Ondergoed Voor de helft en voor minder dan de helft van de normale prijs de beste fabrikaten van Jansen Tilanus, van Tima en van K.T.W. Profiteer ervan lïUmgMs Bleyle-Vetrix iSckryver'ó iStoHenkuio Juist „boekhandel 't Zoeklicht" japonnen, pullovers en vesten Mantels en mantelcostuums Steeds het nieuwste, ook in de grotere maten Modehuis „De Drie Spuiten" Korte Delft 6, Middelburg, telefoon (01180) 20 06 ,ico Speciaalzaak voor Trix en Marklin elektrische treinen 3-Cuió Lange Delft 32 Telefoon 01180-4034 Middelburg Uw adres voort Dinky Toys - Meccano Wildebraspoppen - Jumbo-spelen Wit geribde heren singlets en heren slips, in alle maten, van Jansen Tilanus, NU voor 98 cent. Ja, u leest het goed: ACHT EN NEGENTIG CENT. Lange interlock heren pantalons met edeldons, van Jansen Tilanus, normale prijs 6.45, NU voor 2.98. Borstrokken, interlock, maat 5, van Jansen Tilanus, NU voor 2.98. Interlock herenhemden met korte mouw, in de maten 6, 7, 8 NU voor 2.98. Jongens interlock hemden en broekjes NU voor 98 cent. Meisjes camisoles en meisjes slips, van Tima, normale prijs 2.15, NU voor 98 ct. Wollen jaeger dameshemden en directoirs, van Jansen Tilanus, normale prijs 5.45, NU voor 2.98. Gemoltonneerde dames directoirs, in wit en zalm, ook in extra grote damesmaten NU voor 1.98. Zware gemoltonneerde heren pantalons NU voor 5.95. Wollen jaeger herenhemden en wollen jaeger heren borstrokken van K.T.W., in alle herenmaten, zowel met lange als met korte mouw, normale prijs 12.90, NU voor 5.95. Meisjes interlock camisoles met ronde hals, van Jansen Tilanus, tot lengte 75 cm van 2.75 NU 98 cent. Bijpassende directoirs met sluitboordje NU voor 98 cent. Prachtige kwaliteit interlock dames slips, van Jansen Tilanus, in alle maten NU voor 98 cent. Bovenstaande extra aanbiedingen duren zo lang de voorraad strekt en zijn abso luut zonder fouten en van de beste fabrikaten, voorzien van originele etiketten en in originele verpakking. Kom hiervan zeker profiteren in de bekende speciaalzaken Lange Vorststraat 45-47 Goes Natuurlijk wilt u ook zo'n chique Herfs tman tel of -pakje hebben, maar van die geweldige prijzen schrikt u terug. Als u nu ongeveef 55.voor een jas wilt besteden met voering plus prima Simplicity-knippatroon naar maat, dan kunt u bij ons terecht. Wij hebben nu een aanbieding Hajaarsstoffen véél mooier dan u dacht ende prijzen zullen u meevallen. Koop goed; koop bij Goes, Lange Vorststraat 67 De benodigde voering krijgt u tijdelijk bij aankoop van mantelstoffen gratis. U weet het! Bij moet je zijn voor wintermantels in de nieuwste mode Lange Delft 72-74, Middelburg - de zaak waar u welkom bent - middelburg speciale aanbieding voor de langere avonden: omnibussen van de bekendste schrijvers. pracht banden lage prijzen en u wist het mischien nog niet wij hebben exclusief een prachtige 1 plastic omslag voor uw boek (prijs 25 cent per stuk) U vindt een leuke sortering baby- en kleuterkleding (tot ongeveer 4 jaar) onder andere Nylon babyjasjes en -sneeuwpakken Teddy jasjes en kleuter jasjes Delana truien Lange broeken in wol en Helanca Maillots bij Oeefotoel Langeviele 3 Middelburg (01180) 4108 DINSDAG 8 OKTOBER ZIJN WIJ GESLOTEN TT 1 M'l "I

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 7