SALAMANDER Troeven der nieuu/e Zomerschoenen gesloten Tweede blad van Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 2 juni 1962 no. 3094 ROLFILMS een schrijfbureau en een snelweger te koop Suikerpatiënten een vrijblijvend advies van uw Polaree-dealer. A. J BURGER TERLENKA ROKKEN voor dames en meisjes Maison Moderne Zondagdienst artsen. Dit weekend doen dienst dok ter 't Hart, tel. (01107) 3 38 en dokter Janssen, tel. (01108) 3 19. Dierenartsen Dit weekend doet dienst de heer C. J. Hoek, tel. (01108) 3 08, ti- Kortgene. PREDIKBEURTEN voor zondag 3 juni 1962 Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Strating en 2.30 uur ds. Janssen, bed. H. Doop. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Kats 10 uur ds. Van Dijk en 2 uur ds. Lindeboom. Ned. Herv. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Postma. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 en 2.30 uur ds. Dijkmeijer. Nam. bed. H. Doop. Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 1.0 en 2.30 uur ds. Koole. Geref. Kerk Golijnsplaat 10.15 en 5 uur ds. De Craene uit Baarland. Geref. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur ds. Van der Hei den. Geref. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Van Aller. Geref. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Radder. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gem. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. GEVONDEN VOORWERPEN De postcommandant der rijks politie te Kamperland maakt be kend, dat omtrent de onderstaan de gevonden voorwerpen inlich tingen zijn te bekomen aan de daarachter vermelde adressen: lichte glacé dameshandschoen: Meulenberg, Veerweg 123; gele autodop: M. Kempe, Jacobapol- der; oranje trui: Visser, Nieuwstr. 12; bankbiljet: I. Versluis, Nieuw str. 30; paar damesglacéhand- schoenen: C. Gouloze, Veerweg; hoofddoek: M. de Lange, Van Heestr. 3; polshorloge: S. de Looff, Stroodorp 23; duimstok: J. Huiszoon, Veerweg; zwarte gummipijpen: De Nooijer, Noord- str.; drietands haak met steen: P. J van der Moere, Ketendijk; bal- f)oint: A. Leendertse, Kamper- andsedijk; hamer en een zonne bril: Nieuwstr. 8. De Jager. WAT MEN NODIG HEEFT VOOR HET VISSEN IN HET VEERSE MEER? Ie Voor het vissen met 1 hen gel, waaronder ook de werp hengel is begrepen: Een bewijs van bijdrage tot verbetering van de visstand, afgegeven op de gemeente secretarie waar de hengelaar woont, kosten 1.50. Buitenlanders kunnen dit be wijs bekomen op de gemeen tesecretarie welke zij zelf kie zen. Dit bewijs is niet vereist voor personen beneden de leeftijd van 15 jaar en voor personen, die in het bezit zijn van het zij een hengelakte, hetzij een kleine- of grote visakte. 2e Voor het vissen met meer dan 1 hengel is vereist: een schriftelijke vergunning van de visrechthebbende en een hengelakte, of grote vis akte. Een hengelakte kost 3. en een grote visakte 12. De visrechthebbende is de ei genaar of huurder van het viswater. 3e Voor het vissen hetzij met 1- peur, hetzij met 1 hengel ge aasd met levende vis, hetzij met 1 sleephengel: een schriftelijke vergunning van de visrechthebbende, en een kleine visakte. De kleine visakte kost 4. en is niet vereist wanneer de visser in het bezit is van een grote visakte. Een sleephenge! is een hengel dus ook een werphengel wanneer deze geaasd is met „kunstmatige aas". 4e Voor het vissen met de ove rige geoorloofde vistuigen: een grote visakte en een schriftelijke vergunning van de visrechthebbende. Boekh. Markusse Wissenkerke Met deernis namen wij kennis, dat na een kortstondige ziekte is overleden, onze oud werknemer, de heer A. Filius, op de leeftijd van 67 jaar. Hij heeft ons vele ja ren met trouw en ijver gediend, zijn nagedach tenis zal bij ons steeds in ere blijven. Familie Vogelaar. Hoofdstraat 17 Prinsendijk 11 Kortgene, 25 mei 1962. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve en zorgzame moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder Johanna Lena de Lange (wed. van A. Janse, eerder wed. van L. Versluis), in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam, Familie Janse. Familie Versluis. Colijnsplaat, 26 mei 1962. De begrafenis heeft plaats gehad op D.V. dinsdag 29 mei j.l., des namiddags om 2 uur te Colijnsplaat, vanaf Westhavenstraat 7. Heden overleed on verwacht, onze gelief de vader, behuwd- en grootvader Pieter Priester (wedn. van Neeltje Lientje Mullié), in de ouderdom van ruim 71 jaar. Haamstede: E. C. Priester. C. P. Priester- Verton. Nellie, Ina en Piet. Kortgene: J. van den Berge- Priester. A. van den Berge. Dick, Nellie en Simin. Kats, 28 mei 1962. De begrafenis heeft plaats gehad op vrijdag 1 juni j.l. te Kats, vanaf Dorpsstraat 5, te 2.30 Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 60-jarig huwelijks feest, betuigen wij onze har telijke dank. C. Tazelaar. M. Tazelaar-Noordhoek. Kats, mei 1962. Voor de vele bewijzen van belangstelling, bij hun huwe lijk betoond, zeggen onderge-1 tekenden, mede namens hun wederzijdse families, harte lijk dank. Inzonderheid dan ken ze ook de heren autobe zitters voor hun verleende medewerking. C. H. Leendertse. L. Leendertse-Sandee. Dronten, mei 1962. Bij mijn vertrek naar Zie- rikzee zeg ik alle lidmaat schappen op. Wed. P. Korsuize- Korshuize. Wissenkerke, mei 1962. M. Hillebrand K. E. Plillebrand-de Regt zeggen allen hartelijk dank voor de zeer grote belang stelling vóór en bij hun huwe lijk ontvangen. Sint-Laurens, mei 1962. Ondergetekende dankt al haar clientèle bij het sluiten van haar zaak zeer hartelijk voor het genoten vertrouwen en alle gunsten die zij in het verleden mocht ontvangen. Zegels kunnen tot 7 juni in geleverd worden. Aan hetzelfde adres merk Berkel, weegvermogen 15 kg MEJ. A. L. VAN DER WEE- LE, Havelaarstraat 27, Co lijnsplaat. Behoren de maaltijden tot de dagelijks terugke rende genoegens? Of hebt u enkele bijzonde re verlangens? Vraag in dat geval Hij beschikt over een groot aantal speciale, suikervrije levensmidde len en bezit een langdu rige ervaring. Van beide kunt u profiteren bij Chocolaterie Korte Delft 16 Pottenmarkt 24 Middelburg Ve r k a d e specialiteiten Koop nu de nieuwste TREFFER WEEKENDERS bij Iz. BOOT Jr. Kortgene Prettig dragen Gemakkelijk te wassen Altijd plooi houdend Vele mooie modekleuren En extra voordelig door het jubileum-abonnement lkUdDEHU/S Lange Delft 72-74 Middelburg Voor de dames met moeilijke voeten importeerden u/ij mak kelijke schoenen met drieku/art leren hakje en handu/erk ge vlochten bovenu/erk. Prijs f 31.75. Lange Vorst 85 Telefoon (01100) 5160 Qoes Wegens vakantie is onze damessalon van 16 t/m 30 juni Colijnsplaat Oxford

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1962 | | pagina 3