(0L- I concert Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 22 september 1962 no. 3110 KANDIDAATSTELLING C. J. Hoek beëindigt zijn particuliere praktijk. A. A. Elzerman BEKENDMAKING algemene vergadering Nu het kouder begint te worden, is het weer tijd voor: Modehuis Slabbekoorn - Kortgene VöiiL. WAIA haard Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland de winterdienstregeling ingevoerd. dames-, beren- en kinderpyjama's Van Wijck's spoeltjeswol Favorita lakens en slopen Zondagdienst artsen Dit weekend doen dienst dok ter 'tHart, tel. (01107) 3 38 en dokter Maas, tel. (01199) 3 04. Dierenartsen Dit weekend doet dienst de heer C. J. Hoek, tel. (01108) 3 08, te Kortgene. PREDIKBEURTEN voor zondag 23 september Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 uur de heer Kraak en 2.30 uur ds. Koole. Ned. Herv. Kerk Ceersdijk 30 uur ds. Koole en 2.30 uur de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 en 2.30 uur ds. Dijkmeijer. Ned. Herv. Kerk Kamperland &.30 en 2.30 uur ds. Postma. Ned. Herv. Kerk Kats 10 en 2 uur ds. Visbeek. Ncd. Herv. Kerk Kortgene 10 en 2.30 uur ds. Willekes. Geref. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur ds. Van der Hei den. Geref. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Schaafsma van Rotterdam. Geref. Kerk Colijnsplaat 10 en 5 uur ds. Fiesinga uit Am sterdam. Geref. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Radder. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gem. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gem. Colijnsplaat 9.30 en 6 uur ds. A. F. Honkoop 2 uur leesdienst. R.-Katholieke Kerk R.-K. H.-Mis om 9 uur in „De Banjaard", bungalow 63. De Here verblijdde ons met een dochter en zusje Laurina Janna Elizabeth (Laura) P. van Keulen. A. N. van Keulen - Fraanje. Elske. Kees. Wissenkerke, 18 september 1962. Kerkstraat 20. Heden overleed, ge heel onverwacht, onze man en vader, behuwd- en grootvader J. de Bruine, op de leeftijd van 67 jaar en 10 maanden. Kamperland: P. de Bruine- v. Goudswaard. Marinus. Leen. Basti en Anton. Nunspeet: A. de Bruine. A. de Bruine- Goulooze en kinderen. Kamperland: C. de Haze- de Bruine. W. de Haze en kinderen. Kapelle-Biezelinge F. de Bruine. T. de Bruine- Koole en kinderen. Kamperland: T. v. Goudswaard- de Bruine. B. v. Goudswaard en kinderen. Urk: Joh. de Bruine. K. de Bruine van Urk en kinderen Kloetinge: P. Dalebout- de Bruine. P. Dalebout en kinderen. Oosterbeek: M. Gerritsen- de Bruine. PI. Gerritsen en kind. Kreileroord: L. Huibregtse- de Bruine. M. Huibregtse en kind. Amsterdam: J. Majoor- de Bruine. A. J. Majoor. Kamperland, 16 september 1962. De begrafenis heeft plaats gehad op woens dag 19 september j.l., des namiddags om 2 uur vanuit de Oud Ger. Kerk, Noordstr., Kam perland. Heden overleed on verwacht, onze gelief de zoon, broeder, zwa ger en oom Adriaan Bakker, op de leeftijd van bij na 44 jaar. Uit aller naam: Jozias Bakker. Colijnsplaat, 19 september 1962. De begrafenis zal plaats hebben D.V. hedenmiddag om 2 uur te Colijnsplaat, vanaf Havelaarstr. 10. Nog zeer onverwacht is plotseling overleden Adriaan Bakker, op de leeftijd van 43 jaar. Bijna 30 jaren is hij op dit bedrijf werkzaam geweest. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in ere blijven. Familie P. van Dijke Colijnsplaat, 19 septeimber 1962. Met diep leedwezen geven wij kennis, dat vrij plotseling is over leden, onze beste vriend en medewerk man Adriaan Bakker, op de leeftijd van 43 jaar. Namens het personeel van P. van Dijke. Colijnsplaat, 19 september 1962. Voor de vele bewijzen van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ontvangen, zeggen wij hartelijk dank. H. C. R. Warren. E. P. Warren - Koole. Kamperland, sept. 1962. dierenarts Kortgene met ingang van 1 oktober 1962 De praktijk zal worden voortgezet per 1 oktober 1962 door dierenarts Oostsingel 88 Goes Spreekuur van 8-9 uur v.m. Telefoon (01100) 52 59 De dijkgraaf van het waterschap NOORD-BEVELAND brengt het volgende ter openbare kennis. Op dinsdag 2 oktober a.s., zal plaats hebben de kandi daatstelling voor de verkiezing van een hoofdingeland voor de ongebouwde eigendommen in district IV, per 1 januari 1963, waarvoor de stemming zo nodig zal plaats vinden op 8 november a.s. Op de dag der kandidaatstelling kunnen, van des vóór middags 9.00 uur tot des namiddags 5.00 uur, bij de dijk graaf in het griffiegebouw, Burg. Snellenstraat 3 te Kortgene worden ingeleverd schriftelijke opgaven van kandidaten, als bedoeld in artikel 43 van het Reglement voor het Water schap Noord-Beveland. Elke opgaaf moet ondertekend zijn door tenminste tien stembevoegde ingelanden, voor de ongebouwde eigendom men in het district, waarvoor de lijst zal gelden. Een stembe voegde ingeland mag niet meer dan één opgave van kandi daten ondertekenen. Elke opgaaf moet bevatten de naam, voorletters of voor namen, jaar en datum van geboorte en de woonplaats en a- dres van de kandidaat, alsmede naam, voorletters of voor namen en-woonplaats van elk der ondertekenaars. Bij de opgaaf wordt overgelegd de schriftelijke verklaring van iedere daarop voorkomende kandidaat, dat hij in zijn kandidaatstelling bewilligt. Deze verklaring kan ook telegra fisch worden gedaan. Elke opgaaf moet door één der ondertekenaars persoonlijk worden ingeleverd. Van de inlevering wordt een bewijs van ontvangst afgegeven. Formulieren voor de opgaven en voor de schriftelijke ver klaring van bewilliging, hierboven vermeld, zijn bij de grif fier van het Waterschap kosteloos verkrijgbaar tot en met de dag der kandidaatstelling. Kortgene, 21 september 1962. De dijkgraaf voornoemd, M. W. van Arenthals. Het dagelijks bestuur van het Waterschap NOORD-BE VELAND te Kortgene zal op 28 september 1962 trachten aan te bestedén: het uitmaaien van alle in beheer en onderhoud bij het waterschap zijnde waterleidingen, gelegen in de polders Oud- en Nieuw-Noord-Beveland, tot een gezamenlijke lengte van ca. Ill km. Nadere inlichtingen en inschrijfbiljetten worden verstrekt door de technisch hoofdambtenaar, de heer G. Sinke te Co lijnsplaat. Inschrijvingen worden ingewacht vóór of op 27 september a.s. ter griffie van het waterschap. Kortgene, 17 september 1962. Het dagelijks bestuur voornoemd, M. W. van Arenthals, dijkgraaf. J. J. de Looff, ontvanger-griffier. De dijkgraaf van het Waterschap NOORD-BEVELAND maakt bekend, dat een zal worden gehouden op woensdag 26 september a.s., des namiddags 2.00 uur in hotel „De Stadswijnkelder" te Kort- genê. Kortgene, 17 september 1962. De dijkgraaf voornoemd, M. W. van Arenthals. DAMES! In onze speciale DAMESHOEDENZAAK ontvangen wij nu steeds nieuwe modellen voor najaar en winter. Ook leuke mutsen voor jonge meisjes. Toos Tan Calmthout Keizerstraat - Goes - Bij de kade. wollen en mousse-nylon maillots, alle maten, grote sortering damespullovers en -vesten Noorse sporttruien, heren vesten, werktruien, mohair sjaals, leuke bont damesmutsen enz. enz. CONTINENTAL Deze beha óók strapless te dragen. De 3/4 cups A, B, C, zijn voorgevormd en met nylon-kant overtrok ken. Elastische rugpan den verzekeren een uit zonderlijke pasvorm! 3.95 Walette panty voor de moderne vrouw. Nylon tule-elastiek, rekt naar alle kanten, kruipt nooit op. 's Avonds wassen, 's morgens droog! 14a' Als gaine II,95 c n 11 m n i FOUNDATIONS' Segeerstraat 64, Middelburg Wegens verandering TE KOOP: een i.g.st.z. C. NIJSSE, Havelaarstraat 69, Colijnsplaat. DINSDAG GESLOTEN J. P. Schippers - Colijnsplaat de nieuwe stijl /-^van SPORT-COUTURE Lange Delft 8d, Middelburg Hedenavond te Wissenkerke door het accordeonorkest W.I.K., „Animato" uit Goes en het muziekgezelschap „Apollo". Aanvang half acht Met ingang van 30 september 1962, wordt op de Provin ciale veren Exemplaren van deze dienstregeling zijn tegen betaling van 0.05 per stuk verkrijgbaar op het Directiekantoor, Prins Hendrikweg 10 te Vlissingen en bij de agenten op de plaatsen van afvaart. Wij zijn ruim gesorteerd in: Verder vindt u nog: in moderne tinten en nog vele andere soorten. W. VERBURG Sport - Camping - Textiel Kaaistraat 11 - Kortgene

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1962 | | pagina 3