Winkelactie Onze Sint Nicolaas sortering is uitgestald Wat wij u te bieden hebben Buijze's zelfbedieningsbedrijf Kamperland 24 november tot 6 december met vele prachtige prijzen n.l. St. Nicofaas koopfeest met als climax de prijsuitreiking Reeds nu, de eerste dagen, liep het storm Een zeer grote verscheidenheid van artikelen zoals: chocolade figuren, chocoladeletters in verschillende grootte en kwaliteit, marsepeinfiguren, suikerwerk en fondant, peperbollen en taai-taai, speculaas en speculaaspoppen, banketletters en appelbollen en nog veel meer lekkers voor een gezellige Sint Nicolaasavond In onze afdeling drogisterij hebben wij een pracht sortering luxe dozen eau de cologne, parfum en zeep, alles even geurig en in speciale moderne Sint Nicolaas verpakkingen Breng dus vrijblijvend een bezoek aan onze zaak en doe rustig uw keuze, u zult meer dan tevreden zijn Beleefd aanbevelend, Telefoon 304 P.S. Ook voor heren rokers zijn er mooie cadeaus VAN SINT-NICOLAAS op 22 november a.s., des middags 2 uur aau de Albert Joachimkade TE GOES Uitreiking van duizenden surprises bij de deelnemende winkeliers, met extra waar debon als prijs :Wsi«s Hier volgen 2 belangrijke datums mevrouw welke u in gedachten moet houden n.l. In dit tijdvak n.l. presenteert zich de KAMPERLANDSE MIDDENSTAND in een groots opgezette 1e prijs een heren maatkostuum 2e prijs cassette Gero Zilmeta 3e prijs een mooie wollen deken 4e prijs een textielpakket en verder nog 18 prachtige waardevolle prijzen Vanaf 24 november tot 6 december zal het dus feest zijn in ons goede dorp Voor verdere bijzonderheden zie de folder die huis aan huis wordt bezorgd Het bestuur

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 5