Winkelweek Kortgene Wisse Kortgene, telefoon (01108) 2 21 Sint Nicolaas op Kortgene U komt toch ook naar Kortgene? Denk om de winkelweek bonnen Kom, zie en koop bij Derde blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 23 november 1963 no. 3170 van maandag 25 november a.s. t/m 7 december met een pracht van prijzen Koopt daarom uw Sint Nicolaas geschenken op Kortgene Op 30 november a.s. komt Sint Nicolaas op Kortgene Aankomst 2.30 uur op de haven waarna hij een rondrit door het dorp maakt samen met het muziekkorps E.M.M. waarna ook een bezoek wordt gebracht aan het bejaardentehuis Voor een leuk en practisch Sint Nicolaas- geschenk, slaagt u altijd in de zaak met de grootste sortering U vindt bij ons o.a. wasautomaten, wascombinaties, wasmachines, centrifuges, koelkasten, stofzuigers, strijkijzers, mixers, koffiemolens, haardrogers, elektrische- en ventilatorkachels, wafelijzers, theelichten, broodroosters, elektrische dekens, scheerapparaten, enz. enz. Hang-, schemer- en wandlampen, in teakhout en metaal, gasfornuizen, comforen, gaskachels, gasgeysers, enz. Wastafels, toilets, douche-installaties, enz. Emaille, alluminium en chroomartikelen, o.a. de bekende Visstol kookset. Glas, porselein en aardewerk, o.a. Jena en Acropolglas. Gero Zilmeta, Brabantia-, Tornado- en Tiger plastic-artikelen Gereedschappen, verfwaren, borstelwerk, enz. en nog vele andere artikelen. Bekijk eens rustig onze nieuwe afdeling elektrische apparaten.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 7