„extra" jurkje..! NYLONS van goede huize AVIA -junior P0NTEAC on L. van der Hiele root sluit niet wordt goedgekeurd. De voorzitter zegt dat er even ge- informeerd wordt naar de beslis sing van Ged. Staten en deelt eni ge ogenblikken later mede dat het besluit, evenals dat tot aankoop van grond voor de uitbreiding van de begraafplaats te Colijns- plaat, is goedgekeurd. De heer Van der Weele vraagt of het mogelijk is het trottoir aan het begin van de Havelaarstraat aan de zijde van het wachthuisje van de A.M.Z., dat nu loopt tot het huis Havelaarstraat 6, door te trekken tot aan de Val. De voor zitter zegt dat de vraag van de heer Van der Weele zal worden bestudeerd. De heer Van der Weele merkt op dat aan de zijde van de on even nummering aan de Have laarstraat vanaf de garage tot aan de Westhavenstraat verscheidene jonge bomen als gevolg van bal dadigheid zijn vernield. Hij vraagt de lege plaatsen aan te vullen. Ook "voor deze kwestie zegt de voorzitter aandacht toe. De heer Van der Weele is het herhaaldelijk opgevallen dat vrij wel steeds een qf meerdere lam pen van de openbare straatver lichting niet branden. Dit defect is soms van lange duur. De voor zitter zegt dat de P.Z.E.M. heeft toegezegd dat de storing binnen veertien dagen zal zijn opgeheven De heer Van der Weele zegt dat de nachtelijke verlichting in de drie dorpen zeer beperkt is. Hij verzoekt b. en w. te bewerk stelligen dat in ieder geval aan het begin van alle toegangswegen die naar de kom van het dorp leiden, een nachtbrander zal wor den geplaatst, voorzover deze ui teraard niet aanwezig is. De voor zitter zegt dat de verlichting van de drie dorpen des nachts reeds d.e aandacht van b. en w. heeft. De heer" Van der Weele zegt dat nu reeds ongeveer twee jaar lang het dorp Colijnsplaat door een defect van de torenklok ver stoken is van een juiste tijdsaan duiding. Dit wordt zo langzamer hand een aanfluiting voor het dorp Colijnsplaat. De voorzitter zegt dat geen nieuw torenuurwerk zal worden aangebracht alvorens de toren gerestaureerd is. De plannen voor de restauratie wach ten nog even op een deskundig advies. Mevrouw Janssen zegt dat bij haar weten in november 1962 de acte gepasseerd is betreffende de overdracht erfpachtsgronden aan de gemeente. De kostenbereke ning van het jachthavencomplex is enige tijd geleden aan de raad voorgelegd. Desondanks is er in deze agenda nog geen voorstel van b. en w. betreffende verkoop van het complex. Klaarblijkelijk zijn er dus moeilijkheden, die voor één der partijen nog niet op bevredi gende wijze opgelost konden wor den. Daar te vermoeden valt dat deze problemen slechts zeer ter zijde de belangen van de water sport en de gemeente raken, rijst de vraag van het wenselijk zijn contacten op te nemen met ande re gegadigden, die er stellig zijn zullen en waarvan de voorzitter reeds in de raadszitting van no vember melding maakte. De voorzitter zegt dat het erf pachtcontract voor 100 jaar op 31 augustus 1959 gesloten werd. Het contract voor eeuwigdurende erf pacht werd getekend op 30 okto ber 1962. Het is niet nodig met andere gegadigden te praten. De onderhandelingen verlopen pret tig, doch zijn nog niet in een sta dium dat zij in het openbaar kun nen worden gebracht. Mevrouw Janssen zegt dat alles erg lang duurt. De voorzitter zegt dat hij de opmerkingen van me vrouw Janssen zeer goed kan be grijpen. De heer Markusse vraagt wan neer er grind wordt gebracht op de paden bij de woningen van de" gemeente. Wethouder Breure zegt dat het grind is besteld. De ge meentewerklieden hebben het mo menteel erg druk. De heer Wolse zegt dat het dringend noodzakelijk is dat er om de scholen wordt gespit. Dat dit nog niet gebeurd is, wijt wet houder Breure aan de opeenho ping van werkzaamheden. De heer Contant zegt dat er een interessante demonstratie met de brandspuit is geweest. Wel werd de klacht geuit dat de aanwezige slangen slecht waren. De voor zitter zegt dat dit zal worden be sproken bij de aanstaande bespre king met de commandanten. De vergadering wordt hierna gesloten. voor niets Sprookjesachtige nylon jupons 2.98 Sprookjesachtige nylon onderjurken 4.95 Prachtige strapless kamisoles met gekleurde kant1.98 Interlock dameshemden, ronde hals 1.98 Interlock damesdirectoirs 1.29 Interlock damesslips 0.98 Crepe mousse damesslips in 10 kleurenf 1.95 Prachtige fantasie schorten, extra wijd3.55 Leuke cocktailschorten 2.35 Zware graslinnen Treffer lakens, grote 1-persoons1.95 Grote 2-persoons 5.95 Grote slopen1.55 Prachtige Interlock lange pantalons2.98 Prachtige Interlock herenhemden, korte mouw2.98 Interlock heren singlets1.95 Interlock herenbroeken1.95 Jovanda, Jolita, Tima, Timettex, Libelle, Vitalon, 3-Sterren, met en zonder naad, maar 2.50, f 1.95, f 1.75, 1.59, f 1.48 Ragfijne crepe mousse nylons f 1.98 Laddervrije nylons1.98 Rekbare stretch nylonsf 1.98 Kreukvrije Terlenka zelfbinders2.75, 1.95 Enorme sortering in de nieuwste Treffer tricot nylon herenoverhemden in wit en gekleurd. Leuke Treffer damesblousses, maar3.95 KOOPT KWALITEIT, VOOR WEINIG GELD, IN DE SPECIAALZAKEN LANGE VORSTSTRAAT 45-47 - GOES „De Klokkenwinkel" Zijn AVIA-jongens horloge is.... zo! reeds v.a. 43«5® C. Harinck Lange Vorststraat 35, Goes Telefoon 6269 Voor een passend Moederdag-geschenk „Maison Berty" Lange Kerkstraat 40, Goes, telefoon (01100) 79 88 OVER HENGELSPORT/ GESPROKEN.. m^tk'dcdidilkd. Sport- en rijwielhuis P. Pieterse Keizerstraat 7, Goes Telefoon 57 06 8viaa ktuit bij P. DE KAM Lange Noordstraat 6 tegenover stadhuis MIDDELBURG Telefoon 2443 Een jolig pied-de-poule ruitje en een diepblauwe linnen fantasie vormen sa men dit gezellige japonne tje a la Jacqueline! Om zo aan te trekken! Flatteus en exclusief, zoals onze ge hele kollektie japonnen en pakjes! BLOEMENHUIS ST. ADRIAANSTRAAT 23 - GOES Telefoon 5556 is uw adres voor alle voorkomende bloemwerken bloemstukken bruidsboeketten tafelversieringen grafbloemstukken enz. Tevens verzorgen wij uw bloemengroet in het binnen land, maar ook over de gehele wereld Extra weekreclame Zomerfruit per 250 gram 50 cent Pindarotsjesper 150 gram 50 cent Bonbons per 150 gram 50 cent Nougatstaafjesper 150 gram 50 cent Langeviele 41-43 - Middelburg „CENTRUM" Kerkstraat 4-6 - Vlissingen

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 7