Damesmantels Uitvoering taarten boterletters 3kmes?%:^l maakt bekend: kosteloze inenting tegen pokken het woonhuis kinderwagen „Morgen zie ik je weer" spreekuur geen spreekuur bevrijd! Drukkerij Markusse, Wissenkerke een paar grijs-leren dames handschoenen De ziekenhuistarieven zijn per 1 augustus 1957 weer verhoogd H* HOLLESTELLE wintermantel Unieke aanbieding D. Rietveld van Eysden zaterdag 14 december 1957 publiek verkopen: met schuur, kolenhok en tuin „Verloren grenzen" Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde en zorgzame moeder, behuwd- en grootmoe der Susanna Hoogerheide (wed. van Leendert van der Weele), in de leeftijd van ruim 81 jaar. Colijnsplaat J. Bakker van der Weele. P. Bakker. Jozias. A. Brouwer van der Weele. P. Brouwer. Jan. Leendert. L. van der Weele. Kapelle J. Landman van der Weele. C. D. Landman. Corrie. Colijnsplaat, 2 december 1957. De begrafenis heeft plaats gehad donder dag 5 december 1957. Heden ontsliep, zacht en kalm, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootva der Daniël van der Weele, in de leeftijd van 65 jaar. Namens de familie, D. van der Weele- Visser. Wolfaartsdijk, 3 december 1957. Veerweg 73. Voor de vele blijken van belangstelling, ontvangen tij dens de ziekte en bij het overlijden van onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer Jac. Verburg, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, L. C. Kramer- Verburg. Wissenkerke, dec. 1957. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ontvan gen tijdens de ziekte en de bewijzen van deelneming en het medeleven na het over lijden van onze geliefde vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder Jacoba Hoogerland- Visser, betuigen wij hierdoor onze welgemeende dank. Inzonderheid dokter Bruyn zeel, dokter Nordlohne en zuster Weststrate, voor de liefdevolle verpleging. C. Hoogerland en kinderen. Wissenkerke, dec. 1957. Verloren Vermoedelijk omgeving steiger Kortgene Terug te bezorgen bij Iz. van Maldegem, Hoofdstraat 42, Kortgene Een ziekenhuis- of sanatoriumgeval kost dus nóg meer dan voorheen, terwijl in sommige ziekenhuizen met ingang van 1 januari 1958 weer een verhoging dreigt! U kunt door tijdige voorzorg zorg voorkomen Wordt lid van, of verhoogt uw verzekering bij de vereniging voor ziekenhuisverpleging in Zuid- en Noord-Beveland, die bijna 30 jaar bestaat, een zuivere onderlinge streekverzekering zonder winstoogmerk (geen verzekeringsmaatschappij), waar de leden zelf in alg. vergadering de premie en de uitkeringen vaststellen. U kunt bij ons zelf uw verzekering afstemmen op het ziekenhuis, dat u verkiest. U betaalt dus geen premie te veel voor hogere tarieven elders. Per 1 januari 1957 zijn (zonder premie-verhoging) de aantallen ligdagen en de bijkomende kosten verhoogd in de A verz. (3e klas), B verz. (2e klas), C. verz. (bijk. kosten) en poliklinische verzekering. Bij gunstige financiële resultaten over 1957 weer verhoging van uitkeringen waarschijnlijk. Geen inkomengrens! Vrije ziekenhuis-en specialisten keuze door het gehele land. Geen contracten voor één of meer jaren. Verzekering per maand opzegbaar en steeds te wijzigen. Zij, die bij het Ziekenfonds worden afgevoerd, kun nen, indien zij zich ten spoedigste, doch uiterlijk binnen een maand na de uittreding uit het Ziekenfonds aanmel den, bij aansluitende premiebetaling, zonder wachttijd worden ingeschreven. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door: M. van Halst, Hoofdstraat 38, Kortgene. W. Adriaanse, Voorstraat 33, Colijnsplaat. Mevr. M. Kramer-Meulenberg, Kerkstraat 16, Wissenkerke. A. Filius, Ooststraat 14, Wissenkerke. Mevr. K. T. Leendertse-Kramer, Provinciale weg 35, Geersdijk. Joh. Verburg, Veerweg 144, Kamperland. Ook op het kantoor: Wilhelminastraat 9, Goes, telefoon 2154 Centraal Kleding Magazijn Magdalenastraat 7 Goes Extra voordelige aanbieding Aparte modellen door zangvereniging „Zang Veredelt" op 12 en 14 december a.s. in „De Stadswijnkelder" Aanvang 7.30 precies Opvoering van het toneelspel in 3 bedrijven Stuurloos" Entrée f 1.25 Bal na Hedenavond Attractie-avond met RAD VAN AVONTUUR Tevens trekking verloting van de biljartclub CAFE „HAVENZICHT' KORTGENE neus, keel,borst van vastzittend slijm TE KOOP: middelmatige grootte, voor de helft van de prijs, 2 mnd. oud, middelgrijs. Te bevra gen bij de uitgever dezes. reductie 35 cent Een doos Secret Magic cream powder, plus een Outdoor lipstick in ge schenk verpakking nu f 3.95 Kapper Lange Kerkstraat 40, Goes Telefoon 2904 De Ambtenaar van de burgerlijke stand belast met het voltrekken van huwe lijken in de gemeente WIS SENKERKE dat met ingang van 1 januari 1958 het tijd stip, waarop de hu welijksvoltrekkingen kosteloos zullen ge schieden, wordt ge wijzigd van woens dagmiddag in donder dagmiddag. Voor een huwelijksvol trekking op andere dagen is een bedrag van f25.ver schuldigd. De ambtenaar voornoemd, J. van Halst. De burgemeester van KORTGENE maakt be kend, dat gelegenheid tot zal worden gegeven te Co lijnsplaat, op dinsdag 10 december a.s. van 14.30 tot 15.30 uur en te Kats even eens op genoemde datum van 16.00 tot 16.30 uur. Deze inenting zal te Co lijnsplaat geschieden ten hui ze van dr. L. P. Maas en te Kats op de voormalige gemeentekamer. KORTGENE, 4 december 1957. De burgemeester voornoemd, A. A. Schuit. Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 2.30, in het café van dhr. J. A. Wirtz te Kam perland, ten verzoeke van dhr. M. I. Begthel aan de Westhavendijk 28 te Kamperland, groot 2.70 are. Ontruimd te aanvaarden bij de betaling. Betaling voor of op 14 januari 1958. Bezichtiging heden van 24 uur. TE KOOP: in goede staat Veerweg 61, Kamperland Samenwerkende Jeugdraden der Hervormde en Gereformeerde Kerk Kamperland Op zaterdag 14 december a.s. hopen wij in „Renata" te vertonen de prachtige kleurenfilm Het levensverhaal van de predikant Peter Marshall. Voor de eerste maal op Noord-Beveland wordt de cine- mascope-projectie op het 6V2 m brede doek toegepast. In het voorprogramma vertonen we o.a. wereldnieuws. In verband met de te verwachten grote belangstelling voor deze belangrijke film, worden kinderen jonger dan 16 jaar. niet toegelaten. Door de hoge kosten van deze film moeten de toegangs prijzen voor ditmaal verhoogd worden tot le rang f 1.50, 2e rang f 1.25, 3e rang f 0.75. Aanvang 7.30 uur, deuren open om 7 uur. Door bijzondere omstandigheden, betrekking hebbende op de reserverving van films, hopen wij reeds op zaterdag 21 december a.s. te vertonen, de film BERICHT De Stichting „Hulp aan land genoten in Indonesië", Anna Pau- lownastraat 11, 's-Gravenhage, is thans de enige organisatie hier te lande, die onze behoeftige Neder landers in Indonesië, die steeds meer in de verdrukking komen, hulp kan verlenen. Geeft zoals u bij de hongaarse ramp deed thans ook spontaan op gironummer 30S van genoemde Stichting. BURGERLIJKE STAND Wissenkerke Geboren: 3 nov. Leendert Pie- ter, z.v. J. A. W. Wisse en J. J. Bakker. 17 nov. Frans Johannis, z.v. A. G. Feijtel en H. C. de Looff. Tannetje Maatje, d.v. P. J. van der Moere en C. P. de Smit 24 nov. Lena Janna Ebrina, d.v. I. W. van der Moere en E. K. de Regt. 28 nov. Cornela Dina, d.v. M. A. de Haze en M. J. Oreel. Ondertrouwd: 21 nov. Frangois Klaassen, 27 jr. te Kortgene en Geerie Maria Leendertse, 21 jr. 28 nov. Leendert Pieter Schrier, 68 jr. en Sara Versluijs, 65 jr. Getrouwd. 6 nov. Adriaan Kra mer, 22 jr. en Maria lHendrika Wilhelmina van de Velde, 18 jr. 8 nov. Marinus Adriaan de Haze, 21 jr. en Maria Janna Oreel, 17 jr. te Wolfaartsdijk. 20 nov. Pie ter Cente Oostlander, 25 jr. te A- peldoorn en Neeltje Pieternella Marinissen, 27 jr. Overleden: 20 nov. Jacoba Vis ser, 50 jr., echtgen. van C. Hoo gerland. Te Goes, 8 nov. Jan Pie ter van der Moere, 41 jr., ongeh. 16 nov. Jacobus Verburg, 80 jr., wedn. van Adriana Verhoole. Kortgene Geboren: 1 nov. Adriaan, z.v. Pieter Kramer en Wilhelmina van der Maas. Jan Abraham, z.v. Tho mas Visser en Martha Hoogerhei de. 14 nov. Aaltje Cornelia, d.v. Johannes Sinke en Cornelia A. van der Wekken.Te Goes: 26 nov. Pietjan, z.v. Frederik Platschorre en Hendrika Verburg. Meeuwis Marias, z.v. Dirk P. de Bruijne en Janna L. C. Priester. 29 nov. Pieternella Lena, d.v. Pieter Kra mer en Pieternella van Hakken. Ondertrouwd: geen. Getrouwd: geen. Overleden: 2 nov. Pieternella Schrier, 63 jr., echtgen. van Louis Eikenhout. 4 nov. Arij Koets, 89 jr., echtgen. van Janna Post. 10 nov. Adriaan Kramer, 9 dagen, z.v. Pieter Kramer en Wilhelmina van der Maas. 17 nov. Tona Meu- lenberg, 78 jr. Te Goes: Jacob Jo hannis van Leeuwen, 79 jr. Door een late toevloed van ad vertenties moest o.a. het verslag van de Z.L.M.-vergadering blij ven overstaan tot hét volgende nummer. De uitgever. TANDARTS KROMMENHOEK houdt dinsdag 10 dec. van 1-2 inplaats van 6.30 tot 7.30 uur en op maandag 16 dec. te Kamperland is het de juiste tijd uw voorraad drukwerk te controleren Wij houden ons gaarne aanbevolen voor het drukken van uw Visitekaartjes Briefpapier Rekeningen Enveloppen Convocaties Begrotingen e.d. De bekende agenten in iedere plaats verlenen hiervoor ook hun bemiddeling i

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1957 | | pagina 2