IJS een zeeuwse pijperdag voor UW bril BUIJZE Het Tamboers- en Pijperscorps ,,Nicoleen" organiseert op zaterdag 31 aug. a.s. te Kamperland Van Damme het uitmaaien van alle bij het waterschap in onder- houd[zijnde|waterleidingen Zaterdags Bij Buijze lekker en voordelig Telefoon 2039, Goes, Opril Grote Harkt Programma plm. 4.00 uur: Afzonderlijke stertochten door het dorp, resp. Goes, Middelburg, Biezelinge en Kamperland. plm. 6.157.45 uur: Gezamenlijke mars naar het sport terrein, waar figuurmarsen uitgevoerd worden, ter wijl Middelburg een klompendans uitvoert in zeeuws costuum. plm. 7.45 uur: Afmars naar terrein fa. Schippers met tot besluit een massale taptoe, plm. 9.00 uur: Na afloop taptoe concert door „Ons Ge noegen". Ter tegemoetkoming in de onkosten bedraagt de toe gangsprijs op het sportterrein voor volwassenen 50 ct en voor kinderen 25 ct. Bestuur „Nicoleen". Met een jfOlUnW bent U ni niet alleen het veiligst, maar ook het voordeligst uit: een lage aanschaffingsprijs een lange levensduur de laagste onderhoudskosten èn.... zö'n service I Komt U eens naar de nieuwe SoleX kijken bij Solex service station voor Noord-Beveland Wissenkerke Het bestuur van het wa terschap Oud- en Nieuw- Noord-Beveland zal trach ten aan te besteden Gegadigden gelieven schrif telijk prijsopgaaf te doen vóór of op 7 september a.s. bij de ontvanger-griffier te Kort- gene. Inlichtingen worden ver strekt door de waterbouw kundig ambtenaar, de heer G. Sinke. Het bestuur voornoemd, M. W. v. Arenthals. Dijkgraaf. J. J. de Looff, Ontv.-g riffier. van 10, 15 en 25 cent Goede kwaliteit en een royale portie Meer en beter bij in de noodwinkel Verse bolussen, ongeëvenaard in kwaliteit Verse roombroodjes, met echte vanille room Verse sausijsjes, een heerlijk hartig hapje Verse boterkoekjes, in grote verscheidenheid Verse eierkoeken, heerlijk bros en krokant in de noodwinkel, Kamperland Met muziek verjaagt men de duivel en met een hengel kan men vis vangen Beide tegelijk is wellicht verkeerd. Ik dacht daaraan, toen ik enige mondorgels ontving, tegelijk met enige hengels, dobbers, klossen nylon en vishaakjes. De eerste regel hoorde ik uit een betrouwbare mond, in het begin van deze eeuw, bij de inwijding van het kerkorgel. Thans nog bespeeld door een goede organist, zouden er best weer oren naar kunnen luisteren. Ook dacht ik aan een kleine man, die het orgel van zijn broer even bediende (deze verdiende er de kost mee) deze kon dan even uitblazen of zijn dorst lessen. De volgende dag zag ik op dezelfde plaats een paar kerels naar me kaar schoppen en trappen. De slippen van hun jassen vlogen naar bo ven en ik meende daar liep een streepje door (door die jassen). De ene zei,,'k Zal het tegen vader zeggen oor" Toen dacht ik, daar is geen muziek bij. De man met het orgel vertrok weer een paar dagen later en eer hij in de stad aan wal stapte, zongen ze „Heb je 't wel gehoord enzovoort. En toch was er in die tijd nog geen radio en geen televisie. Zo kwamen mijn gedachten bij de ballast en blanke schoppen, ook de dames- en kinder schopjes en straks weer de kolenschoppen. Huis- houdtrappen in verschillende hoogten, ook de zeer mooie van prima kwaliteit met bovenplank, strijkplanken in verschillende uitvoeringen, mouwplankjes, strijkijzers, broodplanken, messenbakken en dienbladen, krantenhangers, wasknijpers, wastangen, waslijn in gegalvaniseerd, plas tiek enz. Bezem- en raagbolstelen, raamhorren, timmer- en metselge- reedschappen. Dit alles is voorradig bij K. H. SCHIPPERS CO - KORTGENE

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1957 | | pagina 4