Boekhandel MdRKUSSE Legt u graag een kaartje? Wissenkerke Fototoestellen Kleurenroliilms Nuttige geschenken Linnen prentenboeken Postpapier Voor Sint-Nicolaas Romans Een boekenbon Pocketboeken Parker Gluton Postzegels Foto-albums Schetsboeken Ballpoints Plastic vloeirollers Watervaste tekeninkt in diverse uitvoeringen en prijzen flitslampjes batterijen rolfilms voor negatief en diapositief voor kleinbeeld en gewoon op velerlei gebied voor uw zoon, dochter, verloofde, man of vrouw vindt u steeds bij ons voor uw allerkleinste kinderen Kunnen niet scheuren Van de eenvoudigste doos en map tot de meest luxueuze uitvoering voor Sint Nicolaas, op rolletjes en los per meter Wanneer u een liefhebber bent van een kaartje leggen, speelt u natuurlijk ook graag met een goed spel kaarten. Kaarten die niet vuil of vet zijn; waar geen omgekrulde hoeken aan zitten of die op een of andere manier herken baar zijn. Als u zo'n liefhebber bent, dan moet u eens in onze win kel komen kijken. Wij hebben dan het spel kaarten dat u zoekt. Het ideale spel kaarten. Gemaakt van plastic. Deze zijn zuiver gesneden en zuiver gedrukt, waardoor herkenning uitgesloten is. Kunnen niet kreuken of om krullen. Worden ze door veelvuldig gebruik toch enigs zins vettig, wel, dan wast u ze gewoon af. Ze zullen er niet van weten. Ze zijn dan weer nieuw. Deze kaarten, verpakt per twee stel, in mooie doos, kos ten samen f 21.maar u hebt er dan ook jaren en jaren plezier van. Het is een uniek Sint Nicolaasgeschenk. reisverhalen, oorlogsboeken enz. enz. nergens anders op ons eiland zo'n grote keus wordt tegenwoordig veelvuldig als geschenk gegeven Op Noord-Beveland alleen verkrijgbaar bij ons voor jongens en meisjes dames en heren op alle gebied Op het gebied van ballpennen of vulpennen een naam, die waarborg is voor kwaliteit in luxe verpakking Heel mooi op het bureau van uw man in mappen, complete series en los klein en groot, dik en dun Ook losbladige. Wij hebben speciale albums om bij de geboorte van uw zoontje of dochtertje het eer ste levensjaar op foto vast te leggen in verschillende grootten met en zonder voorbeelden in dozen van 6, 12 en 24 stuks voor jongens en meisjes dames en heren in een veelheid van prijzen, kleuren en modellen in prijzen van 55 cent tot f 16.50 in diverse kleuren Losse vullingen voorradig in alle door Talens gemaakte kleuren

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1960 | | pagina 3