au&eu v.v.v. l'f 2 volt parade Bezoekt op zaterdag 3sept.a.s. de 6e Patrijzenjacht Iz. BOOT Jr. Plan van uitbreiding autobusrit naar het bloemencorso te Zundert K. H. SCHIPPERS CO. - KORTGENE Onderzoek en ter inzagelegging opgaven van kandidaten te Colijnsplaat f Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Janssen en dokter 't Hart. PREDIKBEURTEN voor zondag 28 augustus 1960 Ned. Herv. Kerk Kats 10 uur de heer Kwakkel en 2 uur ds. Lindeboom. Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur ds. Koole. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 uur de heer Kraak, jeugdienst en 2.30 uur de heer Allewijn. Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 2.30 uur ds. Veldman en 6.30 uur ds. Veldman, jeugddienst. Ned. Herv. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Stauttener. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 uur de heer Louwerse en 2.30 uur de heer Kraak. Ger. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. R. Bakkes van Doorn. Ger. Kerk Wissenkerke 10 en 2.30 uur cand. J. Zijp te Delft. Ger. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Van Aller. Ger. Gem. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Ger. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Ger. Gem. Golijnsplaat 10, 2 en 6 uur ds. A. F. Honkoop van Goes. Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Pieter Adriaan Peter. A. A. Verburg. M. Verburg-Verweij. Annie en Cor. Kortgene, 23 aug. 1960. Kaaistraat 19. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze geliefde vader, behuwd- en grootva der, de heer Jacobus Cornells Verhulst, in de leeftijd van 73 jaar. Axel, 19 aug. 1960. Coegorspolder P 16. Heden werden wij weer bedroefd, met de geboorte van een le venloos zoontje en broertje. G. C. de Waard. W. C. de Waard- Vermeule. Rini. Colijnsplaat, 25 aug. 1960. Colijnsplaatseweg 19. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden op mijn 80ste verjaardag, zeg ik allen hartelijk dank. N. de Lange. Colijnsplaat, aug. 1960. Ringweg 10. Lepeltjes-actie voor het Prinses Beatrix Poliofonds. Het prinses Beatrix Poliofonds, dat tot doel heeft de zorg van de meer dan 13.000 polio-patienten in Nederland, is een actie begon nen met de verkoop van fraai uitgevoerde lepeltjes. De Grosco- kruideniers in Nederland hebben zich voor dit doel ingezet en alle 2500 winkeliers van Grosco zijn bevoorraad. Zij zullen voor f 1. per stuk de lepeltjes aanbieden. Wilt u het Prinses Beatrix Polio fonds steunen, dan kunt u terecht bij de Grosco-kruideniers. Het hoofd van het gemeen tebestuur van Wissenkerke maakt bekend dat het dooi de gemeenteraad op 16 mei 1960 vastgestelde plan van uitbreiding in onderdelen voor de uitbreiding van het recreatiegebied „De Ban- jaard" door heren Gedepu teerde Staten van Zeeland is goedgekeurd en in uitvoerige kaart ter gemeente-secretarie voor een ieder ter inzage ligt. Belanghebbenden, die be zwaren tegen het plan bij de raad hebben ingediend, kun nen binnen een maand na heden bij de Kroon beroep instellen. Wissenkerke, 25 aug. 1960. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, J. van Halst. Zuster Fuykschot is voor nemens een moeder- en kleutercursus te houden te Kamperland in het verenigingsgebouw op 13 september des avonds 8 uur. Aanmeldingen kunnen ge schieden bij dokter V. 't Hart en zuster C. Weststrate. Nog ontvangen: vliegenklappers insectenspuiten mottenballen slakkendood raamhorren snoei- en hegscharen snijbonenmolens groenteschalen schilmesjes brood- en tafelmessen zakmessen scheermessen filterzakjes no. 101 en 102 K. H. SCHIPPERS CO. KORTGENE OP 4 SEPTEMBER A.S. f 5.per persoon Kaarten verkrijgbaar A.M.Z., Veerweg 42, Kamperland HOTEL „DE STADSWIJNKELDER' te Kortgene Hedenavond, aanvang half 8 met medewerking van het dansorkest The Tophits Meer verteren dan u verdient; moest het zijn de vorige week! Dit kan nog met onze grote teerkwasten van 60 en 55 mm. Ook met de bokkepoten. Verfkwasten en penselen, scheerkwasten, afwas- en lolaborstels, nagel- en tandenbor stels, luiwagens, w.c.-borstels, handvegers, in zacht en bruin, ragebollen, stads- en ge wone bezems ontvingen we ook (en als u ze gekocht hebt) zet ze dan voor het gebruik een nacht in het water. Hedenavond, bij gunstig weer, om 7 uur CONCERT VAN APOLLO" in de kleine duinen omgeving café „Duinlust" De dijkgraaf van het Waterschap Noord-Beveland maakt bekend, dat op donderdag 1 september a.s., des namiddags te 5.00 uur door het dagelijks bestuur van het Waterschap ter griffie een openbare zitting zal worden gehouden tot het onderzoeken van de op genoemde datum ingeleverde kandidatenlijsten voor de verkiezing van een hoofd ingeland voor de onge bouwde eigendommen in district 1, waarvoor de stemming zal plaats vinden op 6 oktober a.s. De aldus onderzochte kandidatenlijsten worden van 2 september a.s. af, voor een ieder ter griffie ter in zage gelegd. Op 5 september a.s., des namiddags te 7 uur zal het dagelijks bestuur van het Waterschap in hotel „De Stadswijnkelder" te Kortgene in een voor de stembe voegde ingelanden toegankelijke zitting beslissen o- ver de geldigheid der ingeleverde kandidatenlijsten en over de handhaving van de daarop voorkomen de kandidaten. Kortgene, 27 augustus 1960. De dijkgraaf voornoemd, M. W. van Arenthals. PROGRAMMA: 1.30 uur Start Muggentoer. 2.15 uur Optreden op het parcours der muziek- ver. „Soli Deo Gloria" en „Wilhelmina". 2.55 uur Voorstelling der ploegen. 3.uur Start Patrijzenjacht. Startschot zal wor den gelost door de Edelachtbare heer A. A. Schuit, burgemeester van Kortgene 7.30 uur Aanvang der muziekconcerten in de Voorstraat. 8.45 uur Trekking der verloting Patrijzenjacht op de muziektent. Koopt een volledig programma op het parcours. Hoofdstraat Kortgene Speciaalzaak in Nevedawol, werkkleding, ba bysets, Terma-ondergoed en dekens is wegens vakantie GESLOTEN van heden middag 4 uur tot en met donderdag 1 sept. P.S. Heeft u onze collectie Nevedawol al ge zien. Dè mode voor het a.s. seizoen is de va lentine. 31 augustus 's avonds 8 uur te Kamperland, door „Nicoleen'

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1960 | | pagina 2