J& mm het huis inboedel gesloten zijn SoleX Luteijn 1958 5 Dankbetuiging Maak weer gebruik van speciale keurslager-artikelen KEURSLAGER B0UWENSE NYLOR NYLOR openbaar te verkopen zaterdag 9 augustus 1958 met erf en tuin pakbnis met erf gehele aanwezige Hedenmiddag een oriënteringsrit met behendigheid J. Kleppe Zoon 'n Duikerzegelboekje is zo vol Buijze's Zelfbedieningsbedrijf Speciale vacantie-aanbieding MSï VAN DAMME, Wissenkerke gesloten moet zijn gelijktijdig te sluiten gesloten van 11 t.m» 16 aug. 1958 £r zijn geen betere (Len merlz uan succes Van Damme, Wissenkerke Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter 't Hart. PREDIKBEURTEN N.H. Kerk Wissenkerke 3 aug. 11 uur ds. Postma en 2.30 uur ds. Warffemius. Ondertrouwd; P. J. Verhoeff litt. angl. drs. Engelien Th. Schot litt. angl. dra. Huwelijksvoltrekking woens dag 20 aug. om 2 uur te Kort- gene. Amsterdam, Frans v. Mierisstraat 83III Kortgene, Hoofdstraat 105 Voor de vele bewijzen van deelneming, ons betoond bij het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Leintje Dodmond - Verburg, betuigen wij onze hartelijke dank. Familie Dodmond. Kortgene, augustus 1958. Hoofdstraat 84. Voor de vele blijken van belangstelling voor en bij ons huwelijk ondervonden, zeg gen wij hartelijk dank. Inzon derheid de heren autobezit ters. A. Versluis. W. P. Versluis - van der Kreeke. Kamperland, juli 1958. A. van Heestraat 6. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen tij dens de ziekte en na het o- verlijden van onze geliefde en zorgzame moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder, mej. Adriana van der Weijde (wed. van Jacob Bouterse), betuigen wij onze oprechte dank. Ook aan dokter Bruyn- zeel en zuster Weststrate on ze grote dank voor de hulp en liefde haar inzonderheid de laatste twee jaar bewezen. Uit aller naam, Familie Bouterse. Kamperland, juli 1958. De ouden van dagen van Kortgene betuigen hun har telijke dank aan alle inwoners van Kortgene, die hebben medegewerkt door hun ga ven te schenken en het co mité daardoor in staat stel de met ons een mooie reis te maken door Noord-Brabant. Ook onze dank aan de mu ziekvereniging E.M.M., die het weer niet ontzag ons het dorp in te leiden. Mede door het mooie weer was de stem ming ten top gestegen. De oudjes van Kortgene. In plaats van kaarten Voor de vele blijken van deelneming, ontvangen bij en na het overlijden van on ze geliefde zoon, broer, zwa ger en oom Eric, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, F. G. Leendertse. Kamperland, juli 1958. „Duinlust" Magere speklapjes 1.28 Saucijsjes 1.68 Varkenslappen 2.38, 2.58, 2.68 Rundvlees 2.00, 2.48, 2.68 Soepcomplet voor een fijne soep 0.98 Slavinken, 3 stuks voor 0.98 SPECIALE WEEKEND-RECLAME Varkensrolettes, voortreffelijk van smaak en speciale prijs; 2,18 per 500 gram Voor heerlijke boterhammen; 150 gram snij- worst en een pot knakworst samen voor 1.80 Woensdag 500 gram keurgehakt, wat zijn prijs dubbel en dwars waard is, 1.68 KORTGENE Er is een NYLOR-BRIL voor elk type en elk gelaat is de maatwerkbril van de opticiën De volledige collectie bij in 't hartje van de Lange Vorststraat 57 GOES Telefoon 2094 Grote collectie ZONNEBRILLEN met verantwoorde glazen Ook in optische sterkte De moderne zaak met de ruime service De notaris M. OELE Jz. te 's-Gravenpolder is voor nemens in het ten verzoeke van de familie H. A. Kramer te Kortgene op A. des middags 2 uur in „De Graaf van Buren" te Kort gene: aan de Achterstraat nummer 16 te Kortgene, met daaraan- grenzend aan de Ooststraat nummer 13 te Kortgene, tezamen groot 4 aren 22 centiaren. In twee percelen en ge combineerd. Het woonhuis en een ge deelte van de schuur is, be houdens toestemming van de autoriteiten, terstond te aanvaarden. Het verhuurde deel van de schuur is in huur, respectievelijk gebruik te aanvaarden 1 september '58. B. Terstond na de verkoop van het onroerend goed, aan het voormelde woonhuis Achterstraat 16 de als; mahoniehouten linnen kast, tafels, stoelen, spie gels, divan, lampen, dres soir, theemeubel, kachels, ledikanten, bedden, was tafel, vloerbedekking, stof zuiger, glas- en aardewerk, was- en schuurgerief, krui wagen, tuingereedschap enz. De onroerende goederen zijn te bezichtigen op don derdag 7 augustus 1958 des middags van 6 tot 8 uur. De verkoop van de inboe del geschiedt a contant. Nadere inlichtingen ten kantore van de heer G. Heij- boer te Kortgene en ten kan tore van de notaris. organiseert de Middenstandsvereniging van Kortgene voor bromfietsen en fietsen, voor kinderen en Startplaats kerkplein, voor fietsen 2 uur, voor bromfietsen 4 uur. Zij, die hieraan wensen deel te nemen, gelieven zich een half uur vóór de start op te geven. Wegens vakantie zal de Pedicure-saion van 8 t.m. 15 augustus a.s. Wissenkerke - Telefoon 01107-281 Profiteer ook van de hoge zegelkortingen, die u ongemerkt geld in het laatje brengen Ziehier weer een hele reeks extra zegelaanbiedingen; Duiker soepballen 95 cent per blik en 25 zegels Duiker gehakt, 500 gram, 99 ct. per blik en 20 zegels Echte Argentijnse corned beef 1.69 per blik en 10 zegels Duiker leverpastei een dubbel blik 64 cent en 10 zegels Een groot blik haring in tomatensaus 74 cent en 10 zegels'- 6 repen chocolade van 1.20 nu voor 99 cent Bij aankoop van 1 pak Duiker koffie en 1 pakje Dui ker thee geen 60 maar 75 zegels Vandaag, zaterdag, roomhoorns 12 cent per stuk of 10 voor één gulden Koop dus in dan koopt u le 2e 3e goede kwaliteit, voordelige prijzen met hoge korting; winkelt u gezellig. Beleefd aanbevelend. Vóór de vacantie bent U nog de gelukkige bezitter van een Solex! Vóór de vacantie betaalt U 150.contant, daarna gedurende drie maanden 67.50 pér maand en f. 67.50 per maand gedurende 3 mnd. Deze unieke Solex Service kost U géén rente U kunt direct van Uw Solex gaan genieten Hl Komt U vandaag nog even langs V- Solex service station het laagst geprijsd, het hoogst geprezen ,.^XK-XXX»X~X-XX**X"X"X-X"X--X"X"X»:»X"X- Hoewel NIET op ons verzoek, heeft de „Overheid" besloten dat onze banketbakkerij gedurende één week Zodoende zijn wij helaas genoodzaakt Beide zaken zijn dus WEGENS VERPLICHTE VAKANTIE Na deze gedwongen sluiting hopen wij u weer vanaf 18 augustus 195S in onze zaken te mogen ontvangen Lunchroom - Banketbakkerij Goes Lange Kerkstraat 46-48 Telefoon 3015 •x-x-x-x K~X :»x-x«x-x~x~x NU IN 4 UITVOERINGEN: uit voorraad leverbaar Het model RAP Ster598. Het model RAP Super 695. Het model RAP Super, dubbelzit 720. Het model RAP Super, 3 versn. 730. Zijn ook leverbaar met beenschilden a 39.50 extra. Vraagt eens inlichtingen en een proefrit Aanbevelend,

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 2