poley i 1.45 95 ct. van de vergrote en gemoderniseerde afdeling corsetterie en lingerie vond plaats op vrijdag 11 mei 1 uur n.m. Feestaanbiedingen cursus machineschrijven Chr. Nat. School Wissenkerke Aangifte van nieuwe leerlingen Elektronische orgels Muziekhandel Gebr. Vl\ DAMME Joh. A. Julianus Fa. L. B. van Iloute k Zn. „Colijnsplaat" „Wissenkerke" H-H. Landbouu/ers Ficon Bietcndnnner <zbe ^rcot ^ice 5iuió Lange Delft 32 Speciaalzaak voor Trix Telefoon 01180-4034 Gaat u vandaag nog naar Goes of Middelburg? Verwen moeder *EDe goedkope sS imon HEROPENING Nu zijn onze corsettières u thans van dienst in een charmante stijlvolle en rustige speciaal-afdeling, ingericht volgens de modernste service-eisen Bijzonder mooie collectie fantasie camisoles en directoirs, met en zonder luxe kant. Een merk dat u heel goed kent voor de helft van de prijs Bij elke 5.die u besteedt camisole vanaf f 2.95 voor en directoire vanaf 1.95 voor Lingerie-interieur in Franse stijl om u op prettige wijze de meest luxueuse en charmante damesonderkleding te tonen Bij elke f 5.00 die u besteedt, onge acht in welke afdeling en aan welk artikel, hebt u recht op een van de fantastische feest-aanbiedingen OF: een modieuze zijden sjaal abstracte- of nopdessins en unietint OF: een paar prachtige naadloze nylons 20 denier, modekleur voor 75 ct. 1 FA. S. MEEUWSEN Ganzepoortstraat Goes Zeer aparte collectie BADPAKKEN o.a. Linda Lu, Tricobest, Eoka, in het luxe en sportieve genre Speciale afdeling modieuze damestruitjes en pakjes En schattige raffia hoedjes Uw speciale aandacht voor de stoffenafdeling waar u de bijzonder mooie BOUSSAC-collectie uit Parijs ziet Teenagerstoffen uit Italië, leuke abstracte dessins 2.95, 3.95 p.m. Bijzondere keur van modieuze Coton Satin, Menko e.a. f 3.95 per meter Zij die willen deelnemen aan een te Wissenkerke, worden maandag 14 mei, om half 7 n.m., in de Chr. Ulo te Wissenkerke verwacht. Cursusgeld 50. Examen eind oktober te Goes. K. KOETSDIJK, Staatsgediplomeerd leraar mach. schrijven. kan plaats vinden op dinsdag 15 mei a.s. van 's a- vonds 7-8 uur in de hoofdenkamer der school. De kinderen moeten voor 1 oktober a.s. zes jaar oud zijn. Gaarne trouwboekje meenemen. Het bestuur. weer uit voorraad leverbaar Middelburg, Lange Noordstr. 16, tel. 30 97 Vlissingen, Paul Krugerstraat 16, telef. 25 46 Weer ontvangen: de prima secretaires, evenals de mooie imit. antieke ladekastjes 132.50 - 145.Prachtige eiken, ge beeldhouwde dekenkisten 135.hangkastjes 95.Televisietafels 45.radiotafels 21. Langeviele 42 over de Lange Geere Tel. 29 28 - Middelburg Sclioenmagazijn „DE AREND" vraagt voor haar nieuwe dames- en kinderafdeling verkoopster en leerling-verkoopster 5-daagse werkweek Reiskostenvergoeding Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te richten aan Nieuwe Burg 18, Middelburg Telefoon (01180) 24 16 Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank te Colijnsplaat Telefoon 01199-228 Postrek. 316389 te Kamperland Telefoon 01107-325 Postrek. 365567 Sparen betekent de afstand tussen „wensen" en „hebben" te overbruggen Wij hebben voor u beschikbaar, een in de nieuwste uitvoering. Wilt u uw aardappelbedden nog laten frezen? Wij willen het graag voor u verzorgen. Beleefd aanbevelend, Loonbedrijf Leendertse Kamperland - Tel. (01107) 3 06 - 4 92 BLOEMENHUIS ST. ADRIAANSTRAAT 23 - GOES Telefoon 5556 is uw adres voor alle voorkomende bloemwerken bloemstukken bruidsboeketten tafelversieringen grafbloemstukken enz. Tevens verzorgen wij uw bloemengroet land, maar ook over de gehele wereld het binnen- en Mërklin elektrische treinen Middelburg Uw adres voor» Dinky Toys - Meccano Wildebraspoppen - Jumbo-spelen denkt dan aan Moederdag morgen en loopt even binnen in een van onze speciaalzaken eens echt met een mooie peignoir of leuke duster Een echte Favorita of prachtige Vlisco schort. Een bijzonder mooie Hollandia onderjurk Een paar fijne nylons maar 1.45, 1.75, 1.98 enz. Een prachtig vest of leuke pullover Kijkt even in onze etalages, die liggen vol met mooie geschenken voor moeder SPECIAALZAAK Klokstraat 21 GOES Lange Delft 8 MIDDELBURG

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1962 | | pagina 5