Modeshow Dit groots mode gebeuren 7 x show op 1 mei, in „De Stadswijnkelder' te Kovtgene Deelnemers: FESTIVAL DE LA MODE 1958 Alleen het beste kostuum is z'n geld waard Kies daarom TILBURY kleding voor uw geld Kleding- en Modezaak Maison van Westen O* Passende kunt u zien op de modeshow te Kortgene gepresenteerd door de Goese show-combinatie vindt plaats aanvang 7.30 uur Toegangsprijs f 1. inclusief thé complet Kaarten verkrijgbaar vanaf heden aan de zaal en bij Drukkerij Markusse te Wissenkerke Poley damesstofFen Rial schoenen Berco damesconfectie Liberty make-up Maison van Westen herenkleding Eversdijk-Schrijver dameshoeden Parapluiehuis tassen en parapluies Internationale stoffen MARMER en REMBRANDT dessins Meesterlijk van coupe en afwerking en toch zeer billijke prijzen Zie onze 3 etalage's Tilbury-kleding exclusief voor Zeeland bij de rijkst gesorteerde Goes - Lange Vorststraat 102 - Telefoon 2671 P.S. Donderdag 1 mei a.s. kunt u als deze mooie kleding zien op de modeshow te Kortgene zowel in kleding als accessoires. Parfumerie Liberty be ijvert zich om op haar beurt ook weer de make-up volledig in overeenstemming te brengen bij de leuke voorjaarskleding De grote modekoningen hebben voor dit jaar prachtig oranje rood en koraal rode lipstick-kleuren gelanceerd Ook op deze modeshow wordt de make-up van de mannequins weer verzorgd door parfumerie Liberty Lange Vorststr. 9 GOES presenteert u dr. Van der Hoog, Lancöme, Revlon, Gala of London, Yardley

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 2