(§root Lekker eten behoeft altijd nog niet duur te zijn Keurslagerij BOUWENSE Kandidaatstelling in Hotel „DE STADSWIJMELDER" PREDIKBEURTEN voor zondag 14 augustus Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat 10 en 2.30 uur ds. Koole. Ned. Herv. Kerk Kats 10 en 2 uur ds. Nijssen. Ned. Herv. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Kortgene 10 en 2.30 uur de heer Malipaard. Ned. Herv. Kerk Wissenkerke 10 uur de heer Louwerse en 2.30 uur ds. Van Cruyningen van Kloe- tinge. Ned. Herv. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Postma. Ger. Kerk Wissenkerke 10 uur leesdienst en 5 uur ds. Van Zuijlen te Rotterdam. Ger. Kerk Kamperland 9.30 en 2.30 uur ds. Van Zuijlen van Rotterdam-Zuid. Ger. Kerk Geersdijk 10 en 2.30 uur ds. Van Aller. Ger. Gem. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Maandagavond 15 aug. om 7.15 uur cand. W. J. C. Bossehaart van Wolfaartsdijk. Ger. Gem. Kortgene 10, 2.30 en 6 uur dhr. C. Ha- rinck uit Goes. Dinsdagavond 16 aug. 7.15 uur cand. Bossehaart van Wolfaarts dijk. Ger. Gem. Colijnsplaat Maandag 15 aug. 7 uur de heer H. Ligtenberg van Rijssen. EXAMENS In de op 11 juli j.l. gehouden eindles van de Landbouwhuis- houdschool te Kortgene, behaal den de volgende leerlingen het diploma 2-jarige primaire cursus: Klasse 2a. J. H. Abrahamse, Kortgene; A. C. Bouterse, Colijnsplaat; J. A. Bouwense, Colijnsplaat; T. E. Contant, Colijnsplaat; T. A. C Dijke, Kortgene; L. de Fouw, Colijnsplaat; J. J. Geelhoed, Co lijnsplaat; N. van der Heijde, Colijnsplaat; J. J. Jasperse, Co lijnsplaat; C. H. de Jonge, Kats; C. Karman, Colijnsplaat; L. D. Korsuize, Colijnsplaat; P. D. Kra mer, Colijnsplaat; C. M. de Regt, Kortgene; G. Verburg, Kats. Klasse 2b. M. W. de Bruine, Kamperland; M. J. van der Heijde, Kamperland; M. D. Hoogerheide, Wissenkerke; K. P. Janse, Geersdijk; W. Kete laar, Kamperland; C. E. Koole, Kamperland; C. P. Korsuize, Wis senkerke; D. Leenpoel, Kamper land, T. B. L. Reijuhuudt, Kam perland; M. J. Verburg, Wissen kerke; W. Vermeule, Kamperland; M. de Visser, Kamperland; C. S. Zwemer, Kamperland. Pieter Cornelis Snoep en Neeltje Janna de Regt geven u hierbij, mede na mens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk. De voltrekking daarvan zal D.V. plaats hebben op woensdag 24 augustus a.s., om 2.30 uur, op het gemeen tehuis te Kortgene. Kerkelijke bevestiging en in zegening in de Ned. Herv. Kerk te Colijnsplaat om 3.30 uur door de weleerwaarde heer ds. F. J. Veldman. Havelaarstr. 7, Colijnsplaat Hoofdstr. 100, Kortgene 8 augustus 1960. Toekomstig adres: Ringweg 68, Colijnsplaat. Psalm 32 vers 8 Wij hebben het genoegen u kennis te geven van ons voorgenomen huwelijk. Cornelis Hollestelle en Gerda Fischer Colijnsplaat, Zuidkerkstraat 1 Havelaarstraat 97 augustus 1960. De huwelijksvoltrekking is bepaald op zaterdag 20 au gustus a.s., des voormiddags om 9 uur in het gemeente huis te Kortgene. Heden werd van ons weggenomen, na een langdurig en smartelijk, doch geduldig gedragen lijden, onze lieve zoon, broer en a.s. verloofde Rinus van de Vreugde, op de leeftijd van 19 jaar. Kamperland: J. C. van de Vreugde. M. G. van de Vreugde-Verburg. Cobi. Marjan. Colijnsplaat: Ina. Kamperland, 10 augustus 1960. Westhavendijk 1. De begrafenis zal plaats vinden heden zaterdag 13 aug. te Kamperland. Vertrek van het sterfhuis 2 uur. Heden heeft de Hee- re tot Zich genomen onze lieve zorgzame moeder Adriana Slings geb. Van Dis), op de leeftijd van bij na 64 jaar. „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan" Vlaardingen: P. van Gilst-Slings. M. A. van Gilst. Delft, Groene Kruis sanatorium: J. Slings. Vlaardingen, 7 augustus 1960. Javastraat 6. De begrafenis heeft plaats gehad donder dag 11 aug. j.l. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een geduldig gedra gen lijden, onze innig geliefde moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder Jacoba de Looff- Noordhoek, in de gezegende ouder dom van ruim 86 jaar. Jacobus de Looff. Kinderen, klein en achterklein kinderen. Kortgene, 11 augustus 1960. De begrafenis zal plaats hebben D.V. maandagmiddag om 2 Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen, onze lieve moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder, mevr. Wed. P. H. Tazelaar- Koster, in de ouderdom van 83 jaar. Colijnsplaat: M. Tazelaar. J. Tazelaar-Dijke. Canada: P. Tazelaar. 's-Gravenzande: Abr. Tazelaar. M. Tazelaar- de Drijver. 's-Gravenhage: L. de Smit- Tazelaar. P. de Smit. Colijnsplaat: J. Tazelaar. A. Tazelaar- Westerweele. 's-Gravenzande: Joh. Tazelaar. W. Tazelaar-Pot. Colijnsplaat: A. Versluis- Tazelaar. J. Versluis. Colijnsplaat: C. Karman- Tazelaar. J. Karman. Colijnsplaat: Anth. Tazelaar. M. Tazelaar- van Gilst. Klein- en achter kleinkinderen. Colijnsplaat, 8 augustus 1960. Zeedijk 6. De begrafenis heeft 11 aug. plaats gehad. BLOEMENHUIS ST. ADR1AANSTRAAT 23 - GOES Telefoon 2609 is uw adres voor alle voorkomende bloemwerken bloemstukken bruidsboeketten tafelversieringen grafbloemstukken enz. Tevens verzorgen wij uw bloemengroet in het binnen land, maar ook over de gehele wereld Dit weekend: 500 gr. verse worst 1.78. De gehele week koopt u lekkere speklapjes voor 1.28. 3 slavinken 0.98. Soepcomplet 0.98. Deze woensdag keurgehakt 1.68. Uw 2e pond kost op die dag slechts 1. Doe het samen met uw vriendin of nw buurvrouw, dan profiteert u beiden. Voor de boterham: 150 gram boerenham 1. 150 gram rollade 85. 150 gr. pekelvlees 85. 150 gram snijworst 70. Als extra reclame 1 pot Zwanenberg's Knax 1.13. KORTGENE TEL. (01108) 208. De dijkgraaf van het Waterschap Noord-Beveland brengt het volgende ter openbare kennis: op donder dag 1 september a.s. zal plaats hebben de kandidaat stelling voor de verkiezing van een hoofdingeland voor de ongebouwde eigendommen in district I, waarvoor de stemming zo nodig zal plaats vinden op 6 oktober a.s. Op de dag der kandidaatstelling kunnen van des voormiddags 9 uur tot des namid dags 5 uur bij de dijkgraaf in het griffie-gebouw, Burg. Snellenstraat 3 te Kortgene, worden ingeleverd schriftelijke opgaven van kandidaten, als bedoeld in art. 43 van het regl. voor het Waterschap Noord-Be land. Elke opgaaf moet ondertekend zijn door ten minste 10 stembevoegde ingelanden voor de onge bouwde eigendommen in het district, waarvoor de lijst zal gelden. Een stembevoegd ingeland mag niet meer dan één opgave van kandidaten ondertekenen. Elke opgaaf moet bevatten de naam, voorletters of voornamen, jaar en datum van geboorte en de woon plaats en adres van de kandidaten, alsmede naam, voorletters of voornamen en woonplaats van elk dei- ondertekenaars. Bij de opgaaf wordt overgelegd de schriftelijke verklaring van ieder daarop voorkomen de kandidaat, dat hij in zijn kandidaatstelling be willigd. Deze verklaring kan ook telegrafisch wor den gedaan. Elke opgaaf moet door één der onder tekenaars persoonlijk worden ingeleverd. Van de in levering wordt een bewijs van ontvangst afgegeven. Formulieren voor de opgaven en voor de schriftelij ke verklaringen van bewilliging, hierboven vermeld, zijn bij de griffie van het Waterschap kosteloos ver krijgbaar tot en met de dag der kandidaatstelling. Kortgene, 13 augustus 1960. De dijkgraaf voornoemd, M. W. van Arenthals. Tijdens dc kei-mis te Kortgene op 12, 13 en 15 aug. unsn

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1960 | | pagina 2