Iz. Boot Jr. is afwezig Tweede blad van Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 9 mei 1959 no. 2935 U kunt niet alles weten Dokter Bruynzeel tawa vuljjen S^Cit ió voor jou, moeder! ^"^0erburcj j^onen De voetbalwedstrijd Voetbalvereniging - Personeel Slotcma HEDE1VAV0ND te HALF ZEVEN gespeeld Voor Moederdag koffie filter WISSE, Kortgene Deze week als Piuksterreclame bij de keurslager Keurslager BOUWENSE, Kortgeue LEZERS HANTEREN DE PEN Wil de schrijver van het artikeltje „Oranjefeest te Kamperland'' (JoKo) zijn of haar naam aan ons bekend maken, daar het anders niet geplaatst kan worden. De uitgever. PREDIKBEURTEN Ned. Herv. Kerk Colijnsplaat Zondag 10 mei. 10 uur ds. Van Schuppen en 2.30 uur ds. Veld man. Ned. Herv. Kerk Kats Zondag 10 mei. 10 uur dienst en 2 uur ds. Metselaar. Ned. Herv. Kerk Geersdijk Zondag 10 mei. 10 en 2.30 uur de heer Kraak. Ned. Herv. Kerk Kamperland Zondag 10 mei. 9.30 en 2.30 uur ds. Postma. Ned. Herv. Kerk Kortgene Zondag 10 mei. 10 uur ds. Veld man en 14.30 uur dienst. Ned. Herv. Kerk Wissenkerke Zondag 10 mei. 10 uur ds. Kloosterman van Kloetinge, jeugd dienst en 2.30 uur ds. Koole. Geref. Kerk Geersdijk Zondag 10 mei. 10 uur ds. Schipper van Colijnsplaat en 2.30 uur ds. Van Aller. Geref. Kerk Wissenkerke Zondag 10 mei. 10 uur lees- dienst en 5 uur ds. D. Bouwknegt. Geref. Kerk Kamperland Zondag 10 mei. 9.30 en 2.30 uur ds. A. J. Radder. Geref. Gem. Kortgene Zondag 10 mei. 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. ORGELCONCERT TE KAMPERLAND Op 3e Pinksterdag, 19 mei, des avonds te 8 uur, wordt door Feike Asma een orgelconcert gegeven op het orgel in de Geref. Kerk. te Kamperland. ZONDAGDIENST ARTSEN Aanstaande zondag doen dienst dokter Janssen en doktej: Bruyn- zeel. HET LEGER DES HEILS OP NOORD-BEVELAND Aanstaande zondag zullen de inwoners van Colijnsplaat en Kats en natuurlijk ook de andere be woners van het eiland, weer kun nen genieten van zang en muziek. Een groot zangkoor, allen jeug dige meisjes, zullen hun liederen zingen, afgewisseld door tambou- rijnspel. Op Colijnsplaat arriveren ze te 4 uur en te Kats 5.15 uur. Al eerder zongen ze voor de te levisie, het is de moeite waard ze te gaan beluisteren. De samenkomst wordt gehou den in de Dorpsstraat van beide dorpen. Palmen dienen ieder week met spons en zeem afgenomen te worden en tevens een morgen per week in een emmer met lauw water geplaatst te worden Uw laatste stukje scheerzeep kunt u met kokend water op de nieu we staaf plakken. Wrijf de leren zolen van uw nieu we schoenen even met schuur papier, het voorkomt uitglijden. Smockwerk wordt lelijk als het aan de goede kant gestreken wordt. Haal het over een bol der of met behulp van iemand, die uw strijkijzer vasthoudt, o- ver de onderkant van dat strijk ijzer. Bittere komkommers legt u, in stukken gesneden, een paar uur in het water en de bittere smaak is verdwenen. Over taai vlees kunt u een beetje water gieten, vermengd met cognac of brandewijn. Het taai ste vlees wordt dan weer mals. Uit sinaasappelen krijgt u meer sap door deze even op een warm hoekje van een haard of fornuis te leggen. van 18 mei tot 3 juni Opgaaf spreekuren volgt volgende week Mr. en Mrs. Pieter Heijboer hebben de eer u kennis te geven van het voorgenomen huwelijk van hun dochter, Adriana W. M. met Mr. Dick Pierik waarvan de voltrekking zal plaats hebben D.V. op dins dag 16 juni 1959 des namid dags om 7 uur in de Christian, Reformed Church te Leth- bridge. Inzegening door de weleer waarde heer Ds. A. Kuyven- hoven. Lethbridge, Alberta, Canada Toekomstig adres 322 Do nald S.E., Grand Rapids, Michigan U.S.A. Op zondag 3 mei o- verleed, zacht en kalm, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en o- vergrootmoeder Magritha Boot (weduwe van Dirk de Pree), op de leeftijd van 86 jaar. Namens de kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen, P. de Pree. Colijnsplaat, mei 1959. De teraardebestelling heeft plaats gehad op woensdag 6 mei j.l. te 14 uur. Allen hartelijk dank, die op enigerlei wijze hebben meegewerkt aan het welsla gen van het Oranjefeest op 30 april j.l. te Wissenkerke. Het bestuur. Voor de zeer grote belang stelling, die we bij ons 25- jarig huwelijk hebben onder vonden, zeggen wij iedereen hartelijk dank. Inzonderheid de Kon. Harm. E.M.M. A. Welleman. P. Welleman - Janse. Kortgene,- 3 mei 1959. Hij is het heertje met een van Boekhandel Markusse Wissenkerke Speciaalzaak in: werkkleding, ondergoed, baby-art. en dekens Steeds het nieuwste Net een tikje voordeliger Koopt nu uw zomerpyjama, maar dan van cloqué, naadloze nylons, nylon onderjurken, geel, wit en blauw, pracht collectie Tima (meer dan prima) on dergoed voor dames en heren. CINDERELLA la kens, keukendoeken en handdoeken Een cadeau van ons allemaal! Een Philips lichtgewicht snelstrijker. Moeder glundert van plezier over zo'n prachtig geschenk. Geef dit jaar ook eens één nuttig cadeau, een cadeau waarvan moeder jarenlang plezier heeft. Wij hebben talrijke Philips huishoudelijke artikelen in voorraad en zullen er u gaarne alle gewenste inlichtingen over verstrekken. Met de Philips lichtge- wicht-snelstrijker een prachtig strijkresultaat in minder tijd. Met de Philips elektrische koffiemolen in en kele seconden heerlijke verse koffie, vol aroma. Maak uw keuze bij Philips lichtgewicht snelstrijker f 37.50 f 29.50 Philips elektrische koffiemolen COLIJNSPLAAT Telef. 294 - 343 welke wegens slecht weer niet door kon gaan, wordt met medewerking van „Apollo". Om de voetbalvereniging aan een nieuwe bal te helpen, zal 10 cent entree worden ge vraagd. zo'n prachtige en handige MELITTA en dan naar Fricandau f 2.78 Varkensrollade f 2.78 Runderrollade f 2.48, f 2.68, f 2.88 Rollettes f 2.38 Soepcomplet f 0.98 Speklapjes f 1.48 Blanke carbonade f 2.18, f 2.28 Voor heerlijke boterhambelegging 150 gram ham worst 68 cent 150 gram pekelvlees 85 cent 200 gram ham 98 cent Onze bekende gekookte worst per 250 gram 85 cent POCKETBOEKEN voor jong en oud Boekhandel MARKUSSE Wissenkerke

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1959 | | pagina 3