mmvmsT Tandarts Krommenhoek geen spreekuur Dokter 't Hart geen spreekuur heden zaterdag hel woonhuis met tuin goed onderhouden woonhuis, 2 schuren en tuin Suikerpatiënten. Poiaree-dealers A.J. BURGER \W koopjes halen gebruikte accordeon Foto-expositie Foto P. v.d. Linde Wissenkerke heeft een nieuwe burgemeester Met ingang van 1 februari a.s. is bij Koninklijk Besluit van 13 januari j.l. tot burgemeester van Wissenkerke benoemd de heer P. Wisse, thans nog commies A op de derde afdeling van de provin ciale griffie te Middelburg. De heer Wisse, die thans 34 jaar is, werd in 1927 te Waarde geboren. Hij is de beginselen van de Chr. Hist, partij toegedaan. Na zijn II.B.S.-opleiding heeft hij de diploma's gemeente-admi nistratie 1 en bevolkingsboekhou ding gehaald. Als volontair kwam hij in 1948 ter secretarie van zijn geboorteplaats. Na enige maan den toog hij als tweede ambtenaar naar Nieuw- en Sint-Joosland en vervolgens als eerste (en enige ambtenaar) naar de gemeente 's-Heer Abtskerke. Daar verbleef hij drie jaar, waarna hij nog twee jaar als adjunct commies in de ge meente Kapelle werkzaam was. In 1953 werd de heer Wisse benoemd tot adjunct-commies bij de afdeling algemene zaken van de provinciale griffie van Zeeland waarna hij geleidelijk opklom tot de rang van commies A van de derde afdeling (algemene zaken). De gemeente Wissenkerke is een landbouw-gemeente, industrie of klein-industrie is er (nog) niet aanwezig, wel is er een behoorlijk recreatiegebied met mooie pers pectieven voor de toekomst. De nieuwe burgemeester komt uit een landbouwstreek en voelt dus uiteraard veel voor de landbouw. Recreatie heeft zijn volle belang stelling, hij is zelfs eigenaar ge weest van een bungalow in „De Banjaard". Bij zijn bezoek aan Wissenkerke, donderdag j.l., liet hij een uitstekende indruk achter, een aardige, joviale man, die zijn weetje wel weet. Laten we hopen dat deze eer ste, en goede, indruk waar zal blijven, de gemeente Wissenkerke met haar veelbelovende en inge wikkelde problemen, kan er met haar nieuwe en thans nog jongste burgemeester van Zeeland, alleen maar wél bij varen. PREDIKBEURTEN voor zondag 21 januari 1962 Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 uur de heer Kraak en 2.30 uur ds. Postma. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 uur ds. Koole en 2.30 uur ds. Dijkmeijer, H. Doop. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur ds. Van Cruiningen, bed. H. Avondmaal en 2.30 uur de heer Allewijn, dankzegging. Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 uur ds. Dijkmeijer en 2.30 uur ds. Koole, voorber. H. Avondmaal Ned. Herv. Kerk Kats 10 uur ds. Jansen en 2 uur ds. Van Dam. Ned. Herv. Kerk Kamperland 10 uur ds. Postma, II. Avondmaal en 2.30 uur de heer Kraak, dankz. Geref. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur ds. Van der Hei den. Geref. Kerk Kamperland 10 en 2.30 uur ds. D. Ringnalda van O verveen. Geref. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Van Aller. Geref. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gein. Kamperland 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Zondagdienst artsen. Zondag a.s. doen diepst dokter Maas en dokter Bruynzeel. Dierenartsen Dit weekend doet dienst de heer C. J. Hoek te Kortgene. Heden overleed onze geliefde moeder, be huwd- en grootmoeder Aartje Maria de Looff (wed. van C. Kramer), in de gezegende ouder dom van 94 jaar en 10 maanden. A. Kramer. Louis Kramer. P. Kramer - Verhulst. P. B. Kramer. J. Kramer - de Vos. Wissenkerke, 14 januari 1962. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, zacht en kalm, onze ge liefde man, vader, be huwd- en grootvader Gerard Marinus de Looff, in de ouderdom van 58 jaar. E. de Looff - Broekhoven. J. W. de Looff. C. de Looff - Westerweele. W. J. de Looff. M. C. de Loolf. Elie en Saik. Kortgene, 18 januari 1962. De begrafenis zal plaats hebben op he den zaterdag 20 janu ari, des nam. om 2 uur te Kortgene. houdt dinsdag 23 januari Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat geheel onverwacht is overleden, onze innig geliefde man, vader, behuwd- en grootvader, de heer CORNELIS ANTIIONIE VAN DER MAAS, in leven Waterstaatkundig Hoofdambtenaar van de Provinciale Waterstaat in Zeeland, op de leeftijd van 62 jaar. Kortgene: A. van der Maas - Priester. Kats: P. van der Maas. A. P. van der Maas - van Liere en kind. Rotterdam: S. W. M. van der Maas. Kortgene, 14 januari 1962. Julianastraat 6. De begrafenis heeft plaats gehad op de Algemene Begraafplaats te Kortgene, op woensdag 17 januari j.l., des namiddags te 2 uur. Heden overleed, zacht en kalm, na een kortstondige ziekte, on ze geliefde zoon, broe der, behuwdbroeder en oom, de heer G. M. de Looff, in de ouderdom van 58 jaar. Familie De Looff. Familie Broekhoven. Kortgene, 18 januari 1962. Met leedwezen ge ven wij kennis van het overlijden van onze ge achte penningmeester, de heer G. M. de Looff. Afdeling Kortgene van de P.v.d.A. en Zangvereniging „Morgenrood". Kortgene, 18 januari 1962. Bestuur en Directie der Coöperatieve Landbouw- vereniging „Noord-Beveland" g.a. geven met groot leedwezen kennis van het overlijden van hun ge waardeerde medewerker G. M. DE LOOFF, in leven plv. magazijnchef. Zijn nagedachtenis zal in hoge ere worden gehouden. Kortgene, 18 januari 1962. BSQi Het personeel der Coöperatieve Landbouwvereni- ging „Noord-Beveland" g.a. geeft met ontsteltenis kennis van het overlijden van hun geachte vriend en collega G. M. DE LOOFF. Zijn nagedachtenis zal in hoge ere worden gehouden. Hij ruste in vrede. Kortgene, 18 januari 1962. Met leedwezen ge ven wij kennis van het overlijden van onze on der-commandant, de heer G. M. de Looff. Bestuur en leden van de vrijwillige Brandweer „Kortgene". Kortgene, 18 januari 1962. Met leedwezen ge ven wij kennis van het overlijden van onze penningmeester, de heer G. M. de Looff. Bestuur en leden van de Kortgeense Reisvereniging. Kortgene, 18 januari 1962. Met leedwezen ge ven wij kennis van het overlijden van ons ge acht lid, de heer G. M. de Looff. Bestuur en leden van het Herv. Kerkkoor. Kortgene, 18 januari 1962. houdt a.s. donderdag De heer en mevrouw VAN DER WEELE - ISRAEL zeggen u allen hartelijk dank voor de zeer vele feli citaties, bloemen en geschen ken, die zij op hun 40-jarig huwelijksfeest mochten ont vangen. Colijnsplaat, januari 1962. Voor de vele blijken van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ontvangen, zeg gen wij, mede namens weder zijdse ouders, allen hartelijk dank. N. J. Karstanje. W. P. Karstanje - de Kam. Wissenkerke, januari 1962. Zuidstraat 13. Voor de vele blijken van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij, mede namens wederzijdse ouders, hartelijk dank. M. Klaassen. A. W. Klaassen - Geluk, Kats, januari 1962. Dijkstraat 83. HERVORMDE GEMEENTE WISSENKERKE Degenen, die hun bijdrage in de kerkelasten over 1961 nog niet voldaan hebben, worden daartoe alsnog uit genodigd van 3 tot 4 uur in de consis torie. De kerkelijk ontvanger. Uit de hand te koop: van de heren M. C. en J. H. Zuijdweg te Wissenkerke aan de Hoofdstraat 83 te Kortgene, groot 2,18 are. Ontruimd te aanvaarden 1 maart a.s. Nadere inlichtingen ver krijgbaar ten kantore van Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene. Te koop: groot 3 are 10 ca. Van Citterstraat 15, Kortgene Te bevragen: Hoofdstraat 46 te Kortgene, telefoon 354. de dokter zei, dit en dat mag u niet eten en u voelde zich tekort ge daan. Daarom heeft men een vereniging van in het leven geroepen, die voor u een groot assortiment suikervrije artikelen hebben. Wij staan altijd voor u klaar met onze adviezen. Chocolaterie Korte Delft 16 Pottenmarkt 24 MIDDELBURG Verkade specialiteiten ENORME SORTERING GRBVENSTR 18 - MIDDELBURG ZIE ETRLRGE ZUSTERSTRAAT Tc koop: met koffer, merk Hohner. Pianoklavier, 80 bassen. Pracht-instrument. Te bevragen bezorger van dit blad, Veerweg 92a, Kamper land. van een der bekendste foto-amateurs B. van Wingen (Kapelle) bij Papegaaistraat 1517, Goes Tot heden zaterdag iets buitengewoons

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1962 | | pagina 4