meik-ontromer r de kapitale koeren-inspan 'tMODEHÜlS G. Blankanstajn „Tarzan ca de gouden stad" de nieuwste tabakspijpen nieuwe doorrokers Buijze's zelfbedieningsbedrijf De Lelie Spaar de vogels, ze zingen al mooi K. H. Schippers &ïo. EEN BRIL Sanderse Extra voordelig dit week-end! Vleeswaren Woensdag Gehaktdag Keurslager BOUWENSE Kortgene JpfliW bevrijding woensdag 5 maart 1958 a contant publiek verkopen Zo'n Chiq Bleyle Vetrix MAISON ALBERT een werkster, net meisje „De vallende ster" Toneelgroep „Nicoleen", Kamperland „TERUGKEER" met onbreekbaar roer in de prijs van f 2.25 en f 3.25 tegen verlaagde prijs, n.l. f1.25 Busjes super benzine voor uw aansteker 95 cent In tabak, sigaren en sigaretten een prachtsortering huishoudster Schoonmaak in zicht L kont niet alles weten Boekhandel Marknsse, Wissenkerke Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel. Heden overleed, zacht en kalm, tot onze die pe droefheid, onze in nig geliefde en zorg zame vader, behuwd- en grootvader Jan Clement (Wedn. van Bastiana de Bruine), op de leeftijd van 69 jaar en 6 maanden. Namens de kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Kortgene, 24 februari 1958. De begrafenis heeft plaats gehad op don derdag 27 febr. j.l. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ondervon den, zeggen wij hartelijk dank. A. de Dreu. M. J. de Dreu-Strijd. Goes, 26 februari 1958. Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden bij het overlijden van onze in nig geliefde moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder wed. M. de Moor-Wisse, betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, M. A. de Moor. Wissenkerke, maart 1958. Te koop. i.g.st.z. Melotte Van de laatste nieuwe Brieven onder nr. 35, bu reau van dit blad. fïloderne vazen voor moderne mensen Een fantastische collectie maakt u het kiezen gemakkelijk Bloemenmagazijn Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 Voor DIE U STAAT! A.L.KAMPMAIV in 't hartje van de Lange Vorststraat 57 GOES Telefoon 2094 ZEIS-PUNKTAL en VISTASAN GLAZEN Botermalsc karbonade 500 gram, f 2.07 Soepcomplet f 0.98 200 gram keurassortie f 0.98 250 gram gekookte metworst f 0.83 500 gram keurgehakt f 1.68 met zakje zout en speciale kruiden gratis Terugkeer van zelfvertrou wen en arbeidsvermogen. Verdwijning van angst, onrust en gejaagdheid. Mijnhardt's Zenuwtabletten De notaris M. S. FRANT- ZEN te Goes zal op v.m. te 10 uur t.v.v. de he ren C. H. van Hee en M. J. van Hee, op de hofstede „Torenhoeve" te Wissenker ke A. 3 paarden als: vos mer rie 14 jaar, bruine merrie 7 jaar en lier bruine ruin 5 jaar. 16 stuks hoornvee als: 5 tweejarige, 4 anderhalfja- rige en 7 jaarling vaarzen, 4 varkens. B. De inspan bestaande uit: cultivator, aardappelrooi er, kunstmeststrooier, aardappelpootmachine, wiedmachine, hooihark, zaaimachine, diesel-tractor wentelploeg, aardappel- aanhalers, wiedstel, krom- tandegge en ploeg, afzon derlijk en in combinatie, diverse ploegen en eggen in soort, 2 landbouwwa- gens op luchtbanden, land- kar, bietenmolen, 6 bieten- netten, bascule, diverse landbouwgereedschappen kruiwagen, diverse lad ders, watertank 1000 liter, 2 waterbakken, 62 m wa terslang, schafthok, aard- appelkiembakjes, klaver- ruiters, harnassement, 250 zakken, draadpalen, hooi en stro en wat er verder te voorschijn zal worden gebracht. Met de verkoop van het beestiaal wordt des namid dags 1 uur aangevangen. Bezichtiging vóór de ver koping. Bergplaats voor fiet sen, geen stalling, geen mu ziek. op de Grote Markt Toby tailleur of complet is geschikt voor iedere gelegenheid De lijn die een Toby u geeft is verbluffend, de coupe geraffineerd Ook naar maat te leveren dameskleding, een verrassende collectie Voor de best gesorteerde collectie in ZEELAND W. J. Dominicus Goes Grote Markt 6 Dirksmitsstr. 26b (bovenhuis) Rotterdam, tel. 01800-130235 40 jaax gevestigd Patent - Geneesmiddelen Gummiwaren Vr. gratis inl.toez. onder blanco couvert. Gratis spreekuur dag. van 10<—8 Gevraagd, zo spoedig mo- gelijk 1 oi 2 maal per week en een voor halve dagen of voor enkele dagen per week Zuivelhandel P. de Buck, Kortgene Ned. Herv. Jeugdraad, Kortgene HEDENAVOND, 1 maart, om 7.30 uur, wordt de film vertoond, in hotel „De Korenbeurs" Komt allen kijken naar deze zeer actuele speelfilm. Entree 50 cent Administratiekantoor Wilhelminastraat 43, Telefoon 01108-290, Kortgene Boekhoudingen Loonadministraties Belastingzaken Doordat wij vanwege de zeer grote belangstelling velen teleur moesten stellen wordt het toneelstuk voor de vierde maal opgevoerd hedenavond om 7.30 uur in „Renata" Deuren open om 7 uur Donateurs, die geen kaarten konden verkrijgen voor de eerste drie opvoeringen, kunnen toegangsbewijzen afhalen, hedenmiddag tussen 3 en 3.15 uur in „Renata". Geldige dona teurskaart meebrengen Van 3.15 tot 3.30 uur is er voorverkoop van kaarten a f 1.25 per stuk en verder 's avonds aan de zaal. Hotel „De Patrijs" Colijnsplaat vetoont heden zaterdag, half acht Johnny Weissmuller, de echte Tarzan in Tarzan en zijn zoontje Boy beschermen een stad tegen indringers uit de bewoonde wereld Dezer dagen ontvingen wij Ook ontvangen Loopt even bij ons binnen en zoek rustig uw merk uit Beleefd aanbevelend, Telefoon 304, Kamperland Weduwnaar te Utrecht, 44 jaar, Geref., (beambte) met 4 schoolg. kinderen 5- 15 jaar, zoekt bekwame zon nige Geref. Huwelijk niet uitgesloten. Volledige inlichtingen onder letter B, bureau van dit blad! Laat nu uw overgordijnen, glasgordijnen, vloerkleden, tapijten, tafelkleden, lopers, bedden enz. stomen en verven Wij hopen a.s. week het eiland te bezoeken Lange Noordstraat 46 Telefoon 3286 MIDDELBURG en koopt uw vlechtwerk bij ons. De paling is minder erg. Hiervoor hebben wij hengels, vishaakjes en messen om te villen. Ratten- en muizenklemmen. Heksen hebben wij niet ontvangen, maar wel prachtige bezemstelen, ook voor ragebol en harken. Prima bezems, groot en klein. Ragebollen, borstels, pansponsen, closetborstels, closetrolhouders, luchtverfrissers, kleerhangers, kachelrekjes, aszeven, kolenschoppen, vulemmers, tochtband, koord en touw, waslijn in verschillende soorten bij Losgelaten marmeren bladen wor den eerst verwarmd en dan met een mengsel van houtlijm en krijt vastgemaakt. Kunt ge het dopje van uw tube niet los krijgen, houdt dit dan in warm water. Van 1 tot 31 maart lengen de da gen 2 uur en 6 minuten. In april lengen de dagen 1 uur en 56 mi nuten. Moeten uw pluche stoelen geklopt worden, leg dan op de te klop pen delen een paar natte doeken en u hebt geen last van stof op waaien. (Nadruk verboden). Fototoestellen Rollilms Flitslampen Afdrukken Vergrotingen

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 2