Mode nieuw/s Bazar te Wissenkerke kimt er nii'l liij! Zo hoog Geen entree ïrije toegang goede en kwaliteitsbromfiets of motor Kunst en mode inéén! ,,Ik voel me op m'n zondags in zo'n mantel" Maak van de lente een dubbel feest Yoor de backfish Vlotte en modieuze modellen in fleurige dessins. f 19.75, f24.50 f29.75, f 35.-, f 39.75 en hoger. Middelburg Voor een naar Garage L. J. de Looff Hoofdstraat 48 Telef. 205 Kortgene 47 jaar geleden verkocht ik het eerste rijwiel van het dozijn, dat door mij was aangeschaft. Toen waren het nog veel buitenlandse merken, die gekocht werden. Later zijn de Hollandse merken wel het meest gevraagd geworden. Wij hebben hierin het meest gevraagde en gefabriceerde merk in geheel Nederland. Dit is het merk Gazelle. Het rijwiel dat door beter gesitueerden en geleerde mensen bereden werd, was de Fongers. Ook het oudste fabrikaat (ongeveer zo oud als de oudste man of vrouw van dit dorp) heeft zich steeds gehandhaafd. Dit was het eerste rijwiel, naar ik meen, dat hier op het dorp reed. De prijs was toen ook f 180.en met vaste rode banden uigerust; het liep niet zo licht als tegenwoor dig. Dit was het merk Burgers. Toen geleverd aan de bakker. Nu kan ik u ook raden: koop één dezer merkrijwielen en u bent voor de bakker. Ook in deze merken kunnen wij u de bromfietsen aanbevelen, daar zij hierin eveneens de kwaliteit hooghouden. Ook andere merken leverden wij reeds dikwijls. Dus u bent niet aan 't drietal gehouden. Aanbevelend, K. H. Schippers Co., Kortgene Ze hebben er kijk op. De mode-ontwerpers I Wat de nederlandse back- fish graag draagt enwat haar flatteert. De nieuwe modellen bewijzen het weer: chique, koket en beschaafd De modellen uit „Hollander's" collectie zijn een fleurige aanvulling van uw garderobe Reeds vanaf 23.75 Lange Vorststraat 42-44-54 Goes Telefoon 2717 Opening hedenmiddag 2 uur, sluiting hedenavond 11 uur Dinsdag 3e Paasdag geopend vanaf 2 uur Weer of geen weer, van deze popeline regenmantel „SIMONE" hebt u altijd plezierl Droog? De uitstekende pasvorm, vloeiend swagger- model, zorgt dat u er vlot en elegant mee voor de dag komt! Een buitje? Geen nood. Deze mantel is waterafsto tend, krimpvrij en kleurecht Een charmant regenhoedje beschermt uw haar Reeds voor 44.50 Treedt het voorjaar tegemoet met een nieuw, vlot en leuk mantelpakje. Daarmee voelt u zich tien jaar jonger. Kom daarom eens kijken bij „Hollander"! Daar vindt u vast en zeker het mantelkostuum, dat als het ware voor u gemaakt is vanaf 119.75 zouden wij de goederen en prijzen van de ba zar op kunnen stapelen. Vrijwel het gehele dorp, groot en klein, jong en oud, heeft er spontaan aan meegewerkt om deze bazar een mooie en goede bazar te doen zijn. Het dames- en herencomité is er dan ook van overtuigd, dat er in de drie lokalen van de openbare school voor „elck wat wils" te vin den is en dat daarom haar doel: „Apollo" in uniform", glansrijk zal slagen. De door de bevolking geschonken en gemaakte handwerken en kledingstukken worden aan billijke prijzen verkocht. Wat de attracties betreft, daarvan zal het e- lektrische rad van avontuur de grote trekpleis ter blijken te zijn. Mooie en waardevolle prij zen zijn daarop voor een krats te verkrijgen. Ook de andere spelen en de grabbelton lokken tot meedoen uit. Een theeschenkerij, patates-frites, soepkokerij en niet te vergeten de taarten, hanen e.d. zul len zorgen dat velen, letterlijk en figuurlijk, van deze bazar zullen smullen. Kom beslist kijken... óók naar onze collectie mantels. blouses, rokken en kostuums. Modehuis

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1957 | | pagina 4