WAT WENST U MEVROUW? jjiecLcialjaaL J. Sinke de Graag Voor cadeaus die de kroon spannen naar Van de Woestijne Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad d.d. 23 november 1963 no. 3170 II Zo'n kans is u nog nooit geboden Wat moet u doen om prijzen te winnen? Hoe en waar moet u de deelnemerskaarten inleveren? Sint Nicolaas zal onze dorpen weer vereren met een bezoek li Onder dit motto organiseert de Middenstandsvereniging „Colijnsplaat" te Colijnsplaat en Kats een winkelweek met een regen van prachtige prijzen, waaronder luxe Edy wasmachines, twee rotan tuinameubiementen, toilet tafels, mixers, enz. enz. Deze actie duurt van 23 november tot en met 5 december a.s. De actie geschiedt in samenwerking met de Nederlandse Blindenbibliotheek Dat motto „Wat wenst u mevrouw" is geen holle leuze of beleefdheidsvorm, of hoe men dit ook zou willen noe men, doch een werkelijkheid, die de gezamenlijke winke liers WAAR zullen maken en daar garant voor zijn, hoe fantastisch dit ook moge klinken. In deze ongeëvenaarde winkelweek mag u zelf kiezen, mag u zelf bepalen welke prijs u wel zou willen winnen. Wat moet u daarvoor doen? Niets! LETTERLIJK NIETS Geen puzzles oplossen, geen slag zinnen maken, geen prijsvraag inzenden. Niets van dit alles. Alleen maar op de deelnemerskaart waar de prijzen op vermeld staan, een kruisje zetten voor hetgeen u graag zou willen winnen. Of u nu dat kruisje zet voor de wasmachine of voor het rotan-ameublement, voor de Sola cassette, de elektrische klok, of voor welk op de kaart vermeld artikel dan ook, u moet dit geheel zelf weten. U mag dat zelf bepalen. Met het artikel dat u heeft aangekruist loot u mee, wan neer de kaarten getrokken worden door de notaris of diens plaatsvervanger. Natuurlijk moet u wel op iedere kaart 10 winkelweek bonnen plakken, die u ontvangt bij de deelnemende win keliers, waar u uw inkopen doet, bij elke gulden die men besteedt. Dat spreekt natuurlijk vanzelf, want wat is nu een winkelweek zonder bonnen? Nooit had u een origineler kans om een prijs te winnen, dan in deze winkelweekactie ten bate van de Nederlandse Blindenbibliotheek. Nimmer zult u ook een prijs winnen waar u meer mee in genomen zult zijn dan met de prijzen die voor deze actie beschikbaar zijn. Immers, u mag zelf kiezen, u mag zelf bepalen waar u voor mee wilt loten. Dat is interessant, dat is attractief, want Spaar dan ook winkelweekbonnen die u ontvangt bij de deelnemende winkeliers, kenbaar aan de raambiljetten. Hoe meer u er heeft, hoe meer kaarten u vol kunt plak ken, hoe meer kans dat u de prijs wint die u zelf gekozen heeft. De deelnemende winkeliers wensen u veel geluk en de Nederlandse blinden zijn u dankbaar voor de deel nemerskaarten, die u a 5 cent gekocht heeft. 10 winkelweekbonnen plakken op een deelnemerskaart, die voor 5 cent ten bate van de Blindenbibliotheek ver krijgbaar is bij de deelnemende winkeliers Daarna aan kruisen wat u wenst te winnen en voorts uw naam en adres op de kaart vermelden. Meer behoeft u niet te doen. Zo gemakkelijk bent u nog nooit aan een prijs gekomen. Wie weet, misschien be hoort u nu tot de gelukkige winnaars. Wanneer u op de deelnemerskaart hebt aangekruisd, wat 11 wenst te winnen en u hebt dan bovendien uw naam en adres op de kaart vermeld, dan doet u die in de bussen, welke staan opgesteld bij de deelnemende winkeliers. Dit kan dus niet missen. Wel zorgen dat u dit doet tot uiterlijk 5 december 1963. Natuurlijk niet vergeten om 10 winkelweekbonnen op de kaart te plakken. Levert echter uw kaarten direct wanneer ze vol zijn, in. U dingt dan bovendien mee naar de dagprijzen, die op maandag 25 november woensdag 27 november vrijdag 29 november en dinsdag 3 december uitgeloot worden. Op deze dagen worden één waardebon van 15. één waardebon van 10. en drie waardebonnen van 5. uitgeloot. De uitloting van de prijzen geschiedt op zaterdag 7 de cember, des avonds om 8 uur in hotel „Zeelandia" te Colijnsplaat. Naast de winkelweekbonnen mogen GEEN andere kor tingen worden verstrekt. Natuurlijk wordt de jeugd gedurende deze actie niet vergeten In de etalages van de deelnemende winkeliers zullen be paalde artikelen geplaatst worden, waarvan het gewicht geraden moet worden. Niet alleen van de inhoud, maar ook van de verpakking die daarbij behoort. Het totale gewicht van alle artikelen tezamen wordt op het briefje ingevuld en uiterlijk 5 december in de bussen gedepo neerd. Niet vergeten naam, adres en leeftijd te vermelden! Op zaterdag 30 november hoopt de goed heiligman om 2 uur in de haven te Colijnsplaat aan te komen, vanwaar de muziek hem begeleidt naar de Voorstraat, waar hij door de Edel Achtbare Heer Burgemeester Schuit zal wor den ontvangen. Hierna volgt een rondrit door Colijnsplaat, waarna Sint-Nicolaas vertrekt naar Kats. Aankomst aldaar ca. 3.15 uur. De prijzen worden tentoongesteld in het pand: Voorstraat 43 te Colijnsplaat. Gedurende de actie zullen de winkels geopend zijn tot des avonds 8 uur, met uitzondering evenwel van zaterdag 23 november, zaterdag 30 november en donderdag 5 de cember. Wij wensen u veel succes en een prettige^Sint Nicolaas tijd Winkelgalerij, Middelburg Dubbel divanbed69.50, 83.35 enz. Jeugdherbergledikant vanaf 69. 1-persoons opklapbed vanaf 59. 1-persoons divanbed 28.50 1-persoons ledikant met voetboord 37.50 2-persoons ledikant met voetboord 57.50 aparte stalen stoelen, met suwide bekleed14.90 per stuk Nachtkastjes, bedtafeltjes, slaapkamertafels, stoelen, alles apart ver krijgbaar. Complete stalen slaapkamers, 2-persoons, met gesloten voetboord 119. Linnenkasten in vele kleuren en prijzen. W oninginr ichting Klokstraat 7 Lange Vorslstraat 8 Magdalenastraat 11 tel. 71 03 tel. 68 51 tel. 52 46

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 3