68 cent E. H. Schippers Co., Kortgene HALVE LLIJEEH Z. E€€I JE. per meter L. Tange Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 18 juli 1959 no. 2945 vaca/t&é <S^orcf dat u er bij bent SENSATIE KOOPJES in <Sckrij ver'ó iStoHenkuió DE stoffenspeciaalzaak VIJFDE INTERNATIONALE PATRIJZENJACHT TE COLIJNSPLAAT Zaterdag 25 juli a.s. zal voor de 5e maal de Patrijzenjacht te Co- lijnsplaat plaats vinden. Deze wedstrijd, die het vorige jaar in het officiële orgaan der K.N.W.U. als de parel op de Zeeuwse wielerkalender werd ge noemd, geniet zowel bij de ren ners als bij het publiek een steeds grotere belangstelling. Voor het eerst heeft dit jaar de S.V. Colijnsplaat de algehele or ganisatie in handen en is reeds in februari begonnen de nodige con tacten voor deze wedstrijd met di verse verenigingen te leggen. De gevolgen zijn dan hiervan ook niet uitgebleven, er zal dit jaar een renners veld van start gaan dat in kwantiteit en kwaliteit de voorafgaande jaren verre voorbij zal streven. Was het de vorige jaren zo, dat ondanks de goede kwaliteit der renners het aantal wel wat gering genoemd moest worden, dit jaar was de aanvraag zo groot, dat er verenigingen moesten worden af gezegd, daar anders het renners- veld te groot werd. De komst der Italiaanse ploeg hangt nog steeds in het onzekere, daar de renners van hun bond nog steeds geen vergunning hebben ontvangen om de reis naar Neder land te maken. De deelname van de volgende verenigingen is thans definitief: „De Pedaalridders", Made, „Ma- thieu Cordang", Geleen, „De Spartaan", den Haag, „Theo Mid delkamp", Goes, „De Jonge Ren ners", Oosterhout, „Helpt Elkan der", Oud-Gastel, „De Rotterdam se Leeuw", Rotterdam, „Het Zui den", Eindhoven. Deze verenigin gen zullen met zes renners aan de start komen, waarvan de eerste drie aankomenden in het punten klassement komen voor de nieuwe wisselbeker, die beschikbaar is ge steld door de gemeente. Voorts zullen ook nog een aan tal individuele renners aan de start verschijnen. De Patrijzenjacht zal voorafge gaan worden door de „Muggen- tour", een wedstrijd op gewone fietsen, waaraan een ieder mag deelnemen (uitgezonderd leden der K.N.W.U.). Tussen deze twee wedstrijden in zal het tamboer- en pijpercorps „Nicoleen" een marsdemonstratie geven in de Voorstraat. Na afloop van de „Patrijzenjacht" is er een korte pauze, daarna zal het boven genoemd corps zich naar het te huis voor ouden van dagen bege ven om daar enkele nummers ten beste te geven, vandaar begeven zij zich naar de Voorstraat om daar het publiek nog een uitge breide showmars aan te bieden. De rest van de avond zal dan gevuld worden met concerten door de muziekkorpsen Soli Deo Gloria en Wilhelmina. Hopende dat het weer tot het welslagen van deze dag zal bij dragen, dan kan niet alleen Co lijnsplaat, maar geheel Noord-Be veland trots zijn een dergelijk eve nement te bezitten. Door een late en grote toevloed van advertenties moeten de uitsla gen van de examens van de huis houdschool, de burgerlijke stand en enige gevonden voorwerpen tot een volgend nummer blijven over staan. Bedkruiken van rubber en staal, thermoflessen, binnenfles- sen, bekers en kurken, steriliseerflessen, -ketels, ringen in rond en vierkant, thermometers, receptenbockjes, drinkkruik- jes, trechters, bekers, plastiek emmers, teilen, gieters, bloem potten, gebakspuiten, citroenpersen, schenkkurken, messen bakken, eiersnijders, botervloten, wasmanden, pansponzen- en kleerhangers, vergieten, raamhorren, horregaas, vlecht werk, drooglijn, spijkers, krammen, schroeven, scharnieren, hangsloten, hangen, prima groene carbolineum, buitenbeits, verfkrabbers, penselen, teerkwasten, bezems, vegers, bor stels en nog veel meer in voorraad bij Badpakken, f 10.30 nu f 5.95 Washandjes één kwartje Badpakken, f 7.90 li li f 5.98 Overhemden f 8.75 Favorita lakens, f 11.45 nil f 9.98 Herenpyjama's f 7.80 Favorita schorten f 3.98 Damespyjama's f 4.98 Ring schortjes f 2.75 Damespyjama's, cloque f 9.95 Lei then wol f 1.49 Theedoeken f 0.89 DE SPECIAALZAAK IN TEXTIEL H Hoofdstraat 50, Kortgene, Telefoon ©1108-234 zaterdag 25 juli tot en met zaterdag 1 aug. Zaterdag 25 juli 3.45 uur gesloten Overigens elke dag geopend van 1.30 tot 7 uur n.m. Telefoon bij geen gehoor 01108-223 „De Kleine Bazar", Wissenkerke OPRIL MARKT, BIJ DE KADE GOES

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1959 | | pagina 3