Vraagt en draagt Tandarts Krommenhoek spreeknur te konden Hedenavond uitvoering Bekendmaking modieuie hand schoenen hen ik toe er qestuaycl h tnaqaiuH in2epoorfsim\ QoeS „Ik heb nog nooit zo prettig gewinkeld, als nu in uw zelfbedieningswinkel" Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 9 november 1957 no. 2859 is afwezig Kon. Harmonie Kapsalon Scherp ook voor En nu onze weekreclame's BUIJZE's ZELFBEDIENINGSBEDRIJF KAMPERLAND DELTA-FORUM TE KORTGENE Zoals elders in dit blad uit een adver tentie blijkt, zal op vrijdag 15 november a.s., 's avonds om 7 uur in hotel „De Ko renbeurs" te Kortgene een z.g. Delta- Forum worden gehouden. Deze avond wordt georganiseerd door de Provinciale Jeugdraad, die hiertoe de leden van de Werkgroep Delta-zaken Zeeland bereid heeft gevonden. Zoals bekend zijn dit: de heren ir. H. D. J. Swaters, Hoofdingenieur Direc teur Provinciale Waterstaat; ir. M. de Vink, Directeur Provinciale Planologi sche Dienst; drs. M. C. Verburg, Direc teur Economisch Technologisch Insti tuut voor Zeeland; ir. J. G. Snip, Hoofd Bureau Bijzondere Werken van de Pro vinciale Waterstaat; mr. J. F. Hornstra, Directeur Stichting Zeeland voor Maat schappelijk en Cultureel Werk. Hoewel de organisatie in handen is van de Provinciale Jeugdraad en de aan vankelijke opzet ook was, dat dit voor jongeren alleen zou geschieden, heeft men, gezien het grote belang van het drie-eilanden-plan voor Noord-Beveland, gemeend deze avond ook toegankelijk te moeten stellen voor ouderen. Gemeenteraden, polderbesturen en kerkéraden hebben hiertoe uitnodigin gen ontvangen, maar misschien is het goed er nog eens op te wijzen, dat de toegang vrij is. Ieder, die belangstelling heeft voor deze zaken (en wie heeft dat niet op ons eiland?) is welkom. Er is voor een busverbinding gezorgd, zodat men 's avonds na afloop ook weer terug kan komen. De gang van zaken is aldus: na een algemene inleiding krijgt ieder van de leden van de werkgroep een korte gele genheid de vragen in zijn eigen sector nader toe te lichten. In de pauze kan men dan vragen indienen, die in het tweede gedeelte van de bijeenkomst zul len worden beantwoord. Het is een uitzonderlijke gelegenheid om met die heren, die in onze provincie zo nauw betrokken zijn bij de voorberei ding van het delta-plan, persoonlijk in contact te komen. Wij mogen dan ook iedereen opwek ken deze avond bij te wonen. AAD VAN LEEUWEN EN KONING VOETBAL NAAR COLIJNSPLAAT Op initiatief van de sportverenigingen van Colijnsplaat, zal op dinsdag 19 no vember a.s. een avond worden georgani seerd, waaraan medewerkt de bekende sportjournalist en radioreporter Aad van Leeuwen. Eveneens zal op deze avond de zeer interessantes sportfilm Koning Voetbal vertoond worden. Voor sportliefhebbers, besturen, keu zecommissies der diverse voetbalvereni gingen en zij, die de voetbalsport actief beoefenen, een avond die hen zeer ze ker van nut kan zijn. De heer Van Leeuwen zal verschillen de sportproblemen en vragen van de aanwezigen in de zaal behandelen en verder zal hij de film, waarop hij het commentaar spreekt, nader toelichten. Tot slot zal hij nog een nabeschouwing geven over de voetbalwedstrijd Neder land - België vaji 17 november a.s. Aangezien het vorige bezoek van de heer Van Leeuwen een groot succes is geweest, kunnen wij deze leerzame a- vond met vertrouwen tegemoet zien. BURGERLIJKE STAND Wissenkerke Geboren: 2 okt. Jan Gijsbertus Ernst, z.v. W. de Wilde en M. R. Haberland. 12 okt. Cornelis Leendert, z.v. L. van Dijk en J. de Kam. 18 okt. Leendert Ja cob Abraham, z.v. P. Versluijs en S. A. W. de Muijnck. 30 okt. Leendert Edu- ard, z.v. P. J. van der Moere en M. C. Verhulst. Ondertrouwd: 2 okt. W. Balkenende, 26 jr. en G. M. de Mol, 23 jr. 4 okt. J. de Wit, 32 jr. en J. de Kam, 27 jr. 8 okt. C. H. Epker, 31 jr. te Middelburg en K. S. de Moor, 26 jr. 15 okt. P. C. Oostlander, 25 jr. te Apeldoorn en N. P. Marinissen, 27 jr. 22 okt. M. A. de Haze, 21 jr. en M. J. Oreel, 17 jr. te Wol- faartsdijk. 24 okt. A. Kramer, 22 jr. en M. H. W. van de Velde, 18 jr. Getrouwd: 17 okt. W. Balkenende, 26 jr. en G. M. de Mol, 23 jr. 18 okt. J. de Wit, 32 jr. en J. de Kam, 27 jr. 30 okt. C. M. Dekker, 24 jr. te Vlissingen en J. P. Kastelein, 22 jr. G. H. Epker, 31 jr. te Middelburg en K. S. de Moor, 26 jr. Overleden: 7 okt. Catharina Adriana de Smit, 74 jr., echtgen. van A. C. Ver sluijs. 19 okt. Johannes Cornelis Boot, 73 jr., echtgen. van A. Koetse. Maria Poortvliet, 88 jr., ongeh. 24 okt. Elisa beth Proos, 85 jr., wed. van P. H. M. van Dommele. 29 okt. Jacob Leendertse, 66 jr., echtgen. van L. Israel. Kortgene Geboren: 6 okt. Menno, z.v. Pieter de Bruijne en Frederika J. H. Bom, te Goes. Ondertrouwd: 1 okt. Nicolaas W. Din- gemanse, 24 jr. en Maria J. Priester, 27 F- Getrouwd: Pieter Hoogerheide, 24 jr. en Geertruida Verwei, 21 jr. 16 okt. Pau- lus Geldof, 21 jr. te Wissenkerke en Maria J. Tazelaar, 21 jr. 18 okt. Nicolaas W. Dingemanse, 24 jr. en Maria J. Pries ter, 27 jr. Overleden: 1 okt. Abraham P. van der Maas, 71 jr., wedn. van Maatje Augustijn COLLECTEN De opbrengst van de Zeeuwse collecte bedroeg te: Wissenkerke 324.50, te Kamperland 252.10 en te Geersdijk 49.60. Een totaalbedrag van 626.20. Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel. Op maandag 11 nov. a.s. hopen onze ouders L. Geertse en GC. Geertse - Keukelaar hun A 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Y Hun dankbare Y kinderen en Y kleinkind. Wissenkerke, nov. '57 Kerkstr. 13. Heden overleed, zacht en kalm, mijn lie ve man, onze lieve va der, behuwd-, groot- en overgrootvader Ary Koets, op de leeftijd van 89 jaar en 3 maanden. Kortgene: J. Koets - Post. P. Koets. Abr. Koets. J. D. Koets. M. Kpets - Visser. Rilland: C. W. de Koster - Koets. Joh. de Koster. Kortgene: E. P. Koets. Blokzijl: D. J. Koets. H. Koets - van der Wal. Colijnsplaat: J. Verwey - Nijsse. C. Nijsse. Klein- en achter kleinkinderen. Kortgene, 4 nov. 1957. De teraardebestelling heeft plaats gehad op woensdag 6 nov. j.l., des nam. 2 uur, op de Algem .Begraafplaats te Kortgene. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van mijn ge liefde man Johannes Cornelis Boot, betuig ik mijn hartelijke dank. Wed. A. Boot- Koetse. Wissenkerke, nov. 1957. Rolfilms en Flitslampjes Boekh. Markusse Wissenkerke Voor de betoonde belang stelling bij ons huwelijk, ook namens wederzijdse ouders, hartelijk dank. Ook de auto bezitters voor hun volle me dewerking, alsmede de fami lie Van de Vreugde voor de nette bediening en de heer De Putter voor zijn muzikale medewerking. C. H. Epker. K. S. Epker - de Moor. St. Laurens, november 1957. Een bril van FOCUS is 9n sieraad Opril Grote Markt Goes, tel. 2039 Steeds het nieuwste Kom nu onze NYLOR ELISÉE Prima SPARTA, 200 cc motorrijwiel te koop, met nieuwe banden, dichte val- beugels, bagagerek. DAGEVOS, L. Vorststr. 42 Goes. de moderne brilmonturen Nylor - Preciosa en vele andere Goed zien en goed eruit zien met een verzorgde bril van A.L.KAMPMAN in ,'t hartje van de Lange Vorststraat 57 GOES Ook voor TELEVISIE-BRILLEN op woensdag 13 en zaterdag 16 november De burgemeester van Wissenkerke maakt bekend, dat hij voornemens is om op dinsdag 12 november a.s. van 2-3 uur in het gemeen tegebouw te Kamperland voor de inwoners van Kam perland De burgemeester voornoemd, J. van Halst. van de in „De Stadswijnkelder" te Kortgene Aanvang 7 uur Bal na Wij delen onze geachte cliëntèle van Kamperland en omstreken mede, dat vanaf maandag 11 november a.s. iedere maandag voor permanenten, wassen, water golven, knippen, wassen van lang haar, spoelingen enz. onze damessalon gevestigd is: Veerweg 63 (voormalig postkantoor) Kamperland Hopende u door een nette behandeling van dienst te zijn. Aanbevelend, Telefoon 01108 - 215, Kortgene Wij helpen u weer uit de kou met SHELL" BRANDSTOF OLIE voor oliekachel ol oliehaard FA. GEBR. VAN DER WEELE Garage „Centrum" Colijnsplaat Geregelde bezorging Prima service vertrouwde één onzer klanten ons toe. En inderdaad, zo is het ook. Al onze klan ten hebben er plezier in, met het mandje rond te gaan en rustig een keus te doen uit de grote sortering artikelen Toen wij de plannen voor deze verbouwing hebben opgesteld, was dit ook ons voornaamste doel: te zor gen dat alle mensen, die in de winkel kwamen, er zich direct thuis zouden voelen. En wij zijn blij hier in zo goed geslaagd te zijn. Houdt u van een heerlijk stuk koek, mevrouw? Koop dan van de week een Verkade's Snijkoek a 61 cent. U krijgt dan de fijnste koek die Verkade maakt, n.l. de grote snipperkoek van 98 cent voor 50 cent, dus 48 cent voordeel. De Van Houten's chocoladeletters zijn nu ook bin nen. Jaar op jaar is dit een groot succes en ook nu zijn er al velen die ze bestelden. Haast u mevrouw, dan hebt u nog ruime keus, want misschien zijn straks verschillende letters weer al uitverkocht. Ook hebben wij natuurlijk vele chocoladefiguren in verschillende prijzen. Beleefd aanbevelend, Telefoon 304

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1957 | | pagina 3