PMSÏREUGDE voor d en hem SALAMANDER Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 14 april 1962 no. 3087 Een dienstmeisje gevraagd Suikerpatiënten Erkend Polaree-dealer A. J. BURGER Dokter 't Hart is afwezig Voetballers opgelet! Honved Super VERBURG P. DE KAM DE KRAMER s ano Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen dienst dokter Maas, tel. (01199) 3 04 en dokter Bruynzeel, tel. (01107) 318. Dierenartsen Dit weekend doet dienst de heer C. J. Hoek, tel. (01108) 3 08, te Kortgene. COLLECTEN De Simavi-collecte te Colijnsplaat heeft opgebracht 410.30 „DERTIEN EZELS" Deze kleurenfilm draait van avond in het verenigingsgebouw te Wissenkerke en heeft de vol gende inhoud: Don Chassee is een wereldreizi ger. Hij bekijkt de wereld van de zonnige kant. Zijn vrouw leidt een tehuis voor kinderen met strakke hand. Bij zijn terugkomst vreest zijn vrouw verstoring van de orde omdat Don meent dat de kinderen op z'n tijd plezier mo gen maken. Er komen ook der tien ezels in het spel. Hoe het allemaal toegaat en afloopt kunt u zien in deze film voor jonge ren, maar ook voor ouderen. PREDIKBEURTEN voor zondag 15 april en Goede Vrijdag 1962 Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 uur ds. Dijkmeijer en 2.30 uur ds. Dijkmeijer, H. Doop en voorb. H. Avondmaal. Goede Vrijdag: 10 uur ds. Dijk meijer, H. Avondm. en 7.30 uur ds. Dijkmeijer. Ned. Herv. Kerk Kamperland 9.30 uur ds. Postma, bev. lidmaten en 2.30 uur ds. Metselaar. Goede Vrijdag: 7.00 uur ds. Post- ma. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur de heer Kraak. Goede Vrijdag: 7 uur de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Kals 0 uur de heer Dronkers en 2 uur ds. Postma. Goede Vrijdag: 7 uur ds. Nijssen. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Willekes, Openbare Belijdenis en 2.30 uur ds. Wille kes, H. Avondm. Goede Vrijdag: 7 uur ds. Willekes, H. Avondm. Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 uur ds. Koole, Openbare Be lijdenis en 2.30 uur ds. Koole, viering H. Avondm. Goede Vrijdag: 7.00 uur ds. Koo le. Geref. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Smit van Voor schoten. Geref. Kerk Colijnsplaat 10 en 2.30 uur ds. Bouwman uit Koog aan de Zaan. Goede Vrijdag: 6.30 uur ds. Hom mes uit Rotterdam. Geref. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Radder. Geref. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur ds. A. J. L. Hoog kamer van Wemeldinge. Goede Vrijdag ds. Van der klei den. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gem. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Met ontsteltenis na men wij kennis van het plotseling overlijden van ons bestuurslid, de heer L. J. Augustijn. Bestuur en leden van de vrijwillige brandweer. Colijnsplaat, 5 april 1962. Tot onze grote ver slagenheid werd op 5 april 1962 plotseling uit ons midden wegge rukt, ons lid en be stuurslid, de heer L. Augustijn, op de leeftijd van 47 jaar. Zijn nagedachtenis zal steeds in dankbare herinnering bij ons blij ven voortleven. Middenstandsver eniging „Colijnsplaat". WED. P. VAN OEVEREN, Prinsendijk no. 7, Kortgene. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed on verwacht onze geliefde moeder, behuwd- en grootmoeder Jasperina Kastelein (weduwe van J. C. de Vos), in de ouderdom van ruim 80 jaar. A. Visser- de Vos. S. Visser. P. Visser. I. C. Visser. Colijnsplaat, 6 april 1962. De begrafenis heeft plaats gehad op -dins dag 10 april j.L, des na middags om 2 uur te Colijnsplaat, vanaf de Ringweg 38. Heden is van ons heen gegaan, na een langdu rig doch geduldig ge dragen lijden, ons innig geliefd dochtertje en zusje Ria, op de jeugdige leeftijd van 10 jaar. Psalm 105 vers 5. Haar diepbedroefde ouders en broers, S. A. Meulenberg. A. Meulenberg - Verhulst. Frans. Dick. Simon. Wissenkerke, 9 april 1962. Dorpsdijk 18. De begrafenis heeft plaats gehad op don derdag 12 april j.L, des nam. te 2 uur. Tot onze diepe droef heid is van ons heen gegaan, ons lief klein dochtertje Ria. Haar diepbedroefde grootouders, F. Meulenberg. P. P. Meulenberg- van der Weele. A. Verhulst - van Strien. Wissenkerke, 9 april 1962. Hierbij delen wij u mede, dat God tot Zich genomen heeft, onze medeleerling Ria Meulenberg, op de leeftijd van 10 jaar. Trooste de Heere haar ouders en broers in deze moeilijke dagen Bestuur, personeel en leerlingen Chr. School, Wissenkerke. Aan hen die op 4 april j.l. blijken van belangstelling toonden, betuigen wij onze hartelijke dank. Familie J. A. Verhulst. Geersdijk, april 1962. Het bestuur van de Zondagschool Wissen kerke deelt met grote droefheid mede, dat na een langdurige ziekte van haar is heengegaan Ria Meulenberg, op de jeugdige leeftijd van 10 jaar. „Jezus zeide: Laat de kindekens tot Mij komen en ver hindert ze niet, want voor dezulken is het Koninkrijk Gods". Heden nam de Here tot Zich, onze geliefde vader, behuwdvader en onze lieve opa Louis Jacobus van Cilst (Weduwnaar van Aletta van Dis), op de leeftijd van 81 jaar. Psalm 103 1, berijmd. Colijnsplaat: M. E. Versluis- van Gilst. A. P. Versluis. Corrie en Louis. Bergen op Zoom: J. L. van Gilst. Colijnsplaat, 10 april 1962. Westkerkstraat 26. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, zacht en kalm, onze ge liefde moeder, be huwd- en grootmoeder Santina Schrier (weduwe van Pieter Stefanus Post), in de ouderdom van 79 jaar. Kortgene: A. Post. L. M. Post - Kramer. Kruiningen: G. Post. A. Post - Mol. Goes: W. Post - Contant. P. J. Contant en kleinkinderen. Kortgene, 12 april 1962. De begrafenis zal plaats vinden op heden zaterdag 14 april, des namiddags 2 uur te Kortgene, vanaf Hoofd straat 46. Waar koopt u uw suiker vrije voedingsmiddelen? Daarop is maar één ant woord: bij uw Dan zijn uw belangen in goede handen! Ga daar om voor alle artikelen Chocolaterie Korte Delft 16 Pottenmarkt 24 Middelburg V e r k a d e specialiteiten Voor de vele blijken van deelneming, ontvangen bij het overlijden van onze ge liefde zuster, schoonzuster, tante en opoe, betuigen wij onze oprechte dank. Familie Hoogerheide. Colijnsplaat, april 1962. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden op mijn 80ste verjaardag, 9 april j.l., zeg ik allen, ook namens mijn kinderen, harte lijk dank. Joh. Vogelaar. Kortgene, april 1962. Hoofdstraat 28. Voor uw bewijs van deel neming bij het overlijden van onze vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Jacobus Wisse betoond, betuigen wij onze hartelijk dank, inzonderheid dokter Bruynzeel en zuster Koster voor de liefdevolle verpleging. Namens de familie L. P. Wisse. Wissenkerke, april 1962. Voor de vele blijken van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader A. C. Versluijs, betuigen wij onze hartelijke dank. In het bijzonder aan dokter Bruynzeel en zuster Koster voor de liefderijke hulp aan hem bewezen. Uit aller naam, M. Versluijs. Kamperland, april 1962. Strodorp. van vrijdag 20 april na het spreekuur tot en met zater dag 28 april. Dokter Bruynzeel neemt waar en houdt spreekuur te Kamperland op zaterdag 21, dinsdag 24, donderdag 26 en zaterdag 28 april van 9.30 tot 10.00 uur. Nu in alle maten voorradig de sinds jaren meest verkochte voetbalschoenen met garantie reeds vanaf 14.95 Sportartikelen Kaaistraat, Kortgene Lange Noordstraat 6 tegenover stadhuis MIDDELBURG Telefoon 2443 b.g.g. 3065 Eén naaimachine kan maar de handigste zijn ft NAAIMACHINEHUIS SINDS 1922 Hebt u idee in een naaimachine? Dan een afspraak maken en wij demonstreren bij u thuis, vrijblijvend. Een 40-jarige ervaring zegt toch wel wat. Diverse standaardmerken. Anker, Husqvarna, Kaijser enz. enz. Oude machines worden ingeruild. Jaren garantie. Graties lessen, en hoe!! Lange Vorststraat 6 GOES Telef. 73 30 W p Wij hebben steeds een grote collectie HOEDEN, SJAALS, STROMUTSEN EN HANDSCHOENEN, ook mooie modellen voor oudere dames. loos vim Calmthout Keizerstraat - Goes (naast Sport- en Rijwielhuis Pieterse). 7ARENLANG BESTAND u TEGEN ZOET- ZOVTen BRAKUATEJlf DOE HET ZELF MATERIALEN St. Pieterstraat 56 - MIDDELBURG - Tel. 2278 Links: Moderns elegant en zeer ge makkelijk, smalle carreevorm en 5,5 cm leren hakje, f 28.75. Rechts: Oxford zit aan de voet gegoten, f41.75 Naadloze nylons 98 c Heren ankiets 148 c Voor Modeschoenen Lange Vorst 85 Telefoon (01100) 51 60 Goes

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1962 | | pagina 4