Sporthuis Imanse BEKENDMAKING HELANCA pantalons Een leuk truitje of een blouse en een moderne rok Als u zuiniger wilt koken... Esso) GAS H. J. COLIJN MAIS0\ AUBERT Met dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Jacobus (Sjaak) D. P. van Halst - Kempe A. M. van Halst Jos Wissenkerke, 13 juni 1963 Noordeindstraat 26 D.V. 29 juni a.s. hoopt onze lieve opa Cornelis Priester, zijn 80ste verjaardag te vieren. Dat hij nog een blijde levensavond mag heb ben is de wens van zijn dankbare kleinkinderen Kamperland: Ries, Kees en Wim Barentse. Nigtevecht: Kees, Bert, Leen- dert en André X Priester. Haarsteeg: Suus, Rina, Ber- nard en Angelina Priester. Oosthavendijk 1, X Kamperland. Heden overleed in het ziekenhuis te Mid delburg, onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader Hendrik Pieter Filius, op de leeftijd van bijna 75 jaar. Middelburg: C. J. Filius - Kabboord. Wissenkerke: A. D. Filius. C. Filius - Versluis. Ineke. Kees. Middelburg: C. M. Leijnse - Filius. J. Leijnse. Francien. Henk. Janus. Middelburg, 14 juni 1963. Vlissingsestraat 26. De begrafenis heeft plaats gehad op maan dag 17 juni j.l., om 12 uur, op de algemene begraafplaats te Mid delburg. Na een kortstondige ziekte, overleed rustig en kalm. in het R.K. Ziekenhuis ,St. Joanna' te Goes, onze zeer ge liefde man, vader, be huwd- en grootvader Jacobus Cornelis Maas, in de ouderdom van ruim 75 jaar. Kortgene: A. A. Maas-Krijger Middelburg: A. P. Maas. G. Maas van der Linde. Delft: J. L. Maas. Middelburg: L. J. Maas. Kortgene,18 juni 1963. Nieuwstraat 12. De teraardebestelling zal plaats vinden te Kortgene, heden 22 ju ni, om 2 uur n.m. Heden behaagde het de Heere uit ons mid^ den weg te nemen, mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder, behuwd-, groot- en o- vergrootmoeder Cornelia de Bruine (geboren Vermeule), in de ouderdom van bijna 80 jaar. Kamperland: H. de Bruine. L. de Bruine. S. de Bruine - Zwemer. Den Haag: J. van Essen - de Bruine. G. van Essen. Kamperland: A. Filius - de Bruine. A. Filius. Den Haag: E. Akerboom - de Bruine. A. Akerboom. Klein- en achter kleinkinderen. Kamperland, 14 juni 1963. De begrafenis heeft plaats gehad op dins dag 18 juni j.l., des na middags om 2 uur te Kamperland. Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden voor en na het overlijden van onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Johanna de Looff (wed. van P. Hollestelle), betuigen wij hiermede onze hartelijke dank. Inzonderheid aan dokter Janssen, zuster Luteijn, dok toren en verplegend perso neel van het ziekenhuis „Oostwal" te Goes voor hun liefdevolle verpleging. Familie Hollestelle. Kortgene, juni 1963. Voor de vele blijken van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en grootvader Pieter de Wit, betuigen wij onze hartelijke dank. Namens de familie, A. P. de Wit en kleinkinderen. Colijnsplaat, juni 1963. Voor de blijken van medele ven, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader Marinus Tazelaar, betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, A. Tazelaar - Moerman. Colijnsplaat, juni 1963. Havelaarstraat 105. Voor de vele blijken van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij, mede namens we derzijdse ouders, hartelijk dank. Tevens danken wij de auto bezitters voor het beschik baar stellen van hun auto. J. J. Schouwenaar. M. W. Schouwenaar- de Haze Wilhelminadorp, juni 1963. Het dagelijks bestuur van het waterschap Noord-Beveland brengt ter openbare kennis, dat de vastgestelde lijst van stembevoegde ingelanden van voornoemd waterschap van 24 juni t/m 8 juli a.s. voor de ingelanden van het waterschap ter griffie van het waterschap ter inzage wordt gelegd. Ingevolge het bepaalde in artikel 28, par. 1, van het Regle ment voor het waterschap Noord-Beveland is iedere ingeland bevoegd tegen de opgemaakte lijst bezwaren in te brengen indien: a. zijn naam en/of grond, waarop zijn stembevoegd heid is gebaseerd niet of niet behoorlijk daarop voorkom(en) (t) en b. onjuistheden ten aanzien van anderen op de lijst voorkomen. Ingevolge het bepaalde in par. 2 van voorgenoemd artikel kunnen de bezwaren uiterlijk binnen veertien dagen na het verstrijken van de termijn van tervisielegging schriftelijk bij het dagelijks bestuur worden ingediend. Kortgene, 21 juni 1963. Het dagelijks bestuur voornoemd, de dijkgraaf, M. W. van Arenthals; de ontvanger-griffier, J. J. de Looff. Lange Delft 8d - Middelburg Beter in kwaliteit door beter vakmanschap biedt de wereldberoemde Amerikaanse Scott buitenboordmotor. Van 3V2 tot 75 p.k. garage de Hoofdstraat 48 - Kortgene geven u een garderobe met meer variatie Komt u eens kijken naar de collectie vol verrassingen met alle nieuwtjes van de zomermode 1963 DZHUis Lange Delft 72-74 Middelburg dan is dns adres belangrijk. Want wij helpen U met Esso Gas. Het veilige gas in de fles. Ook voor zuiniger koken en extra verwarming. Wij geven U gaarne advies. voor meer comfort Essogas Hoofddepot voor de Bevelanden KLOETINGE, telefoon (01100) 51 02 SCHOENENMAGAZIJN F*. L B. VAN HOUTE Zo. MIDDELBURG footsavers Van Galenstraat 14a (zijstr. v.d. Goudse Rijweg) Rotterdam, tel. 010-130235 40 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren Vr. gratis inl.: toez. onder blanco couvert. Gratis spreekuur dag. van 108 uur.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 2