gesloten fototoestel DE REGT - Goes BATAVUS P. J. Verburg Tweede blad van Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 25 augustus 1962 no. 3106 Patrijzenjacht Colijnsplaat D. Rietveld van Eysden kamers SNEL GOED Foto VERSCH00RE Sanderse Dat is goedkoop! 6 KOP EN SCHOTELS nu tijdelijk f 5.40 L. Tange Wilt U bromfietsprestaties U haalt altijd méér uit een Batavus Bilonet! Een nieuw schooljaar! Prijsverlaging fototoestellen een Foto P. v.d. Linde De Klokkenwinkel' L. TANGE Vrijdag 31 augustus a.s. hoopt h.k.h. prinses Wil- helmina haar 82ste verjaardag te vieren. Volgens de wens van de prinses zal van deze dag geen bijzondere feestdag worden gemaakt, want h.k.h., die sinds 1948 in ruste is gegaan acht het niet nodig dat er ophef wordt gemaakt van haar verjaardag. Dit neemt toch niet weg dat het Nederlandse volk de 31ste augustus toch nog altijd ziet en voelt als „koninginnedag" en dat het niet te remmen is om van deze dag een halve of hele feestdag te maken. Zelf leeft onze oudste prinses teruggetrokken op haar paleis Het Loo bij Apeldoorn en men hoort wei nig van haar. Dit betekent echter niet, dat h.k.h. niet actief is! In kleine kring is zij nog altijd druk en haar belangstelling breidt zich uit over vele terreinen. Zo nu en dan laat zij zich in haar auto rijden naar de Lage Vuursche, waar haar kleindochter prinses Be atrix het kasteeltje „Drakenstein" kocht, dat momen teel geheel verbouwd wordt. Daar komt zij dan eens een kijkje nemen en controleert nauwgezet de werk zaamheden. Onverwachts ziet men haar soms elders in 't land uitstappen en in haar rolstoel plaatsnemen om hier of daar een kijkje te nemen of ergens rustig van de natuur te genieten. Zo geniet h.k.h. prinses Wilhelmina van een wel verdiende rust, nadat zij vijftig jaar lang op de hoog ste post haar land heeft gediend in tijden van voor- en tegenspoed. Wij hopen, dat onze „moeder des vaderlands" nog vele jaren rust geschonken moge worden temidden van het volk waarvoor zij zoveel heeft gedaan. (Nadruk verboden) Heden zaterdag 25 augustus zal voor de achtste maal de bekende Patrijzenjacht van start gaan. Deze wielerwedstrijd, die in de loop der jaren een steeds grote re belangstelling bij verenigings besturen en renners geniet, gaat vanmiddag van start met een zeer sterk rennersveld. Niet minder dan 20 adspiranten en 55 ama teurs en onafhankelijken zullen de strijd aanbinden. Bekende verenigingen ziet men weer aan de start om de ploegen- prijs en de grote visserijpremie (deze spontaan bijeen gebracht door verschillende vissers uit Ar- nemuiden en Veere) te gaan be twisten. De vereniging Kennemerland komt met als kopman Cees Lute, twee Middelkamp-ploegen zullen hun beker, die zij het vorige jaar wonnen, moeten verdedigen. Dat dit een zeer moeilijke opgave zal zijn, zal een ieder duidelijk zijn, daar ploegleider Toon Simons met zijn zeer sterke ploeg der Drie Hoefijzers Bieren aan de start komt, de Limburgse combinatie, met ploegleider de heer Devies komt met zes veelbelovende ren ners naar Colijnsplaat, met Ste vens en Rouschop, die j.l. zondag op de grote internationale wed strijd te Boucholtz resp. 1 en 2 werden. Naast deze ploegen starten nog een aantal indv. renners o.a. Bert Zoet, Piet Steenvoorde, Mik Snij der, Wies van Dongen, Cees van der Borst. De Noordbevelandse renner Verburg kan zich weer voor eigen publiek tonen. Gezien zijn pres taties van de laatste weken zou hij wel eens voor een aangename verassing voor zijn streekgenoten kunnen zorgen. Al met al staat Noord-Beveland weer een groots wielerevenement te wachten, welke omlijst wordt door de muzikale medewerking van diverse muziekkorpsen en ac cordeonverenigingen. Voor alle soorten haarwerken, pruiken, en boerinnekuiven, enz. Kapper Lange Kerkstraat 40, Goes Telefoon 7988 Te huur: met centrale verwarming en kookgelegenheid. Te bevragen: Lange Kerk straat 40, Goes, tel. 7988 en Uw films voor 5 uur gebracht... de volgende dag klaar Goes Kruiningen Vlissingen Welk bruidsboeket? Kom eens kijken naar de kleurendia's bij Bloemenmagazijn Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 26 09 verschillende dessins (normale prijs 1.25 per stuk) per doos van 6 stuks Wissenkerke Kortgene Voor Kamperland en Geersdijk ook aan de auto verkrijgbaar U ?éb Ei Daar staan wij volledig voor In. Komt U eens met ons overleggen? Wij bieden keus uit de volledige Batavus-serie! natuurlijk garanderen wij een per- fekte service. GA VOOR UW TEKENMATERIALEN NAAR Kunsthandel <:X)ióóer Langeviele 1 Middelburg Telefoon 32 34 De juiste sortering 1 minuut van de bushalte Geef nu uw geslaagde dochter of zoon Nu slechts vanaf 16. Papegaaistraat 1517 Goes, telefoon 6783 voor jarenlang zorgeloos rijden! U/egens vakantie van 27 aug. tot en met 1 september Kaaistraat Kortgene |<1 fhoeéetne f -rO wuv II <ssJ2J Voor het nieuwe schooljaar vindt u bij ons: schooltassen in verschillende prijzen, schooletui's, penetui's, potloden, stuf, passers, schriften, inktlappen, ballpoints, enz. Wissenkerke Kortgene ZEELAND TOURS Autobussen 1 Noord-Beveland naar het op 2 en 3 september a.s., 6.per persoon. Kaarten hiervoor verkrijgbaar: Veerweg 42, Kamperland, telefoon 3 02. 'Bloemencorso te ^iundert

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1962 | | pagina 3