showJ Fa.A.Vermaire&Zn le soort ruiters TIBOR en LJSZLO OLAH een passende zomerpullover bij nw mantelkostnum? Bescherm nw oogst met Bnphar middels W. E. van der Heijde VAN DEN DRIEST Sanderse K. C. de Fouw van mode eii allerlei Restaurant „Wöhler" Belangrijk voor hen, die bij het ziekenfonds worden afgevoerd Meridian, Diana, Sir Edwin, Ribnit enz* Robson herenpyjama's Herenmodehuis „Van Zee' 1957.... SoleX reeds vanaf f 349.50 Solex Service Station Groothandel in bestrijdingsmiddelen en BOEKHOUDINGEN ADMINISTRATIES EN BELASTINGZAKEN G* Blankenstijn Zondagdienst artsen Zondag a.s. doen dienst dokter ]anssen en dokter 'tHart. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziek te en geduldig gedra gen lijden, mijn lieve vrouw, onze dochter en schoondochter Jannetje Jacoba Wilderom (geboren Van der Moere), in de leeftijd van 29 jaar. M. B. Wilderom. Kamperland: P. I. v.d. Moere. J. J. v.d. Moere - Leendertse. B. M. Wilderom. M. M. Wilderom - de Smit. Amsterdam, 25 maart 1957. De begrafenis heeft vrijdag 29 maart 1957 om 14.00 uur te Am sterdam plaats gehad. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziek te en geduldig gedra gen lijden, ons lief kleinkind en nichtje Jannetje Jacoba van der Moere, in de leeftijd van 29 jaar. H. E. v.d. Moere en familie. Kamperland, 25 maart 1957. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziek te en geduldig gedra gen lijden, ons lief kleinkind en nichtje Jannetje Jacoba van der Moere, in de leeftijd van 29 jaar. Wed. G. P. Leendertse en familie. Oudelande, 25 maart 1957. Op woensdagmorgen 27 maart overleed plot seling, na een langdu rig lijden, mijn geliefde man Jacob Visser, in de leeftijd van ruim 59 jaar. De diep bedroefde weduwe, Elisabeth Visser - Groenleer. Colijnsplaat, maart 1957. De begrafenis heeft hedenmiddag plaats te 2 uur. Aan allen die blijken van belangstelling toonden op mijn 80ste verjaardag, zeg ik mijn oprechte dank. J. J. M. Krijger. Colijnsplaat, maart 1957. Heden overleed, nog onverwacht, na een langdurig, geduldig ge dragen lijden, onze zoon, broeder en zwa ger Jacob Visser, in de ouderdom van 59 jaar. Namens de familie. Colijnsplaat, 27 maart 1957. Voor de vele blijken van belangstelling, voor en bij ons huwelijk ontvangen, zeg gen wij, mede namens weder zijdse ouders, hartelijk dank. In het bijzonder de heren autobezitters. M. Huibregtse. L. Huibregtse - de Bruine. Colijnsplaat, maart 1957. Mede namens wederzijdse ouders zeggen wij hartelijk dank voor de bij ons huwe lijk ontvangen blijken van belangstelling. A. Zuijdweg. S. Zuijdweg - de Fouw. Colijnsplaat, maart 1957. GRUNO Het leren vest, dat uit munt in ïlle opzichten. Voor talrijke •doeleinden. slechts f 65.40 énkleermakerswerk, confectieprijs Gravenstraat, Middelburg (Zie etalage Zusterstraat) Mis u van bloemen houdt bent u steeds bij ons welkom Loop gerust binnen en geniet er van Bloemenmagazijn Lange Delft 55 Middelburg Telefoon 2609 Wederom te leveren: Deze worden stuk voor stuk gecontroleerd op breuk en zwakke poten. Beleefd aanbevelend, COLIJNSPLAAT in „De Prins van Oranje" te Goes 3 en 4 april 's avonds 8 uur 4 april 's middags half drie Deelname door 30 goese zaken Georganiseerd door de Goese Middenstands Vrouwen Vereniging Programma, met de namen van alle deelnemers, gratis bij toegangskaart a f 1. Verkrijgbaar bij: Mevr. Dominicus, Grote Markt 6, tel. 2634 Mevr. Van der Kuyl, Lange Kerkstraat 9, tel. 3364 Mevr. Berks, Lange Vorststraat 80, tel. 2087 Mevr. Eversdijk - Schrijver, Lange Vorststraat 73, telefoon 2621 In iedere show attracties en verloting eigengemaakte handwerken Netto-opbrengst voor bestrijding kinderverlamming Lange Delft Middelburg ZATERDAG EN ZONDAG SPEELT HET HONGAARSE DUO van 46 uur en 811.30 uur Zij, die bij het Ziekenfonds worden afgevoerd, kunnen, in dien zij zich ten spoedigste, doch uiterlijk binnen een maand, na de uittreding uit het Ziekenfonds, aanmelden, bij direct aansluitende premiebetaling, zonder wachttijd worden in geschreven bij de Vereniging voor Ziekenhuisverpleging in Zuid- en Noord-Beveland voor: a. 3e of 2e klas verpleging in een ziekenhuis; b. bijkomende ziekenhuiskosten en specialistenhulp; c. poliklinische kosten; d. sanatoriumverpleging; e. huisarts, geneesmiddelen enz. De vereniging is opgericht in 1928. Heeft vrijwel in elke ge meente op Zuid- en Noord-Beveland een onder-afdeling of bode. Is een zuiver onderlinge streekvereniging zonder winst oogmerk. Geen particuliere maatschappij. Heeft geen inko- mengrens. Inlichtingen bij: M. van Halst te Kortgene, A. J. Heijboer en mevr. M. Kramer - Meulenberg te Wissenkerke, Joh. Verburg te Kamperland, W. Adriaanse, Voorstraat 33 te Colijnsplaat, mevr. K. Leendertse - Kramer te Geersdijk en aan het kan toor, Wilhelminastraat 9 te Goes, telefoon 01100-2154. Zoekt u prettig passende onderkleding? Wij hebben die voor u in de bekende merken Ook ontvingen wij de nieuwste Nu ook in extra grote maten Dus ook voor uw onderkleding en pyjama's naar St. Adriaanstraat 5a Goes Telefoon 2219 's Morgens later van huis 's Avonds eerder thuis met de nieuwe Zonder inspanning heerlijk rustig en veilig brommen I Modern gemak dat met de SoleX overigens maar heel weinig kost, want de SoleX heeft niet alleen een zeer laag benzineverbruik doch is óók het goedkoopst in onderhoud. Boven dien: zó'n service I Vraag inlichtingen over de gemakkelijke betalingsregeling. VAN DAMME WISSENKERKE Zoekt u Wij hebben een prachtsortering in wol en perion Lange Vorststraat 3133 Goes Tel. 2452 Proöukten van Philips-Roxane A. van Heestraat 2 Kamperland - Tel. 01107-395 Uw adres voor Wilhelminastr. 43, Kortgene, tel. 01108-290

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1957 | | pagina 3