Camping-show vitrage n Terlenka W.V/erburg Uitvoering r bruids boeket? automatische projector Foto P. v.d. Linde een net meid/e grote ff. Verburg Kortgene G. Blankenstijn Lezers hanteren de pen Meneer de redacteur, Mogen wij u om wat plaats ruimte vragen in uw veelgelezen blad? Het gaat om een voor Noord- Beveland belangrijke zaak. De Stichting voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging bestaat dit jaar 121/™ jaar. We vonden hier in aanleiding om de bewoners van Noord-Beveland nog weer eens te wijzen op het bestaan van onze Stichting. Begonnen we met maar één ge zinsverzorgster, nu heeft de Stich ting twee gezinsverzorgsters en een gezinshulp in vaste dienst. Is hier haar levensvatbaarheid duide lijk gebleken deze groei getuigt er van sinds 1 maart j.l. hebben ooi/ de Gereformeerde' Kerken van Kamperland en Wissenkerke be sloten zich aan te sluiten, zodat de Stichting vanaf deze datum het hele voormalige eiland Noord- Beveland als haar werkterrein heeft. Toch blijkt ons wel eens, dat niet ieder van haar bestaan afweet Reden waarom we graag nog en kele punten onder de aandacht wilden brengen. Ie. De Stichting helpt iedereen zonder onderscheid van persoon, kerk (of geen kerk), arm of rijk. Ze is er voor alle inwoners. 2e. Soms denkt men nog, dat men de aan te bieden hulp niet zal kunnen bekostigen. Dit is een misverstand, want men betaalt naar verhouding van zijn inkomen. Ook hier dus geen onderscheid. 3e. Sinds kort kunnen we alleen staande bejaarden eveneens hel pen. Waarschijnlijk is dit nog niet voldoende bekend. Wanneer be jaarden (echtparen of alleenstaan den) op hulp zijn aangewezen en de buurvrouw of iemand anders is bereid om te helpen, dan worden de verleende uren hulp door de Stichting voor haar rekening ge nomen. In een enkel geval is zo reeds een gelukkige oplossing ge vonden. Voor zulke gevallen wen de men zich tot de plaatselijke contactpersoon, die het weer door geeft aan de leidster. 4e. We hopen, dat de Stichting haar zegenrijk werk nog jaren zal mogen voortzetten en de moei lijkheden in de gezinnen, waar ziekte is, zoveel mogelijk zal kun nen verlichten. Meneer de redacteur, hartelijk dank tenslotte voor de plaatsruim te in uw blad. Namens het bestuur, ds. R. Dijkmeijer, voorzitter. J. C. van den Berg, secretaris. OPENBARE ULO KORTGENE Donderdag 28 februari j.l. gaf de openbare Ulo te Kortgene een uitvoering in „De Stadswijnkel- der", die druk werd bezocht. De avond werd geopend door het hoofd der school, de heer W. P. van den Bogaardt, waarbij de ze een overzicht gaf van de acti viteiten van het afgelopen school jaar. De eerste klas bracht zang en muziek, waarbij vooral de uitbeel ding van het nummer „Catootje" succes oogstte. Daarna volgde een spectaculaire gymnastiek-demonstratie. Na de pauze werd de klucht „Henkie" van Jac. Braun opge voerd, die zeer in de smaak viel. Medewerkenden hieraan waren: Corrie de Fouw, Greta de Jonge, Marlein Hartog, Lenie Breas, A- drie de Bruine, Tonny Welleman en Leen Janse. Personeel en leerlingen kunnen terugzien op een geslaagde avond. Een elegant voor de grote dag van uw leven? We maken het graag voor u. Bloemenmagazijn Sanderse Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 26 09 K.J Geref. Gem. Kamperland Woensdag 13 maart 10 en 2.30 uur leesdienst en 6 uur student Weststrate van Borssele. ROLFILMS EN KLEINBEELDFILMS in zwart-wit, kleur en kleurendia FOTOHANDEL MARKUSSE Twee nieuwe artikelen in ons assortiment Kaarten met „Hartelijk Gefeliciteerd" in envelop, met daarin een mooi dameszakdoekje. Prijs 1.15. „SILVER BIRD" de vierkleuren ballpen van de bekende Swan vulpen fabriek. Prijs 9.75. BOEKHANDEL MARKUSSE WISSENKERKE zal u graag deze artikelen tonen. Wij ontvingen voor het voorjaar een grote collectie Sport - Camping Textiel Kortgene. Wij hebben een pracht voor uw dia's Ook met inruil Papegaaistraat 15-17 Goes, tel. 67 83 op zaterdag 16 maart 1963 in het Drenthehuis te Geersdijk, door het accordeon-guitaar-orkest W.I.K. van Wissenkerke directeur P. B. van Sprang. Aanvang 7.30 uur. Entree 1. Donateurs vrije toegang. Programma's, tevens bewijs van toegang, verkrijgbaar bij Bakkerij C. Noordhoek te Geersdijk, telefoon (01108) 2 07 en aan de zaal. I 1 X Café - Restaurant - Pension X WILHELMINA Noordstraat 22 - Domburg - Telef. (01188) 2 62 heeft voor direct plaats voor jaarbetrekking of vanaf nu tot einde seizoen, voor dag of voor dag en nacht. Loon nader overeen te ko men. Zij, die nog niet in het vak werkzaam zijn ge weest, komen ook in aanmerking. Huiselijk verkeer. Nu ook op Noord-Beveland en wel op 6 april in „De Stadswijnkelder" Wij tonen u diverse tenten en bungalows. Verder ook een grote sortering luchtbedden, slaapzakken, tuin meubelen, sportkleding enz. Georganiseerd door de sportzaak voor Noord-Beveland Sport - Camping - Textiel Voor het invullen van uw aangifte inkomstenbelasting kunt u zich wenden tot het Administratiekantoor Kortgene, Wilhelminastraat 43, tel. (01108) 4 13 Kantoor Hoofdstraat 29, tel. (01108) 2 90

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1963 | | pagina 4