jeugd kunnen tot hedenmiddag 2 uur in de bus bij de firma Van Halst gedaan worden. Na 2 uur wordt de bus gele digd en de oplossingen gecontroleerd. Zorg dus, dat je niet te laat bent. Nog even opfrissen: je schrijft de gevonden zin van de in de etalages gevonden letters op een stuk papier en stopt dit in de bus. Vergeet vooral ook niet je naam en adres te vermelden. Succes toegewenst Vol verwachting klopt ons hart naar het Sint-Nicolaasbezoek aan Wissenkerke en Geersdijk. Hebt u reeds een kijkje genomen in één der etalages van de deelnemende winkels, zowel te Wissenkerke als Geersdijk. Doe het dan nog direct. Uw keuze zal niet moeilijk zijn. ió en bliflt goed en gezellig winkelen te CXOioóenkerke en eerodijk

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 11