Voor u met vacantiegaat.. mé* niet doorgaan Suikerpatiënten de nieuwste en modernste! A.J. BURGER MA1S0N ALBERT DOUWE EGBERTS Koffie -Thee Jijlui. i? Partij van de Arbeid Verkiezingsbijeenkomst „Colijnsplaat" „Wissenkerke" De Kramer BEKENDMAKING ALGEMENE VERGADERING Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst doktei Janssen en dokter 't Hart. Dierenartsen Dit weekend doet dienst de heer Noordenbos te Heinkenszand. RECTIFICATIE In het Kortgeense raadsverslag van verleden week berichtten wij dat de winkelsluitingsverordening werd gewijzigd en dat daardoor in het vervolg de kapperszaken te Kortgene en Colijnsplaat des maandagsmiddags na 13 uur voor het publiek gesloten zouden zijn. Dit is foutief weergegeven. Het betreffende voorstel werd door de raad aangehouden. De slui tingstijd van de kapperszaken blijft dus onveranderd: dinsdagsmiddags na 13 uur voor het publiek gesloten. PREDIKBEURTEN voor zondag 11 maart 1962 Ned. Herv. Kerk Kortgene IC uur ds. Van Boven uit Middel burg, bidstond voor het gewas en 2.30 uur ds. Metselaar. Ned. Herv. Kerk Kamperland 10 en 2.30 uur ds. Postma. 14 maart 7 uur ds. Postma, biddag. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur de heer Kraak. 14 maart 7 uur de heer Kraak, bid dag. Ned. Ilerv. Kerk Kats 10 uur de heer Alewijn en 2 uur ds. Koole, bidstond voor het gewas Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 uur ds. Koole en 2.30 uur ds. Nauta. Woensdag 14 maart 7 uur ds. Koo le, bidstond voor het gewas. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 en 2.30 uur ds. Dijkmeijer. Geref. Kerk Kamperland G.30 en 2.30 uur ds Radder. Geref. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Van Aller. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur de heer W. Suy- ker van Bergambacht. Woensdag 14 maart 10, 2.30 en 6 uur ds. L. Huisman van Vl^ardin- gen. Geref. Gem. Kamperland 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Woensdag 14 maart, biddag, 9.30 uur leesdienst, 2.30 uur ds. Huis man van Vlaardingen en 6 uur student Harinck uit Goes. Geref. Gem. Colijnsplaat Woensdag 14 maart, biddag, 10 en 2 uur student C. Harinck. BURGERLIJKE STAND Wissenkerke Geboren: 1 febr.: Cornelis Joost, z.v. I. Stokman en A. A. van den Band.26 febr.: Maria Klazina, d.v. J. de Kam en M. H. van Hee. Ondertrouwd: 3 febr.: H. de Bruine, 32 jr. te Gorinchem en P. J de Looff, 28 jr. te Wissenkerke. 7 febr.: J. Eleveld, 24 jr. te Vrou wenpolder en C. S. Filius, 21 jr. te Wissenkerke. 7 febr.: M. F. Zuijd- weg, 22 jr. en P. L. G. Meulen- berg, 17 jr., beiden te Wissenker ke. 9 febr.: C. A. Dobbelaar, 24 jx. en J. Jeronimus, 22 jr., beiden te Wissenkerke. Getrouwd: 22 febr.: M. F. Zuijdweg, 22 jr. en P. L. G. Meu- lenberg, 17 jr., beiden te Wissen kerke. 22 febr.: C. A. Dobbelaar, 24 jr. en J. Jeronimus, 22 jr., bei den te Wissenkerke. 23 febr.: J. Eleveld, 24 jr. te Vrouwenpolder en C. S. Filius, 21 jr. te Wissen kerke. Overleden: 1 febr.: J. Wisse, 88 jr. weduwnaar van J. Israël. Heden overleed zacht en kalm, na een gedul dig gedragen lijden, on ze geliefde moeder, be huwd- en grootmoeder Elisabeth Helena Westerweel, wed. van A. C. Hage, in de ouderdom van 81 jaar. Loosdrecht: M. A. Snoep- Hage. A. Snoep. Klundert: Wed. J. Knook- Hage. Colijnsplaat: J. C. Hage. M. J. Hage-Hage en kleinkinderen. Goes, 2 maart 1962. „Schild en Hof". De begrafenis heeft plaats gehad op dins dag 6 maart te Colijns plaat. Hartelijk dank voor de be langstelling op 7 maart j.l. betoond. Familie A. Welleman. Kortgene, maart 1962. Heden overleed plot seling onze broeder, zwager en oom, de heer Johannes Paulus van Oeveren P. van Oeveren van Damme. L. C. van Oeveren. P. A. de Looff- van Oeveren. M. J. de Looff. J. L. Versprille. M. Versprille- Verhulst. Kortgene, 5 maart 1962. Voor de bewijzen van me deleven, ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, behuwd- en groot moeder L. J. de Wild-van Schaik, betuigen wij onze oprechte dank. Bijzondere dank aan dr. L. P. Maas en zr. Van Exel. Familie De Wild. Kats, maart 1962. Voor de hartelijke blijken van medeleven, ondervon den na het overlijden van mijn geliefde man, onze lie ve vader, behuwd- en groot vader Gerard Marinus de Looff, betuigen wij allen onze op rechte dank. In het bijzonder dokter Jans sen en zuster Luteyn. Uit aller naam, E. de Looff- Broekhoven. Kortgene, maart 1962. Wiïhelminastraat 27. Een keur van binnen- en buitenlandse suiker vrije artikelen veraan genaamt uw leven. Daaronder zijn Medisch verantwoord en bovendien up-to- date Wilt u iets, dat beter is dan gewoonlijk? Neemt dan de proef op de som bij: Chocolaterie: Korte Delft 16 Pottenmarkt 24 Middelburg V e r k a d e specialiteiten Van Galenstraat 14a (zijstr. v.d. Goudse Rijweg) Rotterdam, tel. 010-130235 40 jaar gevestigd. Patent-Geneesmiddelen Gummiwaren Vr. gratis ink: toez. onder blanco couvert. Gratis spreekuur dag. van 108 De voorpret is haast net zo plezierig als de vacantie zelf. Het bestuderen van routes en kaarten! Het lezen en bekijken van brochures! Maar de mooiste manier om het land van uw keus te leren kennen? Neem een album van Douwe Egberts ter hand! Daarin worden land en volk op geheel eigen manier door auteurs van naam beschreven. En uit de vele kleurenfoto's rijst al een duidelijk beeld op van het land, dat u gaat zien. Tegen inzending van de onderstaande coupon, en betaling van f 2.40, ontvangt u het album van uw keus, waarin zich reeds een tiental kleurenfoto's bevindt. De serie kleurenfoto's, waarmee u uw album compleet maakt, is verkrijgbaar voor 225 punten, verpakt bij Douwe Egberts koffie, thee, Moccona. ^4'- xNo&V' •-"*"* Bezoekt de provinciale op zaterdag 17 maart te Middelburg in het City-theater, Lange Delft. Aanvang 's middags kwart voor drie!! Toegang vrij. Sprekers: de heren: L. P. van Oorschot, Vlissingen. Voorzitter van de Prov. Statenfraktie van de P.v.d.A. Mr. A. J. van der Weel, Middelburg. Lid van Gedeputeerde Staten van Zeeland. M. J. van Poelje, Vlissingen. Lid van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Onderwerp: De Partij van de Arbeid bouwt aan Zeeland's toekomst!! Het zo bekende blaas-quintet uit Kortgene luistert deze vergadering op. Stemt op 28 maart op de kandidaat van de Partij van de Arbeid. Op nummer 1 van lijst 1. M. J. van Poelje DE ONTSPANNINGSAVOND te Kamperland, KAN WEGENS OMSTANDIGHEDEN HEDENAVOND Kaarten kunnen ingeleverd worden. Coöperatieve Boerenleenbanken met afzonderlijke Stichting Spaarbank te Colijnsplaat Telefoon 01199-228 Postrek. 316389 te Kamperland Telefoon 01107-325 Postrek. 365567 Het leven is duur: leef met overleg en leg wat over Vanaf 285.— de lichtgewicht naaimachine van 6 kg. ANKER is de machine ook voor u! L. Vorststr. 6, Goes Telefoon 73 30 X Enige elektrische, even ijl gebruikte machines, met jaren garantie. Koopjes. De dijkgraaf van het waterschap NOORD-BE VELAND maakt bekend, dat een openbare zal worden gehouden op maandag 19 maart 1962, des namiddags 2.00 uur in hotel „De Stadswijnkelder" te Kortgene. Kortgene, 10 maart 1962. De dijkgraaf voornoemd, M. W. van Arenthals.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1962 | | pagina 2