Koffie de inboedel: Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d, 5 juli 1958 no. 2892 zaterdag 12 juli 1958 publiek verkopen: Kinder-brilien Brilmonturen Zonnebrillen Zonnebril-glazen Van Nelle's koffie Rood merk voor f 1.78 Coomansf Coïijnsplaat Sterke Viking blauwe werkbroeken bij Slabbekoorn, Kortgene adccale verkoops verbouwings uitverkoop 10 pet. korting Heden overleed plot seling, onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader L. P. Wolse (echtgenoot van Johanna Kramer), op de leeftijd van ruim 83 jaar. Uit aller naam, Familie Wolse. Kortgene, 4 juli 1958. Hoofdstraat 80. De begrafenis zal plaats hebben op maan dag 7 juli a.s., des nam. 2 uur. Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 2 uur, ten verzoeke van de heer J. L. Hoveijn te Kort gene, bij diens garage aan het Molenpad aldaar als: tafels, stoelen, fauteuils vloerkleed, rollen linoleum en andere vloerbedekking, mah. kabinet, overgordij nen, wandversiering, 2 slaapkamerameublemen ten, stofzuiger, glas- en aardewerk, keukengerief en wat verder zal worden aangeboden. Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel. PREDIKBEURTEN Ger. Gem. Coïijnsplaat Donderdagavond 10 juli te 7 uur de heer W. Bosschaart van W'olfaartsdijk. Sterker en mooier dan ooit tevoren De beste fabrikaten uit binnen- en buitenland Een enorme keus (ook polaroid) A.L.KAMPMAIV in 't hartje van de Lange Vorststraat 57 GOES Telefoon 2094 in uw dioptiesterkte Voor rolfilms ontwikkelen, afdrukken en vergrotingen Boekhandel Markusse Wissenkerke Nergens zoveel keus als bij jg, (t* i fs-jL f 425.- L. i. Augustijn, Coïijnsplaat E. W. v.d. Heijde, Geersdijk I. M. de Moor,.Wissenkerke P. J. de Wild, Kats Van 5 juli tot en inet 19 juli kunnen wij u aanbieden: per 250 gram van 1.98 Eventueel door ons elektrisch gemalen met horlogezak en meszak slechts f 10.25 in dames-, heren- en kinderschoenen, kousen en sokken Met ingang van heden alle zomerschoenen tegen STERK VERLAAGDE PRIJZEN Op alle andere schoenen (ook rubber badschoenen, hoge en lage gymnastiekschoenen) in waardebonnen Iedere dag nieuwe koopjes Profiteer van deze unieke gelegenheid Lange Vorststraat 85 - GOES

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 3