Tandarts Krommenhoek de kapitale bóeren-inspan De Lelie" 't Jantje van Alles oliestookbrander P. C. Boone 1 9 5 8 Genezende Hier 3 modellen uit onze Berini-serie! woensdag 19 februari 1958 a contant 't MODEHUIS Onze bruidscollectie is uniek in Zeeland chic Toby tailleur W. J. DOMINICUS Met deze maak ik bekend dat hedenmiddag 3 uur mijn w/inkel voor het publiek is Iedere koper ontvangt, naar gelang van besteding, een aardige verrassing Beleefd aanbevelend, Colijnsplaat 6 zijn geen (jeiere Van Damme, Wissenkerke 3kums}ir2^A1 'n Duiker zegelboekje is een waardevol bezit Buijze's zelfbedieningsbedrijf Heden overleed, nog zeer onverwacht, onze lieve vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder Maatje Lena van Nieuwenhuijzen (geboren Dorst), in de leeftijd van 63 jaar en ruim 3 maanden. Wolfaartsdijk M. C. van Nieuwenhuijzen. Kruiningen J. L. van Nieuwenhuijzen. A. J. van Nieuwenhuijzen-v.d. Linde. Mart. Steenbergen L. J. van Nieuwenhuijzen. A. C. W. van Nieuwenhuijzen-Ampt. Mare. Wolfaartsdijk, 1 februari 1958. Papeweg. Heden is na een lang durig, doch geduldig gedragen lijden, zacht en kalm, van ons heen gegaan, onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader, de heer Kornelis Viergever, in de ouderdom van 80 jaar. Middelburg J. J. Viergever- Kabboord. J. D. Viergever. G. H. Viergever- de Looff. Riet. Janneke. Amstelveen C. W. van Liere- Viergever. van Liere. Jeannette. Hans. Middelburg. 2 februari 1958. Koninginnelaan 4. De begrafenis heeft plaats gehad op don derdag 6 februari j.l., op de algemene be graafplaats te Middel burg. Met diepe droefheid geven wij kennis van het nog onverwacht overlijden van onze ge liefde man, vader, be huwd- en grootvader, de heer Leendert Cornelis Overbeeke, op de leeftijd van bij na 67 jaar. Kortgene D. Overbeeke - van Gemert. S. G. de Fouw- Overbeeke. L. de Fouw en kinderen. Utrecht C. M. Overbeeke. C. Overbeeke- Mulder. Kortgene, 3 febr. 1958. De begrafenis heeft plaats gehad op don derdag 6 februari j.l. Voor de felicitaties, ont vangen op 2 februari j.l., zeggen wij, mede namens onze kinderen, hartelijk dank. P. de Smit - van de Velde. Colijnsplaat, februari 1957. Met leedwezen ge ven wij kennis, dat nog vrij plotseling is over leden, onze trouwe bode L. C. Overbeeke. Zijn trouwe plichtsbe trachting zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Namens het bestuur der Ziekenhuisverple- ging afd. Kortgene, Z. C. Salomé, voorzitter. M. van Halst, secretaris. Kortgene, 3 febr. 1958. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde man en vader Adriaan Pieter Verburg, in de leeftijd van 46 jaar. Oostburg C. H. Verburg- Priester en kinderen. Oostburg, 3 febr. 1958. Langestraat 58. Heden overleed, na een langdurig lijden, onze geliefde moeder, zuster, schoonzuster en tante, mej. Cornelia Gebraad (wed. van J. Reinhoudt), in de ouderdom van 79 jaar en ruim 4 maanden. Uit aller naam, Marie Reinhoudt. Kamperland, 5 februari 1958. De begrafenis zal he den plaats hebben, des nam. 2 uur. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader Marinus van den Berge, betuigen wij onze hartelijke dank. Namens de familie, Wed. S. v.d. Berge- v.d. Weele. Kortgene, februari 1958. Ooststraat 22. Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Janssen en dokter 't Hart. houdt donderdag 13 februari geen spreekuur te Colijnsplaat Enige elektrische naaimachine's als nieuw f 275.— met jaren garantie De Kramer's naaimachine huis, Lange Vorststraat 6, Goes, Tel. 2861 De notaris M. S. FRANT- ZEN te GOES, zal op v.m. te 10 uur t.v.v. de he ren C. H. van Hee en M. J. van Hee, op de hofstede „Torenhoeve" te Wissen- kerke A. 3 paarden alsvos mer rie 14 jaar, bruine merrie 7 jaar en lier bruine ruin 5 jaar. 16 stuks hoornvee als: 5 tweejarige, 4 anderhalfja- rige en 7 jaarling vaarzen. 4 varkens. B. De inspan bestaande uit cultivator, aardappelrooi er, kunstmeststrooier, aard- appelpootmachine, wied- machine. hooihark, zaai- machine, diesel-tractor, wentelploeg, aardappel- aanhalers, wiedstel, krom- tandegge en ploeg, afzon derlijk en in combinatie, diverse ploegen en eggen in soort, 2 landbouwwa- gens op luchtbanden, land- kar, bietenmolen, 6 bieten- netten, bascule, diverse landbouw gereedschappen, kruiwagen, diverse lad ders, watertank 1000 liter, 2 waterbakken, 62 m wa terslang, schafthok, aard- appelkiembakjes, klaver- ruiters, harnassement, 250 zakken, draadpalen, hooi en stro en wat er verder te voorschijn zal worden gebracht. Met de verkoop van het beestiaal wordt des namid dags 1 uur aangevangen. Bezichtiging vóór de ver koping. Bergplaats voor fiet sen, geen stalling, geen mu ziek. Ieder, die een kledingstuk meegeeft voor stomen of verven mag 1 paar lederen handschoenen laten verven voor slechts f 2.50. Wij hopen a.s. week het eiland te bezoeken Tel. 3286, Middelburg Te koop» 2 bromfietsen 2 herenrijwielen met Berini hulpmotor 2 herenfietsen 1 race-tourfiets Alles in prima staat. K. Noordstraat 15, tel. 3733, Middelburg. 99 Opruiming van een partij pijpen, vanaf f 1.f 1.25, f2.- enz. SIGARENMAGAZIJN „CENTRUM" Lange Kerkstraat 9, Goes U eet extra vroeg jonge groente, indien u voor uw broeiramen ons weerbestendig, glashelder PLASTIC gebruikt. Reeds vanaf f 2.25 per m. K. Noordstr. 15, Tel. 3733, Middelburg op de Grote Markt Wij ontvingen weer geheel nieuwe dessins in: Tule Plissé Tule Flock Tule Fantasie Satin Matelassé en KANT in ontelbare dessins maar ook zo'n is geschikt voor iedere bij zondere gelegenheid. Ook naar maat te leveren. Grote Markt 6, Goes Handnaaimachine's vanaf f 50.— met jaren garantie DE KRAMER Lange Vorststraat 6, Goes, Telefoon 2861 Te koop: 2e hands Brieven onder no. 641 aan het bureau van dit blad Óen merfz wan succes NU IN 4 UITVOERINGEN: Het model Rap Ster f 598. Het model Rap Super f 695. Het model Rap Super, dubbelzit f 720.— Het model Rap Super, 3 versn. f 730.— Aanbevelend, Babyderm-zeep daar is ieder van overtuigd die reeds duikertjes spaart. Diegenen die ons spaarsysteem rente de duiker voordeel coupons nog niet kennen, kunnen zonder enige verplichting inlichingen bij ons inwinnen. U spaart meer en winkelt pret tiger mevrouw, in de zelfbediening, want u krijgt meer zegels en u hebt veel groter keuze uit onze uitgebreide en naar de eisen des tijds uitgestalde voorraden verwacht u P.S. Tijdens de sneeuwstorm van 2 weken gele den verloren we een wieldop van onze auto. Voor de eerlijke vinder, die hem ons terug be zorgt, hebben wij een beloning in petto!!! en meester blijven over Uw zenuwen Mijnhardf's Zenuwtabletten Sierlijk Betrouwbaar Veilig! Vraagt eens inlichtingen bij de bekende service-stations L. J. Augustijn, Colijnsplaat E. W. van der Heijde, Geersdijk I. M. de Moor, Wissenkerke P. J. de Wild, Kats

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 2