Uitslag verloting v.v. „Bevelanders" Foto De Soomer Raadsvergad Wissenkerke fotoalbums MAISON AUBERT Voor al uw/ f otobenodigd heden Marcusse zou de premie voor dat gebouw geen f 100.000.maar f 70.000.bedragen. De voorzit ter zeide hierop, dat in de nieuwe regeling wel een bijdrage zit, maar wij weten nog niet tot welk be drag. Op de vraag van mevr. Janssen naar de onrendabele elektrische gebieden in deze gemeente, ant woordde de voorzitter dat daar voor de financiële regeling voor de betrokkenen nog te veel on gunstig is. Nu er een nieuwe rijks regeling in voorbereiding is, krij gen we misschien een kans. Komt die regeling er niet, dan is elek trificatie praktisch onuitvoerbaar. Bij de rondvraag deed het lid Korteknie zijn beklag over de z.i. beperkte veerdienst te Kats en o- ver het niet meer varen op de zon dagen van die dienst. Volgens de voorzitter schijnt de veerman zich, in verband met de voltooiing van de verbindingsdam, engiszins terug te trekken. Daar er steeds nog subsidie aan die dienst gege ven wordt, zullen b. en w. deze zaak nader bekijken en met de veerman bespreken. Het lid Welleman vroeg aan dacht voor het verrichten van ar beid bij anderen in de vrije tijd van gemeente-arbeiders, met ge bruik van brandweermateriaal en onttrekken van water uit de wa terleiding. Hiervan was de voor zitter niets bekend en zal daarom een nader onderzoek instellen. Het lid Wolse sprak enige woor den van dank voor de bij zijn ziek te ondervonden belangstelling en vroeg tevens de aandacht voor de afrastering l^j de school. De voorzitter zeide zijn aan dacht toe en sloot met enige dank woorden deze gezellige vergade ring. De leden van de raad kregen van hun voorzitter niet de gele genheid direct op de beschouwing van hun medelid Welleman te ant- woorden. Ons treft dit verbod niet en willen daarom direct onze beschouwing op die van de heer Welleman laten volgen. Die, voor al in de aanhef groot-politieke be schouwing sprak in de meervouds vorm tot bijna het einde toe. Toen verviel de beschouwing in de ik vorm met als resultaat een drei gende vinger naar „de pers". P.Z.C. en Zeeuwsch Dagblad zijn geen „neutrale" bladen, er werd dus op ons blad gesproken. De uitgever van dat blad, uw ver slaggever, is gelukkig niet neu traal (dit hebben de bezettingsja ren wel bewezen), maar de partij waartoe hij behoort is voor Wel leman een raadsel. Wetende dat hij niet tot zijn partij behoort, wil hij hem onderbrengen bij de VVD en als hem dat niet voetstoots ge lukt, brengt hij hem onder bij de „milieu-pers". Noch het een, noch het ander aanvaarden wij. Wat het maken van een neu traal raadsverslag betreft, moei lijk is dat niet, men geeft zo goed mogelijk weer wat er op de raad besproken is en daarin zijn wij, tot heden toe, goed geslaagd. Dat mogen wij wel eens horen van zo wel de burgemeesters, gemeente secretarissen en diverse raadsle den alsmede van vele lezers. Ze ker, we maken wel eens een fout, maar dat is dan onbewust zoals door Welleman zelf in zijn be schouwing (en door ons vet ge drukt) gezegd wordt. Dat we een keer het lid Wolse wat lieten zeggen dat door Wel leman was gezegd, beide namen beginnen met een W, was onze fout, maar of die nu zodanig was dat daar na maanden nog op .ge wezen dient te worden, betwijfe len wij, temeer, daar beide leden tot één en dezelfde partij beho ren. Voor het vervolg: wij zullen, als steeds, ons best doen zo weinig mogelijk vergissingen te maken. mogelijkheden, ontstaan door die veranderingen, volledig uit te bui ten. Hoewel de gemeenten niet meer uitgesproken zelfstandig zijn kan een voortvarend gemeentebe stuur veel tot stand brengen. Ik geloof dat het verkeerd is om ge durfde plannen achterwege te la ten in de veronderstelling, dat ho gerhand het toch wel zal afkeuren. Als er niet geprobeerd wordt, is er zeker geen kans van slagen. We willen deze beschouwingen besluiten met de hoop uit te spre ken op een goede samenwerking met andere partijen. Vanzelfspre kend zullen we het op een aantal punten nimmer eens zijn. Dat be hoeft een goede verstandhouding echter niet in de weg te staan. Wat het secretariepersoneel be treft. Zoals altijd is er in het af gelopen jaar nog al eens contact geweest. We zijn erkentelijk dat dit personeel op alle mogelijke en onmogelijke tijden voor ons be schikbaar is en we hopen dat die goede verstandhouding zal blijven bestaan. Ook met de pers leven we meestal op goede voet. Een raads verslag uitbrengen is niet gemak kelijk. Dat in elke krant de op stelling van een verslag anders is, is vanzelfsprekend. Men kan nog zo „neutraal" zijn, bijna altijd kan men de voorkeur van de betref fende verslaggever uit een verslag zien. Dat is heel gewoon en da/ vinden we ook niet erg. Anders wordt het als de verslaggever ie mand dingen laat zeggen, die hij niet heeft gezegd. Dat is ons een paar maal overkomen en dat be treuren we. Voor alles wat we zeg gen dragen we ten volle de ver antwoordelijkheid. Dat kunnen we niet doen voor hetgeen we niet gezegd hebben. Het publiek, dat helaas altijd op de openbare raads vergaderingen ontbreekt, weet niets van het gesprokene en krijgt door het onbewust verkeerd weer geven in de krant een onjuiste in druk. We hopen dat vergissingen tot het minimum kunnen worden beperkt. We spreken tenslotte de wens uit, dat we bij de grote gebeurte nissen, die aanstaande zijn, er in zullen slagen van alle kansen, die zich voordoen, gebruik te maken. Het gebruik maken van die kan sen kan niet anders dan ten goe de komen aan de hele burgerij en dat is toch de bedoeling van het overheidsbeleid. Het lid Verburg vroeg hierop het woord, dat door de voorzit ter niet werd verleend, een vol gende vergadering mag een ieder volledig op deze beschouwing te rug komen. Wethouder Breure, die tijdens de beschouwing, ijverig aantekeningen had gemaakt, kreeg ook geen toestemming tot ant woorden. Bij het behandelen van de be groting werden alle gestelde vra gen vrijwel tot ieders tevredenheid beantwoord. Het lid Welleman had een op merking over de representatie- en vergaderkosten. Volgens de voor zitter worden deze telkenj are ho ger, en is hiertegen niets te doen, omdat er steeds meer en meer be sprekingen met diverse instan ties moeten plaats hebben. Het lid Verburg vroeg naar de uitslag van de exploitatie van het badhuis. Volgens de voorzit ter bewijst de toeloop van de be volking dat deze instelling in een zeer dringende behoefte voorziet. Het lid Welleman vestigde de aandacht op enige fouten in de riolering. Deze zullen, volgens de voorzitter, op korte termijn beke ken en in orde gebracht worden. Op de vraag van het lid Klaas- sen naar de kosten van de ver schillende havens, antwoordde de voorzitter dat men als gemeente daarmede zo voorzichtig en zo zuinig mogelijk moet zijn, gezien de geweldige toename van het wegvervoer. Het gebruik van de havens loopt daardoor angstwek kend terug en dit gaat van grote betekenis worden voor een ge meente als de onze, die in het be zit is van drie havens. Op de vraag van Klaassen hoe of het komt dat de jaarwedden aan de lagere scholen hoger zijn dan die aan de ulo-school, ant woordde de voorzitter, dat dit voornamelijk veroorzaakt wordt door jonge leerkrachten met hun minimum-salaris en door oudere leerkrachten met hun maximum salaris. Mevr. Janssen vroeg of het geen aanbeveling zou verdienen de verschillende verenigingen, die ge- bruik mogen maken van het gym nastieklokaal, bij te laten dragen in de kosten van verlichting en verwarming van dat lokaal. De voorzitter was hiervan geen voor stander, dergelijke verenigingen zitten meestal met een lege kas. Moeten zij hun bijdrage offeren, dan komen zij met een subsidie aanvraag. Mevr. Janssen vond het onhy giënisch dat b.v. een mannenkoor en een drumband gebruik mogen maken van een gymnastieklokaal voor kinderen. Het lid Markusse nam het op voor de mannenver- eniging door te zeggen, dat deze deelnemers eerst in bad zijn ge weest, netjes geschoren zijn en tijdens de repetitie niet roken en bovendien met hun voeten nog op een matje staan. Op de vraag van het lid Ver burg hoe ver of het stond met de premie voor het bejaardentehuis, antwoordde de voorzitter dat deze, gelden in gedeelten beschikbaar worden gesteld als men met het bouwen bezig is. Volgens het lid Maandag 30 november j.l. open de burgemeester Van Halst met enige welkomstwoorden en het ge bruikelijke gebed de openbare raadsvergadering, waarin met ken nisgeving afwezig was het lid Zuijdweg. De notulen van de vorige ver gadering werden onveranderd vastgesteld, waarna één ingeko men stuk, een brandweerrapport van Wissenkerke, voor kennisge ving werd aangenomen. Een nieuwe regeling van de schoolartsendienst op Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland (West) werd z.h.s. vastgesteld. Aan de kleuterschool te Geers- dijk werd een crediet verleend van f 477.50 voor de aanschaf van een nieuwe kachel en aan de geref. school te Geersdijk een bedrag van f 295.voor de aanschaf van 2 lessenaars. De arrestantencel te Wissenker ke werd wederom voor de tijd van tien jaar verhuurd aan de Rijksge bouwendienst in de directie Zuid- Holland en Zeeland voor de som van f 206.per jaar, ingaande 1 januari 1960. Hierna werd een nieuwe veror dening op de heffing en invorde ring van een belasting op honden vastgesteld, waarin een onthef fing is opgenomen voor politie- en blinden-geleideh onden Het crediet in rekening-courant met de N.V. Bank voor Ned. Ge meenten werd voor het jaar 1960 vastgesteld op f 60.000. In verband met de toetreding tot het I.Z.A. Zeeland werd een wijziging aangebracht in het Al gemeen Ambtenarenreglement. Afwijzend werd, als vorige ja ren, beschikt op het subsidiever zoek van het Humanistisch Thuis front. Het voorstel van b. en w. tot het aangaan van een vaste geld lening, groot f 25.000.met de N.V. Bank voor Ned. Gemeenten, ontlokte enige bespreking. In de toelichting op dit agendapunt stond vermeld dat van het totaal bedrag f 5000.beschikbaar zou zijn voor de inventaris van het nieuwe verenigingsgebouw te Geersdijk en f 20.000.voor een gedeeltelijke vernieuwing van de straatverlichting. De goedkeuring van de betreffende instanties was voor deze geldlening bereids ont vangen, de aanbieding van de Bank kan elke posttijd binnenko men, reden waarom b. en w. machtiging daarvoor vroegen. Het lid De Smit vond het be drag van f 5000.voor die in ventaris te Geersdijk aan de hoge kant, gezien de gewijzigde toe stand te Geersdijk waar, door het bouwen van een nieuwe kerk, de toestand op vergadergebied wel zeer is veranderd. Volgens spreker kan men nu volstaan met een ruimte voor 30 personen en daar om wil hij bij b. en w. op vol strekte soberheid aandringen. De voorzitter zeide hierop, dat b. en w. zich niet konden verenigen met de woorden van De Smit. Het verenigingsgebouw is een ramp schenking geweest van de pro vincie Drente, de aankleding van dat gebouw kwam voor rekening van deze gemeente en is destijds door de raad ook zo aanvaard. Het aantal personen dat van dat lokaal gebruik zal maken is uiter aard niet bekend en doet aan de inrichting niets af. Spreker kon wel beloven dat alles zo zuinig mogelijk zou worden gedaan. maar niet in de zin als door De Smit bedoeld, n.l. bezuinigen op het aantal stoelen e.d. Op de vraag van De Smit of de aankoop van die benodigde goederen ponds-ppndsgewijs onder de win keliers in deze gemeente verdeeld zal worden, antwoordde de voor zitter ontkennend, een en ander zal bij inschrijving door die win keliers geleverd kunnen worden. Wethouder Scheele wees er op, dat Geersdijk centraal gelegen is, zodat het gebouw in de toekomst wel gebruikt zal kunnen worden. Wethouder Leendertse wees er op, dat de inwoners van Geersdijk zelf ook al hun goede wil hadden getoond voor wat de aankleding betreft, daar zij, middels een ba zar, f 1100.beschikbaar had den gesteld. Wij mogen daar dus niet te schriel tegenover staan, was zijn conclusie. Die f 5000.die wij beschik baar stellen is een stelpost, verdui delijkte de voorzitter nog, hebben we b.v. maar f 1000.nodig, dan blijven er f 4000.over. Op de vraag van het lid Stok man, of, als alles reilt en zeilt, de verantwoording voor de gemeen te is, antwoordde de voorzitter: vermoedelijk wel. Op het verzoek van Drente of Geersdijk zelf of een combinatie daaruit voor de rente e.d. wil zorgen, is tot op he den nog geen antwoord ontvan gt- Wethouder Scheele meende dat een beheer door een commissie wel het eenvoudigste zou zijn, wat door De Smit in twijfel werd ge trokken. Hij noemde als voorbeeld het schilderswerk. Daartoe zal men eerder besluiten als de tekor ten toch door de gemeente gedra gen moeten worden. Wat de ta rieven betrof, het lid De Smit wil de weten of deze in de raad be handeld zullen worden. De voor zitter antwoordde: daar krijgt u misschien later antwoord op. Wat de gedeeltelijke vernieu wing van de straatverlichting be treft, deelden b. en w. mede, dat zij een plan voor een gehele ver nieuwing door de P.Z.E.M. heb ben laten opmaken. Nu er echter geld beschikbaar wordt gesteld voor een gedeeltelijke vernieuwing hebben b. en w. in overleg met de P.Z.E.M. nagegaan welke straten het eerst van een nieuwe verlich ting voorzien moeten worden. B. en w. zijn tot de conclusie geko men dat eerst de hoofdweg in de kommen vanaf Geersdijk. tot aan de Kamperlandse haven van een nieuwe straatverlichting moet worden voorzien. Bovendien zal op enkele kruispunten in andere straten en bij het nieuwe vereni gingsgebouw te Geersdijk en bij „Vredestein" nog een paal wor den geplaatst. De palen zullen om de 60 meter worden geplaatst. Aan de hand van de ontworpen plan nen werd het een en ander op de vergadering nader toegelicht. Het ligt in de bedoeling van de P.Z.E.M. in de eerste helft van het volgend jaar de nieuwe straat verlichting aan te brengen. Hierop circuleerden de teke ningen van het nieuwe verlich tingsplan, dat, zo te zien, een grote verbetering voor de gehele gemeente zal geven. Z.h.s. werden b. en w. daarop de nodige machtiging verleend. Hierna kwam aan de orde het voorstel van b. en w. tot aankoop van grond voor uitbreiding van het recreatiegebied „De Ban- jaard". De toelichting die hierop gegeveii werd, luidde als volgt: Daar alle perceeltjes in het tegen woordige recreatiegebied zijn toe gewezen en er nog dagelijks aan vragen voor het bouwen van een zomerwoning binnenkomen, zijn b. en w. tot de conclusie gekomen, dat het gewenst is het bestaande recreatiegebied uit te breiden. Ze hebben dan ook onderhandelingen aangeknoopt met de eigenaar van de twee percelen grond die naast het tegenwoordige recreatiegebied liggen. Het is b. en w. gelukt met de eigenaar overeenstemming te krijgen over de prijs voor deze grond. De grootte van het stuk grond, wat aangekocht moet wor den, bedraagt 5.08.60 ha. De aan koop van de grond zal voorlopig gefinancierd moeten worden uit eigen middelen. Getracht zal wor den een geldlening voor de finan ciering te krijgen. Er zijn zoveel gegadigden om in het uit te brei den recreatiegebied een zomerwo ning te bouwen, dat waarschijn lijk het gehele terrein ineens ge realiseerd kan worden. Het is de bedoeling om, evenals op het te genwoordige recreatiegebied, de diverse percelen weer in erfpacht uit te geven. Het lid Koole vroeg of er al veel aanvragen binnen waren, waarop de voorzitter antwoordde, dat hij dit een vervelende vraag vond en daar liever nu nog geen antwoord op wilde geven. Gaarne zag hij dat in deze belangrijke kwestie volledige medewerking werd verleend, zonder vooraf het eindresultaat te weten. Noord-Be veland zal wel verstoken blijven van industrie-vestiging, zo zeide spreker, de jonge mensen trekken weg en daarom willen wij nu pro beren iets anders voor de gemeen te te bereiken. Door middel van het recreatiegebied zien b. en w. de kans dat verscheidene mensen een boterham zullen verdienen, tenminste als zij hun tijd verstaan. Het lid De Smit vroeg hierop, of er al een prijs voor die grond bekend is, waarop de voorzitter bevestigend antwoordde. B. en w. wilden deze grond persé niet ont eigenen, alles is zuiver vrijwillig geschied. De koopprijs voor deze grond zal f 1.30 per ca bedragen. Het nieuwe terrein sluit in de richting van de hofstede aan op het reeds bestaande terrein. Zonder nadere discussie werd het voorstel z.h.s. aangenomen. Als laatste punt van deze korte maar toch zo belangrijke agenda kwam nu aan de orde de vaststel ling van een financieringsschema voor de uitgifte van grond in erf pacht voor het aan te kopen nieu we terrein. De voorzitter kwam met een groot aantal cijfers ter tafel, waaruit wij vernoemen, dat de complete kosten van aankoop en bouwrijp maken zullen bedra gen f 142.000.de jaarlijkse on kosten zijn begroot op f 14.915. het aantal te bouwen woningen bedraagt 56 stuks, tegen een jaar lijkse canon van f 275.maakt een totaal van f 15.400.wat een winst betekent van ongeveer 500 gulden per jaar. Deze cijfers mo gen niet als vaststaand wotden beschouwd, ze zijn nog maar be groot en dienen als leiddraad. Dit alles moet nog de goedkeuring van de diverse instanties. Wat de reeds eerder gestelde vraag van "het lid Koole betreft, de voorzitter kon nu antwoorden, dat voor de 56 nieuw gecreëerde huisjes reeds over de 60 aanvragen binnen zijn. Ook dit agendapunt verkreeg het predicaat: z.h.s. Bij de rondvraag vroeg het lid Marcusse naar aanleiding van de notulen naar de plannen van de recreatiecommissie Het Veerse Meer. De voorzitter lichtte toe, dat deze commissie op 23 december a.s. in het gemeentehuis alhier haar vergadering zal houden. Op de begroting van 1960 is door on ze raad reeds een bedrag gevo teerd voor plannen buitendijks. Verder kunnen we niet gaan, het financieren van „het plan" is nim mer door deze gemeente te dra gen. De bedoeling van deze com missie is o.m. de door de gemeen ten opgemaakte plannen te be spreken en zo mogelijk aan elkaar te passen. Volgens wethouder Leendertse zullen wij voor wat Wissenkerke betreft stijf op eigen benen blijven staan, het is ons grondgebied en daarop gebeurt niets zonder onze toestemming. Volgens de voorzitter zijn de Wis- senkerkse plannen, op initiatief van zekere instantie, rechtstreeks naar Den Haag gezonden, inplaats van naar bedoelde commissie; dit is echter geen vergissing onzer zijds en is zeker zonder enige bij bedoeling geschied. B. en w. zijn steeds uitgegaan van het stand punt: baas in eigen huis, maar wel samenwerking in gemeenschappe lijk overleg. De uiteindelijke be slissing is en blijft aan de raad. Op de vraag van het lid Bakker over een onleesbaar richtingbord op het einde van de Kruisweg kon de voorzitter antwoorden, dat hij met bedoeld bord niets te maken had en niet kon gaan spreken o- ver Kortgeense zaken. De vraag van het lid Filius of de werkzaamheden aan de pas- veersloot volgens plan verlopen, beantwoordde de voorzitter met ja, alleen de aflevering van de zeer grote buizen ondervindt enige stagnatie, maar is nu toch zodanig verzekerd, dat binnen enkele we ken met het leggen daarvan be gonnen kan worden. Het lid Bustraan vroeg de aan dacht voor enige gaten in de be-v strating van de Veerweg. De voor zitter vroeg om enige clementie aan de bewoners van Kamperland, de optredende kleine fouten wor den geregeld hersteld, de weg zal in haar geheel zo spoedig moge lijk in orde worden gebracht. Wat het verbeteren van de Nieuwe Achterweg betreft, een vraag van Bustraan, hiervoor vroeg de voorzitter, in verband met de nieuwe riolering, ook e- nig geduld, het heeft de volle aan dacht. Het lid De Smit informeerde naar het door gemeentewerklie den afbreken van een pas door de gemeente aangekochte oude "wo ning. Is het de bedoeling deze in haar geheel af te breken? De voorzitter antwoordde hierop be vestigend, het ligt in de bedoeling de toegang naar de brandvate te verbeteren. Met enige dankwoorden en het gebruikelijke gebed sloot de voor zitter hierna deze vergadering. Met blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Marinus Jacobus. I. J. van Gilst. C. A. van Gilst - de Smit. Jopie. Kees. Jannie. Johan. Colijnsplaat, 25 nov. 1959. West-Havenstraat 5. Lieven Boot en Ria van de Ree hebben het genoegen u, me de namens wederzijdse ou ders, kennis te geven van hun voornemen op D.V. 16 de cember, des middags 14.30 uur te Kortgene, in het hu welijk te treden. De Weleerwaarde Heer Ds. M. Heerschap van Borssele zal om 15.00 uur in de kerk der Ger. Gem. te Kortgene het huwelijk bevestigen. Kortgene, Hoofdstraat 29, Wissenkerke, „Schoonoord 4 december 1959. Gelegenheid tot gelukwen sen van 17.0018.00 uur „Schoonoord", Wissenkerke. Toekomstig adres: Hoofdstraat 29, Kortgene. Heden overleed, zacht en kalm, onze ge liefde moeder, be huwd-, groöt- en over grootmoeder, mevrouw J. van de Velde - de Graaff, in de ouderdom van 76 jaar. Kamperland: J. C.'J. van de Velde. E. W. van de Velde - Steendijk. Ierseke: C. J. van de Velde. N. L. van de Velde - Dees. Kleinkinderen en achterkleinkind. Kamperland, 1 december 1959. De begrafenis heeft plaats gehad op vrijdag 4 dec. j.l., des namid dags om 2 uur, op de al gemene begraafplaats te Kamperland. Voor de vele bewijzen van deelneming en medeleven, mij betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn beste broeder Jan Marinus Snoep, betuig ik mijn oprechte dank. Inzonderheid aan dokter Maas voor de medische hulp, zuster Adriaanse voor de lief derijke verpleging en aan de harmonievereniging „Wilhel- mina". Maria Snoep. Colijnsplaat, december 1959. Voor de vele blijken van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ontvangen, ook voor het beschikbaar stellen van de auto's, zeggen wij, ook namens onze wederzijdse ou ders, hartelijk dank. P. J. Gunter. M. Gunter - Riemens. Kamperland, december 1959. Stroodorp 27. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij ons 50-jarig huwelijks feest, betuigen wij onze har telijke dank. J. Alebregtse. P. Alebregtse - Hollestelle. Colijnsplaat, december 1959. Ringweg 76. Gevraagd worden voor de verpleeginrichtingen „Der Boede" en „Ter Poorte" te Koudekerke: a. VERPLEEGHULPEN, min. leeftijd 17 jaar, lager onderwijs. Salaris 90.per maand bruto plus kost en in woning op 17-jarige leeftijd. Jaarlijkse verhogingen van 12.p.m. 4 °/o vakantie toeslag per jaar; le aanschaf dienstkleding vrij. b. HUISHOUDELIJKE ASSISTENTEN, min. leeftijd 15 jaar. Salaris 62.per maand bruto plus kost en inwoning op 15-jarige leeftijd, met jaarlijkse verho gingen. 4 vakantietoeslag per jaar. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties Stichting „Ver pleeg- en Rusthuizen Midden Zeeland", Dam 73, Middel- burg. Te koop aangeboden: enige SMYRNA VLOERKLEDEN door groothandel op jaarbeurs stand gebruikt, 150.p. st. Grote maten. Evt. thuis te be zichtigen. Brieven onder nrbureau van dit blad. 935 720 240 974 339 1122 268 104 753 471 378 128 914 20 1058 62 612 900 390 832 147 280 Prijzen afhalen vóór 31 dec. a.s. bij de heer Beeke. Sint Nicolaasgeschenken Ruime sortering vanaf 2.95 in leuke dessins Fototoestellen vanaf 19.75 Papegaaistraat 15, Goes Telefoon 2331 Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, tel. 01800-130235 40 jaax gevestigd Patent-Geneesmiddelen Gummiwaron Vr. gratis inl.toez. onder blanco couvert. Gratis spreekuur dag. van 108 uur. Boekhandel Markusse Wissenkerke

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1959 | | pagina 2