ZentrA 'pjaap de 'pjonge s Uit de VéGé-krant De Lichtbron" en een stopcontact De Lichtbron" Zorg dan voor foto's makcn? een goed toestel en goed materiaal Fotohandel Piet Vreke voor 59 cent Jt Jantje van Alles goede vergrotingen maken F. de Soomer „Wöhler" De nieuwe Puch-bromfiets is bij ons aangekomen! Van Damme Wissenkerke De ÏOokkenwinkel" C. Harinck ZOMERTIJD SLA-TIJD Een fles VéGé-azijn van 35 ct. nu voor 5 ct. met 1 zegel, bij aankoop van een fles 1/1 VéGé-slaolie a f 1.68 met 34 zegels Een leuke VéGé (ietswimpel gratis bij aankoop van 200 gram „Puur Fruit vraag onze gratis gezins-krant met Interessante nieuwf/es en tips voor het hele gezin ibiumim««i* Alleen heeft die moderne poppenwandelwagens voor slechts 1.95, badminton-rackets met shuttle vanaf f 1.05, plastiek boten 0.95, grote plastiek voetbal 1.95. Korte Noordstraat 15, Middelburg, telefoon 3733 Van oude en verbleekte foto's kunnen wij nog De specialist Papegaaistraat 15, tel. 2331 GOES Komt u naar Middelburg U bent welkom in Café Restaurant De gezellige zaak in de Lange Delft Prima consumptie. Uitstekende keuken Uniek in Zeeland het groot-beeld-televisie 2x2 meter Iedere dag uitzending, behalve vrijdags en zondags Zag U ooit een brom/iets met zovele voordelen Geforceerde motorkoeling Voor en achter volnaafremmen Voor en achter steekassen Geheel gesloten kettingkast Grote tank (inhoud 5,5 liter) Voor en achter diepe spatborden Twee extra gereedschapstrommels onder de bagagedrager Zware telescoopvering voor en achter Prijs f 695.- inclusief alle accessoires Zeer aantrekkelijke crediet-service Verzekerden bij het alg. Ziekenfonds Zuid- en Noord-Beveland! Wanneer u door overschrijding van de inkomens grens niet langer bij het Ziekenfonds verzekerd zijt, sluit dan bij De vereniging voor ziekenhuisverpleging in Zuid- en Noord-Beveland een 3e of 2e klas ziekenhuis-, sanatorium-, klinische en polyklinische verzekering. Bij direct aansluitende premiebetaling geen wachttijd!! Ook over verzekering voor huisarts, geneesmiddelen enz. worden op verzoek inlichtingen verstrekt. Adres: Wilhelminastraat 9, GOES. Telefoon 01100-2154 en bij de volgende adressen: M. van Halst, Hoofdstraat 38, Kortgene, Joh. Verburg, Veerweg 144, Kamperland, W. Adriaanse, Voorstraat 33, Colijnsplaat, G. J. Goudzwaard, Dijkstraat, Kats, Mevr. K. T. Leendertse - Kramer, Prov.weg 35 te Geersdijk, A. J. Heijboer, Weststraat 6, Wissenkerke, Mevr. M. Kramer - Meulenberg, Kerkstraat 16 te Wissenkerke, A. Filius, Ooststraat 14, Wissenkerke. Wij zijn geen verzekeringsmaatschappij met winst oogmerk, maar een zuiver onderlinge vereniging, die reeds 30 bestaat en dit jaar haar uitkeringen weer belangrijk verhoogde. Elk lid heeft stemrecht in de algemene vergadering en kan mee beslissen in contri buties en uitkeringen. Geen inkomensgrens. Vrije ziekenhuis— en specialistenkeus. 55 DAMES-WATERPROOF het meesterwerk van 2 tot A Dc bctrouvrhnro. tijdmeter Lange Vorststraat 35, Goes Telefoon 2118 99 maken u het werk gemakkelijker, maken u het leven gezelliger. want: 99 0 gezelligheid komt in huis door moderne ver lichtingsornamenten; sfeer door exclusieve wand- en schemer lampjes; extra gemak door een stofzuiger; tijdsbesparing door al die andere practische huishoudelijke apparaten; overdag en 's avonds muziek en amusement door een goede radio; een nieuwe wereld van ontspanning geeft u televisie; terwijl de was een kwestie van minuten wordt, in plaats van uren, door de moderne wasmachines en centrifuges. Ja, het is nu de moeite waard even bij „De Lichtbron" te gaan kijken. Middelburg, Lange Noordstraat 14, telefoon 3373 Zuidzande, Dorpsstraat M 100a, telefoon 555 Will u deze zomer op uw 'vakantie goede Wij leveren uitsluitend goede camera's en goed materiaal En wij hebben voor elke beurs wat Komt u eens kijken, u slaagt beslist bij Korte Delft 2, hoek Nieuwstraat MIDDELBURG, Telefoon 2731 Wij leveren ook de vergrote afdrukken zonder prijsverhoging Klaas Vaak zegt: „Voor de koude zomernachten, neem de SPECIALE WOLLEN DEKEN ..NICE" een Sole Mio kwaliteitsproduct" UIT zJ Korte Kerkstraat 13, Goes, Telefoon 3774

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 4