HAVENWERKER 0NTDEKH0EVEEL MOOIER JONGER UWVORMEN ZIJN IN Wij leren u rijden Winkelactie Wissenkerke en Geersdijk EEN GAS-KOOKFORNUIS een muzikale rondwandeling van „Apollo" E.. ..N ..N. 0.. Het is en blijft goed en gezellig winkelen in de middenstandszaken van Wissenkerke en Geersdijk woningen, grond, boerderijen. Vesten Er is keuze genoeg in: DEREGT-G0ES Pullovers VASTE DIENST Rijschool Films Foto P. van de Linde Deze winkelactie is inmiddels gestart en tot en met donderdag 5 december a.s. zullen de aan deze actie deelnemende winkeliers te Wissenkerke en Geersdijk op werkdagen geopend zijn tot des avonds 8 uur. Des vrijdagsavonds is men geopend tot 9 uur. Evenals voorgaande jaren geven de deelnemende winkeliers, die kenbaar zijn aan een raamstrook, bij contante aankopen bonnetjes, waarvan de trekking zal plaats vinden op zaterdag 7 december a.s. in hotel „De Kroon", des avonds om 8 uur. De hoofdprijs van deze verloting is: Verdere prijzen zijn: een centrifuge, een fototoestel, een wollen deken, een levensmiddelenpakket en nog vele andere luxe en huishoudelijke artikelen, die te be zichtigen zijn in de etalage van de firma J. Kleppe. Hedenavond om plm. 6 uur Zaterdag 30 november komt, evenals vorige jaren, Sint-Nicolaas met zijn trouwe knecht een bezoek aan Wissenkerke en Geersdijk brengen. „Apollo" en „Ni- coleen" verlenen hieraan hun medewerking. Ook zal Sinterklaas dit jaar wederom een bezoek brengen aan „Vredestein". Nadere mededelingen over deze dag leze men in de advertentie van volgende week. In afwijking van voorgaande jaren zullen de bon netjes van Sinterklaas aan de kinderen op de scholen verstrekt worden. Op deze bonnetjes kunnen fraaie prijsjes gewonnen worden. Te Geersdijk zal Sinterklaas deze bonnetjes uitreiken bij zijn bezoek aan het Dren- thehuis. Ook hierover volgt nog een nadere bekend making. Voor de jeugd is er dit jaar een aardige letter-puzzle op touw gezet. In de etalages van de deelnemende win keliers te Wissenkerke en Geersdijk is een letter gelegd (31 in totaal). Eerst moet men alle letters gaan verza melen, waarna dan een zin gemaakt moet worden. Om het niet al te moeilijk te maken geven wij hieronder met puntjes aan, hoe de indeling van de zin is En om het nog iets gemakkelijker te maken, zijn sommige puntjes reeds door letters vervangen. Kijk maar eens: ■NaEnBaAia Ga dus eerst de winkels langs en verzamel daar de letters. Ga dan aan tafel zitten en teken elke letter, die je in de etalages gevonden hebt, op een stukje papier uit. Leg daarna de reeds bekende letters op hun juiste plaats en probeer dan met de nog overgeschoten letters de zin af te maken. Je zult zien, dat dit na enig probe ren je wel zal gelukken. Mocht je er niet uitkomen, vraag dan aan je vader of moeder je te helpen. Het lukt dan vast. Aan deze puzzle zijn verschillende prij zen verbonden. De hoofdprijs is een waardebon van 10.Je ziet dus, dat het heus wel de moeite loont hieraan mee te doen. De oplossing van deze puzzle dien je in de bus te stoppen die op het plein staat van de firma Van Halst. Let nog even op: deze bus staat daar alleen op zater dag 30 november. Je hebt tijd tot 's middags 2 uur. Daarna wordt de bus geledigd en de goede oplossingen gesorteerd. Veel succes toegewenst. Voor de aanbiedingen van de deelnemende winke liers leze men de advertenties op de volgende pagina's. Te koop gevraagd: G. JONKER, Zonnebloem straat 17, Goes, telefoon (01100) 77 21. DZHUls Lange Delft 72 MIDDELBURG Motor- en Scooterbrillen Gezichtsschermen Windschermen Motorcaps Lederen petten Handschoenen en Wanten Brommer- en Rijwieltassen Rijwiellampen Zaklampen Valhelmen Jerrycans Buddy-sits Buddy-hoezen Duo's Cross-handvaten Hevel-overtrekken Blokband Spatlappen Spiegels Vlaggestokken Sier-spatbordneusjes Show-kabels Sloten Koplamp-schermpjes Kofferrekken Scooternetten Reservewiel-hoezen Rubb. scootermatten Megafoons Valbeugels Bandenspanning meters Gereedschappen Kinder autozitjes Driewielers, met en zonder laadbak Steps Kinderfietsjes Kinderbellen Regenkleding Motoroveralls Lederen jassen bij 's-H.H. Kinderenstraat 20 Telefoon (01100) 63 58 omjis Lange Delft 72 MIDDELBURG ROTTERDAM Pieter de Hoochweg 108 - Telefoon 010-35460 ïfi- roept sollicitanten op die in willen treden als in het stukgoedbedrijf. Het werk bestaat uit het lossen en laden van zeeschepen met voornamelijk verpakte goederen, zoals zakgoed, kisten, balen, pakken, vaten enz. In de aanvangsperiode wordt gewerkt onder leiding van een instrukteur. Voor serieuze gegadigden wordt, na tijdelijke huisvesting in Rotterdam en na een proeftijd van twee maanden, een woning in of in de nabijheid van Rotterdam gezocht. Volledige inlichtingen over lonen, werktijden, arbeidsvoorwaarden, opleiding en tijdelijke en definitieve huisvesting worden gaarne verstrekt op de volgende spreekuren: COLIJNSPLAAT: KAMPERLAND: OVEZANDE: Maandag 25 november, 20 tot 21 uur in café Juliana (Verburg) Dinsdag 26 november, 20 tot 21 uur in café Havenzicht Maandag 2 december, 20 tot 21 uur in café Verbeek Woensdag 4 decemoer, 19 tot 20 uur in het Gewestelijk Arbeidsbureau Inlichtingen worden op aanvraag ook dagelijks verstrekt op de Gewestelijke Arbeidsbureaus te Goes en Middelburg en het Plaat selijk Arbeidsbureau te Vlissingen. GOES: Béte van een uitzonderlijke élé'gance. Met voor- slüïtincf en verstevigde kanten cups. Geeft een vol maakt natuurlijke lijn. Speciaal ontworpen voor grote maten. D, E en F cups 15.90 Corset voor de vrouw die een slanke heuplijn wenst. Speciaal model met flex-front (baleinen :zelfs bij bukken niet te. voelenl). Extra souplesse door elastische inzetsels aan boven- en onderkant. Stof: stevige cotton satin. In zalm 24.90 In wit •brocflé 32.75 FOUNDATIONS Segeerstraat 64, Middelburg Wij leren u van A tot Z het autorijden, in een Re nault Dauphine. U behoeft niet op eigen gelegenheid naar de les plaats te komen; wij halen en brengen u weer thuis. Per vol lesuur 7.50. Desgewenst ook spoedop leiding. Vraagt inlichtingen bij: Torendijk 34, Kortgene. Telefoon (01108) 2 22. l^euhe iS>t.<~Ylicolaaó- cfeócUenken vindt u bij Goes, Papegaaistraat 15, telefoon 67 83

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 4