Alles ZIEN ei. HOREN over gezellig kolen stoken DE WEEFSTOEL WELKOM! keukenkacheltje H. Hollestelle Najaarskleding Moderne stoffen Voordelige prijzen Een klasse apart Kandidaatstelling Zondagdienst artsen Dit weekend doen dienst dokter Bruynzeel, tel. (01107) 318 en dokter Klein Wassink, tel. (01199) 3 04. PREDIKBEURTEN voor zondag 15 september 1963 Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Willekes en 2.30 uur ds. Reijenga. Ned. Herv. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Postma van Tietjerk. Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 uur ds. Koole en 2.30 uur ds. Dijkmeijer. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Kats 10 en 2 uur ds. Visbeek. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 uur ds. Van Woerden van Mid delburg en 2.30 uur ds. Koole. Geref. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur ds. Van der Hei den. Geref. Kerk Kamperland S.30 en 4 uur ds. Brederveld van Souburg. Geref. Kerk Geersdijk 10 uur leesdienst en 2.30 uur ds. Jansen van Goes. Geref. Kerk Golijnsplaat 10 en 5.30 uur ds. Van Rheenen. Geref. Gem. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Vrijdag 20 sept. 7.30 uur ds. W. Suijker van Krabbendijke. Geref. Gein. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. R.K. Kerk Banjaard H. Missen (op zondag) om 8 uur in „Duinlust" en 9.30 uur in Ban jaard, Fazantenlaan 11. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze lieve, zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Janna Barendina Markusse (weduwe van Izaak Dignus van de Linde), in de_ ouderdom van ruim 86 jaar. Kortgene: G. J. van de Linde. M. A. van de Linde- de Vos. J. C. van de Linde. C. J. van de Linde. A. C. van de Linde. N. C. van de Linde - de Regt. Kats: A. J. de Jonge - van de Linde. J. de Jonge. Kortgene: J. J. Tazelaar - van de Linde. P. Tazelaar. Kraggenburg: J. van de Linde. A. van de Linde - de Looff. Klein- en achter kleinkinderen. Kortgene, 9 september 1963. De begrafenis heeft plaats gehad op don derdag 12 september j.l., des namiddags om 2.00 uur te Kortgene. Wij geven u kennis van het overlijden van onze lie ve vader en grootvader CORNELIS VERBURG, in de ouderdom van 83 jaar. 's-Hertogenbosch D. D. Verburg. C. J. Verburg - Dieleman. Wissenkerke: L. C. Verhage - Verburg. A. M. Verhage. Kleinkinderen. 's-Hertogenbosch, 12 september 1963. De begrafenis zal plaats hebben op maandag 16 september a.s. te Wissen kerke. Vertrek vanaf het Verenigingsgebouw 14 uur. 19 cn 20 september van 14 tot 21 uur KERKPLEIN KORTGENE Breng een bezoek aan de Voorlichtingscaravan van de Stichting Vaste Brandstoffen. Met film, folders, haardmodellen en alle gewenste informaties wordt U volledig voorgelicht omtrent gezellig kolen stoken. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een geduldig lijden, onze geliefde en zorg zame man, vader, be huwd- en grootvader Augustijn Anthonij Hoek van Dijke (echtgenoot van Paulina Klap), op de leeftijd van jaar. Wissenkerke: P. Hoek van Dijke - Klap. Kats: A. M. de Regt - Hoek van Dijke. M. de Regt. Wissenkerke: Tiny en Bram. Willy. Kats: Ineke en Guus de Regt. Wissenkerke, 11 september 1963. De begrafenis zal plaats hebben D.V. op heden, zaterdag 14 sep tember, des namiddags om 2 uur te Wissenker ke, vanaf Oostvoor straat 24. Met leedwezen ge ven wij kennis van het overlijden van ons lid en oud-bestuurslid A. A. Hoek van Dijke. Zijn rustige omgang vond waardering en maakte hem tot een groot vriend van allen. Namens bestuur en leden van „Ons Genoegen". Wissenkerke, 11 september 1963. Te koop: een i.g.st.z. tegen zeer billijke prijs. Te bevragen: Middenstraat 21 te Wissenkerke. Centraal Kleding Magazijn Magdalenastraat 7 - Goes voor dames en heren De dijkgraaf van het Waterschap NOORD-BE VEL AND brengt het volgende ter openbare kennis. Op dinsdag 1 oktober a.s., zal plaats hebben de kandidaat stelling voor de verkiezing van een hoofdingeland voor de gebouwde eigendommen in district I, per 1 januari 1964. waarvoor de stemming zonodig zal plaats vinden op 12 no vember a.s. Op de dag der kandidaatstelling kunnen, van des vóór middags 9.00 uur tot des namiddags 5.00 uur, bij de dijk graaf in het griffiegebouw, Burg. Snellenstraat 3 te Kort gene worden ingeleverd schriftelijke opgaven van kandida ten, als bedoeld in artikel 43 van het Reglement voor het Waterschap Noord-Beveland. Elke opgaaf moet ondertekend zijn door tenminste tien stembevoegde ingelanden, voor de gebouwde eigendommen in het district, waarvoor de lijst zal gelden. Een stembevoeg de ingeland mag niet meer dan één opgave van kandidaten ondertekenen. Elke opgaaf moet bevatten de naam, voorletters of voor namen, jaar en datum van geboorte en de woonplaats en adres van de kandidaat, alsmede naam, voorletters of voornamen en woonplaats van elk der ondertekenaars. Bij de opgaaf wordt overgelegd de schriftelijke verklaring van iedere daarop voorkomende kandidaat, dat hij in zijn kandidaatstelling bewilligt. Deze verklaring kan ook telegra fisch worden gedaan. Elke opgaaf moet door één der ondertekenaars persoonlijk worden ingeleverd. Van de inlevering wordt een bewijs van ontvangst afgegeven. Formulieren voor de opgaven en voor de schriftelijke ver klaring van bewilliging, hierboven vermeld, zijn bij de grif fier van het Waterschap kosteloos verkrijgbaar tot en met de dag der kandidaatstelling. Kortgene, 13 september 1963. De dijkgraaf voornoemd, M. W. van Arenthals. Éxce&zMce, has a name vjfSsSQQ Grote Markt, Goes ^Wlaak uw avonden gezellig, mevrouw! Gja ook breien Diverse soorten wol in vele mooie kleuren, o.a. Van Wijk Spoeltjes wol vanaf 2.65 Airvel, de nieuwste (orlon) kwaliteit van Van Wijk, 50 gram 2.25 Franse wol, 50 gr., zeer mooie kwaliteit, vanaf2.15 Nomotta Draion, 50 gram f 2.45 Nomotta Regia, de onovertroffen sokken wol 3.40 Ragg Soek, de originele Noorse sokkenwol 2.10 Langeviele 3 - Middelburg

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 2