NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD Plouvier heeft DE schoenen Hedenmiddag voetbalwedstrijd donderdag 11 dec. a.s. ds. F. J. Veldman Bekendmaking „Colijnsplaat" „Wissenkerke" 't Jantje van Alles Colijnsplaat- Arnemuiden P. den Boer Fa. J. F. Casteleyn Nu met SPEED-O-MATIC No. 2914 Zaterdag 6 december 1958 62e jaargang Druk en uitgave: Drukkerij Markusse te Wissenkerke, Tel. no. 308, Giro 32622 Abonnementsprijs i 2.50 per jaar Franco per post 5.25 Advertenties 6 cent per mm VOOR: Genees- en verbandmiddelen Verpleging sartikelen Kraampakketten Elastieken spataderkousen Buikbanden, Breukbanden Hernia corsetten Rechthouders Steunzolen, bandages Hoorapparaten Hoogtezonnen Infraphile lampen Elektrische scheerapparaten Op verzoek bezoek aan huis door geheel Zeeland! Toiletartikelen Parfumerieën Schoonheidsmiddelen Staalwaren Chemische produkten enz. NAAR: LANGE KERKSTRAAT 42 GOES TEUFQON 2468 Gevestigd sinds 1922 Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter 't Hart. Met grote blijdschap ge ven wij u kennis van de ge boorte van ons zoontje en broertje Anthonie Cornells (Tonny). A. Kodde. A. B. Kodde - Clement. Davy. Vlissingen, 2 december 1958 Nieuwstraat 99. Janus de Looff en Rie Verburg hebben de eer u kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking D.V. zal plaats heb ben op woensdag 17 decem ber a.s., te 3.45 uur, ten ge meentehuize te Kortgene Kerkelijke bevestiging in de Ned. Herv. Kerk te Colijns- plaat, om 4.30 uur, door de weleerwaarde heer ds. F. J. Veldman Wissenkerke, Thoornpolder 3 Colijnsplaat, Voorstraat 62 3 december 1958 Receptie van 6 tot 7 uur in hotel „De Kroon" te Wis senkerke Toekomstig adres: Weststraat 20, Wissenkerke Cornells G. Versluis en Cornelia de Looff geven u, mede namens we derzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op donder dag 18 december a.s. des nam. 3 uur te Wissenkerke Wissenkerke, Oostvoorstraat 15 Tuindorp 1 5 december 1958 Gelegenheid tot feliciteren in hotel „De Kroon" te Wis senkerke, des namiddags van 4.30 tot 5.30 uur Toekomstig adres Julianastraat 3, Wissenkerke Meden overleed, zacht en kalm, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder C. E. Jeronimus - Breas (weduwe van P. Jeronimus), in de hoge ouderdom van bijna 90 jaar. Namens de kinderen. Wissenkerke, 3 december 1958. Noordeindstraat 5. De begrafenis zal he denmiddag plaats heb ben te Wissenkerke om 2 uur. Hiermede zeggen wij u hartelijk dank voor uw be wijs van belangstelling en medeleven, bij het overlijden van onze geliefde man en va der, de heer M. van Goudswaard. H. R. van Goudswaard - de Looff. T. A. Clement - van Goudswaard. C. J. Clement. Kamperland, december 1958. Voor de vele bewijzen van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ontvangen, zeg gen wij, ook namens weder zijdse ouders, hartelijk dank. Ook de heren autobezitters voor het spontaan beschik baar stellen van hun auto's hartelijk dank. M. de Wit. S. de Wit - Kramer. Colijnsplaat, december 1958. Hierdoor deel ik u mede, dat ik het snoei- en sproeibedrijf van wijlen de heer M. van Goudswaard, vanaf heden niet zal voortzetten Met dank voor het geno ten vertrouwen. Wed. M. van Goudswaard. Kamperland, december 1958 Veerweg 94 Hiermede betuigen wij on ze hartelijke dank voor de deelneming, ons betoond tij dens de ziekte en na het o- verlijden van mijn geliefde vrouw Joppa Bouterse. Inzonderheid aan dokter Maas en zuster Adriaanse voor de toegewijde zorgen aan haar bewezen. Tevens ook dank aan de buren en de gezinverzorgster voor de be toonde hulp ons geschonken. P. C. Bouterse. Colijnsplaat, december 1958. Voorstraat. Voor de AFB. KAMPERLAND van „Vrederust" te Bergen op Zoom hoopt te spreken van Colijnsplaat in de Geref. Kerk. Aanvang 7 uur. Medewerking verleent de chr. zangvereniging. Allen, ook niet-leden, zijn hartelijk welkom. Toont door uw aanwezigheid uw belangstelling en medeleven met onze geestes- en zenuwzieken. Namens het bestuur, Ds. A. Postma, voorzitter. J. G. Marcusse, secretaris. Het bestuur van de Cal. Jacobapolder te Wissenkerke maakt bekend, dat de land en dijkgebruikers, de langs hun percelen lopende sloten en waterlei dingen, voor 21 de cember 1958 dienen te zuiveren Bij niet naleving van bo venstaande zal op kosten der nalatigen daarin worden voorzien. Het bestuur voornoemd, L. P. Wisse, dijkgraaf. P. Balkenende, ontv.-griffier. Coöperatieve Boerenleenbanken niet afzonderlijke Stichting Spaarbank te Colijnsplaat Telefoon (01199)-228 Postrek. 316389 te Kamperland Telefoon (01107)-325 Postrek. 365567 Zelfs kasgeld kan vruchtbaar worden gemaakt, door het bij de Boerenleenbank te deponeren op Rekening-courant Gelden beschikbaar voor eerste hypotheken Rente 4'/2 °/o N. HOUTERMAN Havelaarstraat 9 Colijnsplaat «7/1 -tCÖ er\,UlÓ Lange Delft 32 Speciaalzaak voor Trix Telefoon 01180-4034 en Marklin elektrische treinen Middelburg Kerst- en nieuwjaarskaarten Hollands en Engels, dubbeltekst Voor uw St. Nicolaas inko pen slaagt u goed en voor delig bij U vindt daar Onbreekbare Wildebras poppen vanaf f 2.25, fornuisjes vanaf f 2.25, porseleinen serviesjes f 1.95, extra-voordelige legpuz zels f 0.75, Komt u onze sortering eens bezichtigen Korte Noordstraat 11-15 Middelburg, Tel. 3733 Aanvang 2.30 uur De Parker JOTTER Ballpen met de SCHUIMSTALEN® SCHRIJFKOGEL De nieuwe kogel 25 x vergroot Schrijft al bij de geringste druk. Ook op glanzend papier, cheques, prentbriefkaarten enz. Bijna 5 x langer schrijven met de REUZENvulling. vanaf Kom hem bij ons zien en proberen! Aanbevelend, Kinderwagens vanaf f99.75 Ledikantjes vanaf f29.75 Wiegjes, bekleed vanaf f 22.50 Commodes vanaf f64.75 Boxen met vloer vanaf f 27.75 Chroom kinderstoelen com pleet met tafeltje vanaf f46.75 Complete babyuitzetten, ma trasjes, dekentjes. Voor kwaliteit en voordeel Lange Vorststraat 26, Goes Nieuwe school- en broodtas, f 4.50; gebr. f 2.-; Canada lederen wanten met schapen vacht f 12.50; mil. baddoe ken, f 1.75, f 2.75; nieuwe fieldjacks, f 19.75; luxe nap pa off. handschoenen f 12.50 „DUMPPALEIS" Korte Delft 4, telef. 3210 Middelburg De geniale vinding Dit geeft u ALLEEN DE BERINI Vraag hierover inlichtingen bij: L. J. Augustijn Colijnsplaat E. W. van der Heijde Geersdijk I. M. de Moor Wissenkerke P. J. de Wild Kats Gaazepoortstraat 21, Tel. 20-18 - GOES

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 1