dhr. lllo Wegens vakantie P. J. Verborg, schoeahandel, Kortgene tractorchaaJear de inboedel DEMONSTRATIE autobasrit naar het Bloemencorso te Zundert op 1 september Tweede blad van het Noord-Bevelands Nieuws- en Advertentieblad d.d. 24 augustus 1957 no. 2848 geen spreekuur Wissenkerke van 26 t.e.m. 31 ang. gesloten E. J. SINKE - DE GRAAG en een jongeheer als leerjongen zaterdag 81 augustus 1957 publiek verkopen Heden werd uit ons midden weggenomen, onze geliefde man, va der, behuwd-, groot-en overgrootvader Jan Dijke (echtgenoot van Cornelia Meulenberg), in de leeftijd van 87 jaar en 3 maanden. De diepbedroefde weduwe C. Meulenberg. Kinderen, behuwd-, klein- en achterklein kinderen. Colijnsplaat, 18 augustus 1957. De begrafenis heeft plaats gehad woensdag 21 augustus, n.m. 2 uur. TANDARTS KROMMENHOEK houdt woensdag 28 augustus De lessen van klas 2, 3 en 4 beginnen op maandag 2 september. Voor klas 1 is't begin op dinsdag 3 septem ber. Beide dagen om 8.45 uur. Het bestuur. Gotische boekenkasten zeer grote keus, vanaf f 72.50 Boekenkast-bureau in gotisch blank, zeer aparte modellen Boekenplanken staal, in de kleuren grijs, rood, zwart, geel vanaf f 7.50 Boekenplanken, gotisch en blank v,a. f 12.95 Zeer grote keus in dressoirs eiken, blank en gotisch, vanaf f 89. Theemeubels gotisch, blank, eiken, vanaf f 59.75 Radiotafels, vanaf f 29.75 Radiokastjes vanaf f 49.75 Kapstokken enorme sortering vanaf f 5.75 Clubstellen, bankstellen, eetkamers aparte clubs, enz. steeds in grote voorraad, zowel klassiek als modern. MEUBELMAGAZIJNEN Goes, Klokstr. 7, tel. 2527, L. Vorststr. 38, tel. 2868 Terstond, een gevraagd, bij C. van der Weele, Wissenkerke. Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 2 uur aan de garage van Mej. Wed. M. Wilderom, Veerweg 131 te Kamper land, ten verzoeke van de heer L. P. Schrier als mahonie linnenkast, tafels, 4 clubjes, dressoirs, huis kamerameublement, divan met kleed, stoelen, vloer kleed, gang- en traplopers, cocoslopers, matten, lino leum, 2 tweepersoons bed den en -ledikanten, pen dule, kapstok met kleed, keukengerei, glas- en aar dewerk en wat verder te voorschijn zal worden ge bracht. Bij de postcommandant der rijkspolitie te Kortgene werd aangifte gedaan van de vol gende gevonden voorwerpen zaag, bacosleutels, hand schoen, fietspompje, 1 paar regenpijpen, kindermutsje. Laat u nooit wijsmaken dat iets lekkers veel moet kosten, want kwaliteit betaalt zichzelf. Wij specialiseren ons steeds meer in goede merkartikelen, want daar bent u als klant toch altijd voordeliger mee uit. Koop daarom altijd aan het vertrouwde adres BUIJZE's Levensmiddelenbedrijf in de noodwinkel, Kamperland Vereniging voor Bedrijfsvoorlichting „Noord-Beveland" Op VRIJDAG 30 AUGUSTUS zal op het bedrijf van de heer S. J. de Regt te Wissenkerke een demonstratie met kunstmeststrooiers worden gehouden Er zal worden gedemonstreerd met schotel-, ketting-, pendel- en centrifugaalstrooiers Aanvang 's namiddags om 2 uur Bij voldoende deelname prijs f 5.50 per persoon Kaarten verkrijgbaar A.M.Z., Veerweg 42, Kamperland

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1957 | | pagina 3