Denkt Winkelweek Kortgene J. D. Koets, Kortgene P. J. lerbiirg P. J. ftrkirf ploegwedstrijd Tl PT IE en fakkeloptocht verloting restanten tear Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 12 oktober 1957 no. 2855 Verzoek om papierbakken te gebruiken Vwt Mtekkmc... 0attoep& pecpaacf tBQfETS&a* praktij k-gebrraïk v.d. trekker laiidbouwwerktaigkraBMle drainage Hebt ii stof? Mej. Wolse Hoofdstr. so Kortgene Solex de Luxe „Je komt er wel uit wollen dekens Peerless bed Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter Maas en dokter Bruynzeel PREDIKBEURTEN Oud. Ger. Gem. Kamperland Zondag 13 okt. 9.30, 2.30 en 6.30 uur de heer W. Kamp uit Utrecht. Cornells H. Epker en Krina S. de Moor hebben de eer u, mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de voltrekking is bepaald op D.V. woensdag 30 okto ber a.s. des nam. 3 uur. Huwelijksinzegening in de Ned. Herv. Kerk te Kamper land, om 3.30 uur, door de Weleerwaarde heer ds. A. Postma. Middelburg, Dam 16, Kamperland, Veerweg 22, 8 oktober 1957. Receptie van 5 tot 6 uur in „Renata". Toekomstig adres: Noordweg 44, St. Laurens. Heden overleed, zacht en kalm, na een langdurig, geduldig ge dragen lijden, onze lie ve zorgzame vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder Catharina Adriana de Smit, in de ouderdom van ruim 74 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Uit aller naam, A. C. Versluis. Kamperland, 7 oktober 1957. Stroodorp. De begrafenis heeft plaats gehad op 10 ok tober j.l. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze ge liefde man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer Arij Cornelis Meulenberg, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, J. A. Meulenberg - de Looff. Wissenkerke, oktober 1957. Voor de vele gelukwensen en bewijzen van belangstel ling, die we voor en na ons huwelijk mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. N. Filius. M. W. Filius - Kramer. Kortgene, „Westhof". Gevraagd: een metselaar DE MOL, Kamperland. Terstond gevraagd: een net meisje bij M. DE LANGE, melk handel, Geersdijk. Enkele jaren geleden zijn van gemeentewege op ver schillende plaatsen in de ge meente papierbakken opge hangen met de bedoeling, dat u daarin de ledige pata- tes-friteszakjes en de papie ren afkomstig van ijsco's enz. zoudt deponeren. Enige tijd werd van deze papierbakken gebruik ge maakt, maar thans is het zo, dat alle papieren op de straat liggen en de papierbakken leeg zijn. Nogmaals wil ik een drin gend beroep op u doen om van de geplaatste papierbak ken gebruik te maken, zodat onze gemeente er in dit op zicht altijd netjes uitziet. Wissenkerke, 10 okt. 1957. De burgemeester van Wissenkerke, J. van Halst. Wij hebben ook mocasins-pantoffels in diverse kleuren Schoenhandel Kortgene Deelnemer winkelweek Lonneker ©veraSJs bsFoemd om hora pasvorm 5 Overal waar gewerkt wordt, hoort U de roem verkondigen van Lonneker overalls. De oerdegelijke overalls, die een man zo goed „staan" bij zijn werk, en die U bij ons in zo'n ruime keuze vindt. Komt U eens overtuigen I Wed. J. de Schipper Zn. Wissenkerke in alle maten Schoenhandel Kortgene Deelnemer winkelweek heden 12 oktober om 1 uur aan de De samenwerkende landbouworganisaties op Noord-Beve land: Z.L.M., C.B.TB., A.N.G.B., N.C.L.B., L.J.G., C.J.B.T.B., N.F.O. en BOVAL organiseren deze winter bij voldoende deelname, de volgen de cursussen: duur der cursus 90 uur, wordt gegeven in twee gedeelten (vereist wordt een getuigschrift van een cursus motorkennis of gelijkwaardige opleiding). Mocht voor deze cursus niet ge noeg belangstelling bestaan, dan zal een cursus worden gegeven met een duur van 40 uur (ook hiervoor getuigschrift motorkennis vereist). Tevens zal een cursus worden gegeven; duur 10 uur Opgave voor deelname aan deze cursussen dienen vóór 26 oktober a.s. aan één van onderstaande adressen te worden gedaan: J. M. Filius, Molenweg 48, Kamperland. M. van der Maas, Voorstraat 6, Wissenkerke. J. de Looff, Provincialeweg 25, Geersdijk. L. P. Wolse, Hoofdstraat 113, Kortgene. M. de Bruijne, Colijnspl.weg 8, Colijnsplaat. F. Klaassen, Emelissedijk 2, Kats. Zie mededeling in het nummer van volgende week. Breng het bij mij, ik maak daarvan de ceintuur die u wenst. Stofgespen en ceintuurs verzorg ik gaarne voor u. U hebt keus uit vele modellen en nooit behoeft u lang te wachten. Onze gespen en ceintuurs worden aan de achterkant afge werkt met het mooie suedine, dat verwerkt wordt in dezelf de kleur als uw stof, het kan nooit kaal worden en siert uw kleding. KON. HARM. .E.M.M. TE KORTGENE Hedenavond te 7.30 uur De middenstandsver. van Kortgene organiseert haar winkelweek vanaf maandag 14 t.m. zaterdag 26 oktober Hieraan zijn zeer fraaie prijzen verbonden met als hoofdprijs welke geëtaleerd zijn in Garage L. J. de Looff, Hoofdstraat 48 Kortgene De deelnemende M. Augustijn A. van den Berge P. de Buck Wed. P. M. Bouwense J. Bolle M. van Halst I. Heijstek J. Kesteloo J. D. Koets D. Kooman W. J. Koster L. J. de Looff M. de Looff winkeliers zijn J. Maas A. Paauwe A. Post J. Pouwer S. Saaman O. Scherp K. H. Schippers M. Slabbekoorn S. Strijd Firma Tamse L. Tange P. Verburg Wed. P. G. Zandee Gedurende de winkelweek zijn de winkels geopend tot 8 uur HOTEL GAST TE COLIJNSPLAAT presenteert hedenavond te 7 uur precies de nieuwste film van Norman Wishdom ii Hedenavond, na afloop filmvoorstelling Zojuist ontvangen een pracht-sortering (de bekende Van Wijk-dekens) Ook hebben wij voor u het mooie (onbeperkte garantie op de binnenvering). Te leveren in 2- of 3-delig. Zie onze etalage Complete meubilering Deelnemer winkelweek

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1957 | | pagina 3