NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD I'Ion vier heeft DE schoenen op ejj^ dubbelgroot pak De Gordijnen Specialist Nieuws Nieuws Wél kooprecht sar 38ct Suède jasjes Wij Voor f 2.20 per week 71 CT 't Jantje van Alles Hebt u interesse voor een bromfiets? G. M. Augustijn - Kortgene Een leuk truitje of een blouse en een moderne rok No. 3093 Zaterdag 26 mei 1962 65e jaargang Druk en uitgave: Drukkerij Markusse te Wissenlcerke, Tel. no. 308, Giro 32622 Abonnementsprijs 2.50 per jaar Franco per post 5.25 Advertenties 6 cent per mm van de A.M.Z. De zomerdienstregeling van de A.M.Z., ingaande 27 mei a.s., wordt geheel gewijzigd in ver band met de ingrijpende veran dering van de N.S.-dienstregeling. Op het traject Goes-Noord-Be- veland worden van 24 juni tot en met 23 september een groot aan tal ritten, zowel op werkdagen als op zondagen, doorgetrokken naar en van Kamperland „Duin- lust" en de Banjaard. De dienst Kruiningen Veerha- ven-Goes krijgt op zaterdag een dienstregeling, die afwijkt van die op andere werkdagen omdat de A.M.Z. aansluiting geeft op de diensten van de Z.V.T.M., die op zaterdagen een zekere beper king zullen ondergaan. Er zullen, in samenwerking met N.V. Streekvervoer Walcheren, vanaf 27 mei a.s. Delta-rondreis- biljetten worden uitgegeven, die geldig zijn op het traject Goes- Kats-Kamperland-Vrouwenpolder- Veere-Middelburg-Lewedorp- Goes. De rondreis kan op iedere aan dit traject gelegen plaats aan vangen. Voor volwassenen kost dit biljet 2.50 en voor kinderen van 4 tot en met 9 jaar 1.25. De Zeeuws-Vlaamse reizigers krijgen te Kruiningen/Yerseke we derom snelle aansluitingen op de exprestreinen, die 's morgens in de richting Rotterdam vertrekken en van alle exprestreinen, die uit de richting Rotterdam te Krui ningen/Yerseke aankomen. De aansluiting op de eerste ex- prestrein uit Goes in de richting Rotterdam is voor reizigers ko mende uit Terneuzen via Hoe- dekenskerke iets verruimd, zodat deze trein steeds kan worden ge haald. In overleg met N.V. Streekver voer Walcheren werd de laatste dienst uit Goes naar Borssele 10 minuten verlaat, zodat te Arends- kerke aansluiting ontstaat voor de passagiers, die uit de richting Middelburg naar richting Borssele willen reizen. Hierdoor kan men 's avonds om 23.00 uur uit Vlis- singen en om 23.18 uur uit Mid delburg vertrekken en nog ver binding krijgen tot Heinkenszand, 's Heerenhoek en Borssele. van Streekvervoer Walcheren ZOMERDIENSTREGELING 1962. Frequentie Middelburg - Kamperland met bijna 100 procent opgevoerd. De voornaamste wijzigingen in de zomerdienstregeling 1962 is wel, dat de frequentie op het tra ject Middelburg - Veere - Kam perland op werkdagen gebracht is van 14 op 26 ritten, met 15 aan sluitingen te Kamperland op/van de autobusdienst van de A.M.Z. richting Kats/Goes. In dit verband wijzen wij er op, dat in samenwerking met de A.M.Z. voor reizigers een z.g.n. Delta-rondreisbiljet verkrijgbaar zal worden gesteld. Het Delta- rondreisbiljet is geldig op de tra jecten Middelburg - Kamperland - Kortgene (Kats - Colijnsplaat) - Goes - Middelburg. Op zaterdagen zijn op de tra jecten Middelburg - Vlissingen en op Middelburg - Domburg/West- Kapelle enkele vroege ritten ko men te vervallen. Evenals in de zomer 1961 zal er op lijn 3 Mid delburg - Domburg/West-Kapelle gedurende de seizoenmaanden een uurdienst worden ingevoerd met steeds aansluiting op en van de trein. Ook zal gedurende de seizoen maanden t.w. van 9 juni tot en met 8 september Dishoek in het autobusnet zijn opgenomen met een kleine uitbreiding van het aantal ritten n.l. van 13 op 15. De stadsdienst te Vlissingen is volkomen afgestemd op de trein- aansluitingen. Het gevolg van de wijziging in de N.S.-dienstregeling is, dat de stadsdienst niet steeds aansluiting geeft van de boot in de richting Vlissingen-stad. De interlokale lijn Middelburg - Oost-Souburg - Vlissingen voor ziet echter in de vervoersbehoef te van de reizigers van de boot. In de interne aansluiting is in het algemeen nog verdere verbe tering aangebracht. VAN ONZE ADVERTEERDERS De firma Poley in de Ganze- poortstraat te Goes heeft haar verbouwing in etappes afgehan deld. Als sluitstuk werd vrijdag II mei j.l. de corsetterie- en linge rie-afdeling feestelijk in gebruik genomen. Deze afdeling geheel eigen ont werp is de kroon op het werk. Het is een bijzonder geslaagde uitvoering geworden in Franse roman-stijl. De corsettières kun nen de cliënten nu van dienst zijn in een charmante, rustige omge ving, wat voor dit artikel wel een eerste vereiste is. In de twee grote, luxueuze paskamers en een re serve-paskamer, is het prettig pas sen. Voor de afdeling lingerie en nachtkleding is gebruik gemaakt van het zelf-keuze-systeem. Met opzet sprekén we niet van zelfbe diening, daar de firma Poley het principe van dienstverlening blijft handhaven. zowel voor dames als voor heren. Vraagt zichtzending. Sportartikelen Kortgene. zijn net zo dichtbij als uw telefoon Bloemenmagazijn Sanderse Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 26 09 Geen aanbetaling Geen koopplicht Dat zijn de drie steunpilaren waarop ons koelkast-verhuursysteem berust. heelt u de wereldberoemde •FOFLTEST koelkast bij u in de keuken staan. (125 liter inhoud, tafelmodel) met 5 jaar garantie op het compressor-koelsysteem. Bezoek nog heden onze zaak of vraag telefonisch vertegenwoordigersbezoek. Voor Middelburg (01180) 3373, voor Vlissingen (01184) 2276, voor Zeeuws- Vlaanderen (01170) 2222. Sigma koelkasten van 125, 150, 160 en 190 liter uit voorraad leverbaar. Alleenverkoop voor Middelburg, Vlissingen en Zuidzande en omstreken. lichtbron MIDDELBURG - Lange Noordstraat 14 - Telefoon 3373. ZUIDZANDE - Dorpsstraat 21 - Telefoon 2222. Verdien 24 Ondanks de enorme korting op elk pak is Ideaal-Persil toch voorzien van de kostbare spaaremmertjes. Waardevol voor persoonlijk! Vraag een spaarkaart bij Uw winkelier of vereniging! Ideaal-Persil verzorgt Uw was ideaal! Wildebraspoppen, met kambaar haar, reeds vanaf 6.95, baby-poppen vanaf 6.95, negerpoppen 2.75. Wildebraspoppen zijn ook speciaal geschikt voor klederdrachtpoppen! Korte Noordstraat 1115, Middelburg, telefoon 3733 Vraag dan eerst een proefrit op de UNION automatische brommer. Het is gemakkelijker dan fietsen. Benzineverbruik 1 liter op 60 km. Ook voor prachtige en goedkope BROMFIETSJASSEN naar Circa 100 verschillende venstervallen 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 en 100 cm hoog 1.95, f 2.25, 3.25, 4.50 enz. per m. Nieuwe Franse damast, 120 cm breed, 4.25 en 5.95 per m. Dit en nog veel meer biedt u Zeelands grootst gesorteerde speciaalzaak. Hoek Lange Vorst - Canzepoortstraat Telefoon (01100) 78 14. Goes geven u een garderobe met meer variatie Kom eens kijken naar de collectie vol verrassingen met alle nieuwtjes van de zomer 1962. En extra voordeel door het jubileum abonnement JioD€HU/.s Lange Delft 72-74 Middelburg Ganzepoortstraat 21, Tel. 6535 - GOES

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1962 | | pagina 1