Van Zee VERSTELLE grote duivententoonstelling Octevno laaiwerkgevraagd Schrjjver's Mentals, Gees Een arbeider gevraagd huishoudster, 10 pet 25 pet riet heeftweggehaald 70 ton koelhuisruimte Hotel „De Korenbeurs" te Kortgene Voor jou heb ik gezondigd Allewijn houdt Balansopruiming met rad van avontuur en amerikaanse verloting H*H* Landbouwers en aardappelhandelaren G. Blankenstijn half-jaarlijkse opruiming 'tis veel meer waard dan u nu betaalt! houdt speciale reclame -verkoop 10 pet. korting Herenmodemag. Van Zee Vrije woning beschikbaar. ED. VERBURG, A 130, N oordgouwe, Tel. 01112-334 Kolossaal en Nationaal thee doeken, nu voor 89 ct. Da mes zakdoeken 19 ct. Leuke kinderzakdoeken 17 ct. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Man alleen, op welvarend dorp in Walcheren, vraagt leeftijd 40-50 jaar, zonder kinderen. Huwelijk niet uit gesloten. Brieven onder letter HZ, bureau van dit blad. Voor de meisjes, pracht, grofgebreide wollen vesten nu voor f 9.95. Ook voor de jongens pracht wollen truien voor weinig geld bij De Goedkope Simon Klokstraat, Goes dames- en kinderkleding COST. C. M. DIJKE Noordlangeweg 24, Kats CORSETTEN THANS KORTING OP alle maatbestellingen reductie op REPARATIES Onze corsetière is dinsdagmiddag 21 jan. aanwezig te KORTGENE Hotel „De Korenbeurs'' Wil degene, die het in Ketelaar, zich in eigen belang bekend maken bij J. C. v. d. VREUGDE, Kamperland. Nog enkele dagen pracht interlock dames directoirs, van f 2.98 voor f 1.98. Bij passende dames camisools ook van f 2.98 voor f 1.98. Natuurlijk in de speciaalzaak De Goedkope Simon Klokstraat, Goes Aangeboden a 1 cent per kg. C. STEENDIJK, Kamper land. Die keurige keperflanellen herenpyjama's gaan nu voor f 8.95, dezelfde losse heren jasjes voor 5.95. De Goedkope Simon Klokstraat, Goes brengt u hedenavond, 7.30 uur, Pierre Cressoy en Milly Vitale in Mag een moeder haar levensgeheim prijs geven voor het leven van haar zoontje? Een film, zo fantastisch en ontroerend, dat hij u nog lang zal bijblijven. Met rasse schreden nadert de tijd, waarop u de kosten overweegt van vernieuwingen in uw interieur. Nieuwe bekleding voor uw zitmeubelen,. vloerbe dekking, bedden, gordijnen enz. WENST U NIEUWE GORDIJNEN? Eind januari openen wij een afdeling in zeer exclusieve Deense (alleenverkoop) Italiaanse Hollandse en Zweedse stoffen, een collectie, die uniek is voor Zeeland. Ook hierbij zal het gratis advies van onze woning adviseur u helpen bij uw keuze. Lange Delft 103, Middelburg, tel. 2905 dat betekent dat u voor fantastisch lage prijzen GOEDE MERKSCHOENEN kunt kopen, zoals: Kinder-, jongens-, meisjes- en damesschoenen (o.m. Nimco, Timtur, Pehave) alsmede enkele paren pantoffels en bromfietslaarzen nu voor 4.95, 7.95, 9.95 Neerlandia damesschoenen (overwegend zwart leer) van gemiddeld 24.— nu voor 14.90 Damesschoenen van Hendriks (overwegend zwart suede) en Forma Natura (overwegend bruin leer) van gemiddeld 38.voor 16.90 Neoform (overwegend zwart suede) en Forma Na tura en Welf (overwegend bruin) damesschoenen van gemiddeld 38.— voor 19.90 Verder nog enkele paren bontlaarsjes van gemid deld 30.voor 19,90 en van 34.50 voor 22.90 N.B. In deze opruiming zijn practisch alle dames- maten voorradig, dus ook de grote maten. Heren schoenen worden niet opgeruimd. J. ALLEWIJN, Schoenh., Middelburg Langeviele 2, Tel. 2362 DE speciaalzaak voor gemakschoeisel en voetver zorging. Heden, zaterdag 18 januari 1958, in de zaal van de heer Gast te Colijnsplaat Wij brengen onder uw aandacht, dat voor ons als agent voor Noord-Beveland op zal treden dhr. J. M. Leendertse, Veerweg 85, Telefoon 01107-254, Kamperland Het betreft hier het behandelen van aardappelen met kiemremmingsmiddelen op mechanische wijze, systeem „De Herder", zonder dat de kuil omgezet of ontbloot behoeft te worden, Alle gewenste inlichtingen kunnen aan bovenge noemd adres verkregen worden FA. GEBR. DE HERDER Loon- en Handelsbedrijf, Tel. 1189-358, Serooskerke (W.) Administratiekantoor Wilhelminastraat 43, Tel. 01108-290, Kortgene 9 Boekhoudingen Loonadministraties Belastingzaken wij hebben opdracht twee amsterdamse stoffenmagazijnen totaal leeg te verkopen Als u onze etalages bekijkt zult u zien dat deze een geweldig succes móét zijn, want u koopt vandaag, wat dit voorjaar de grote mode zal zijn en Let goed op het juiste adres Opril Markt, Telefoon 2751, bij de kade Méér dan 30 jaar de stoffen speciaalzaak met de beste kwaliteitsstoffen Dames van Noord-Beveland, maakt er een reisje voor, 'tis heus de moeite waard Fablo non iron shirts van f 17.90 voor f 11.90 beperkte voorraad in beige Restanten heren-modes en confectie, halve prijzen Op alle merkartikelen Fablo, Cojo, Kerko shirts Malinine en Shelter regenkleding U koopt voordeliger bij St. Adriaanstraat 5a Goes Telefoon 2219

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1958 | | pagina 4