kinderwagen G4R4GE DG LOOFF voetbalwedstrijd I. M. do Moor, Wissenkerke St. Mcolaas 1959 Speciale winkelweekreclame Bnijze's ZelFbedieningsbedrqf Met St. Nicolaas en winkelweek Kapsalon Scherp Uw kinderen zijn dubbelblij I. M. DE MOOR - WISSENKERKE nu voor 69 cent Hervormde Gemeente Wissenkerke zitting op heden zaterdag Zitting te Geersdijk Lambretta scooter Eens iets anders als prettig cadeautje Sanderse VOOfiAOAfT ü/r DOG# tijdige iïf/AMT/fsü KORTGENE Gekruist Rijnsburger uienzaad Hedenmiddag Colijnsplaat - V-V-R Fa. J. van Halst Zonen Verras HEM met een scheerapparaat 250 gram koekjes 60 1 grote plak chocolade 25 Totaal 85 cent Beleefd aanbevelend, Tijdens de winkelweek slaagt u beter en voordeliger voor nuttige geschenken M. SLABBEKOORN Als u niet weet waar u het zoeken moet, kunnen wij u misschien helpen P. DEN BOER BEKENDMAKING Wij zijn ruim gesorteerd in praktische geschenken voor dames en heren Kortgene het mooie album „Stofbril en poetskatoen" compleet met plaatjes Handig en gemakkelijk P» den Boer Met grote dankbaarheid aan God geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Hubrecht Cornelis. W. J. Noordhoek. P. A. Noordhoek - van de Kreeke. Kees. Kamperland, 20 nov. 1959. Veerweg 89. Bram J. van Dijke en Corry L. Geluk geven u, mede namens we derzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 11 december a.s., des namid dags om 2.30 uur te Wissen- kerke. Colijnsplaat, „Gelderloze", Wissenkerke, „Zeelucht", 21 november 1959. Receptie op de trouwdag van 4.306.00 uur in hotel „De Stadswijnkelder" te Kortgene Toekomstig adres: Havelaarstraat 89, Colijnsplaat Mede namens mijn vrouw, kinderen, behuwd- en klein kinderen zeg ik hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, die ik op mijn 90ste verjaardag heb mogen ontvangen. Evenzeer dank voor de op die dag ge schonken weldaden.. Jac. de Looff. Kortgene, november 1959. Op vrijdag 20 nov. overleed zacht en kalm, mijn geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en o- vergrootvader Cornelis Hoogerheide, op de leeftijd van 74 jaar en 3 maanden. Wed. H. Hoogerheide- Goulooze. Kinderen, behuwd-, klein- en achterklein kinderen. Colijnsplaat, november 1959. De teraardebestelling heeft plaats gehad op dinsdag 24 nov. te 14 Heden overleed, na een zeer kortstondig lij den, onze neef Matthijs Dirk Noordhoek, op de leeftijd van 82 jaar en 5 maanden. Uit aller naam, J. P. Schippers. Colijnsplaat, 24 november 1959. De begrafenis heeft plaats gehad op vrij dag 27 nov. om 14 uur. De kerkelijk ontvanger herinnert aan de van 3 tot 5 uur in de con sistorie. op zaterdag 5 december van 3 tot 4 uur in de consisto rie. Te koop: 150 cc, bouwjaar 1957, met elektr. starter, als nieuw, des kundig onderzoek toegestaan. KAMPMAN, Havelaarstr. 95, Colijnsplaat, tel. 01199- 253. Te koop: i.g.st.z. half Eng. model. Wilhelminastraat 18, Kort gene. Wat denkt tuvan een mooie Zaalberg aardewerk kop en schotel, feestelijk aangekleed met een tuiltje bloemen? Bloemenmagazijn Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 WAGEN of MOTOR oifict oogst 1959 Kiemkracht 96 pet. Aanbevelend, G. DE BACK, KATS L.A.polder 22 Telefoon 01109-208 (Lage Zwaluwe) Aanvang 3 uur Wissenkerke Tel. 01107-262 Steeds gaarne tot uw dienst of zoekt u iets voor de bromfiets? Lederen wanten, valhelmen Motorkappen, windschermen Spiegels, tassen Dit en nog veel meer vindt u bij Maak dat u er bij bent, want dat vliegt weg!! Als vanouds bakken wij weer heerlijke boterletters en banketletters. Wilt u tij dig uw bestelling aan ons doorgeven? Bij voorbaat hartelijk dank Ook weer voorradig: appelbollen, spoor- banket, amandelbroodjes, heerlijk wit speculaas enz. enz. Gezien het grote succes van vorig jaar, bakken wij ook nu weer WORSTE BROOD voor de St. Nicolaasavond. Wilt u ook dit tijdig bestellen s.v.p.? Telefoon 304 Terlenka rokken vanaf f 13.95, 19.75, 29.75 Setter Set nylons vanaf 2.95 Drie sterren nylons vanaf 1.98 Luxe dozen dames zakdoeken Mousse nylon dames handschoenen Wollen heren- en damessjaals Pracht herenvesten in grijs, groen, korenblauw en rood Damesjumpers in leuke modellen en kleuren Sterk en warm zijn onze dames en meisjes melton lange pantalons Herensokken in wol en mousse nylon Dames draion fantasie ondergoed, fantastisch mooi en sterk Wollen en gestikte dekens Een kleine partij 2-persoons flanellen lakens, nu nog 5.50 Deelnemer winkelweek Barometers vanaf 21.75 Brillen en etuis Dames steen- en cachetringen in goud en zilver Fantasieklokjes Gouden en zilveren colliers met en zonder hanger Horlogebanden in leder, staal en perion Leesglazen Parker vulpennen vanaf 21. Parker jotters vanaf 11. Reis- en huishoudwekkers Thermometers voor kamer, vorst, koorts Wand-, koekoek-, keuken en schoorsteenklokken Zakloepjes, geschikt voor fruitteelt enz. Zaklantaarns Zilverpoetsdoeken Aanbevelend, Deelnemer winkelactie Het is de laatste weken herhaaldelijk voorgekomen, dat bij het ophalen van huisvuil, de daarvoor be stemde auto in brand geraakte. Dit is het gevolg van het feit, dat er donderdagsmorgens voordat het huis vuil wordt opgehaald, asladen in de vuilnisemmers worden geledigd. Verschillende emmers bevatten tengevolge hiervan nog brandende kolen. Wij dringen er op aan er voor zorg te dragen, dat op donderdagmorgen de aslade eerst wordt gele digd NADAT het huisvuil is opgehaald. Wissenkerke, 28 november 1959. Burgemeester en wethouders van Wissenkerke, J. van Halst, burgemeester. G. van Hekken, secretaris. o.a. elektrische scheerapparaten: Philishave, Remington. Philips van 52.50 voor f 44.50 Remington van 98.50 nu voor f 86.50 Inruil: f 10.voor uw oud apparaat Tevens allerhande toiletartikelen en parfumerieën Deelnemer winkelactie want door uw inkopen bij ons te doen, komen ze in het bezit van Deze album wordt u gratis verstrekt, zolang de voorraad strekt, bij aankopen boven de f 5.— Aanbevelend, zijn de zichzelf opwindende horloges Betrouwbare constructie vanaf f 81.—

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1959 | | pagina 4